Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiele oprocz ze 192 kbps tam nie jest napisane

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nic tam o formacie nie ma oprocz tego ze mp3

Opublikowano

No toć przecież mp3 to właśnie format :decayed:

mistrz...

Opublikowano

no myslalem ze to logiczne heheh :P

Opublikowano

no myslalem ze to logiczne heheh :P

Kolega wladi dostał "mistrza" bo próbował tłumaczyć....

Ale Pan.. Panie Turbobastard toś Pan już rozwalił Matrixa... :grin:

Opublikowano

No kuzwa, zesmy sie na okolo obchodzili z tym tlumaczeniem troche, ale ale zeby nie bylo to juz na oczatku pisalem o MP3 a nie innych helooooo :grin:

Tak czy inaczej problem pozostal nierozwiazany.

Edytowane przez turbobastard

Opublikowano

no myslalem ze to logiczne heheh :P

Kolega wladi dostał "mistrza" bo próbował tłumaczyć....

Ale Pan.. Panie Turbobastard toś Pan już rozwalił Matrixa... :grin:

Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to uważaj bo zaraz ostrzeżenie poleci za OT :decayed:

Przepraszam z całej siły za OT... nie moglem się powstrzymać ;)

A może prędkość nagrywania trochę przesadzona... i dlatego są problemy...

Generalnie jeszcze nie mam RNS-E ale za kilka dni powinien już dojść... popróbuje z plikami i jeśli w dalszym ciągu nie znajdziecie rozwiązania to spróbuje pomóc... w kupie siła...;P

Opublikowano

nie o predkosc nagrywania tu chodzi bo pliki sa na karcie sdhc

Opublikowano

nie o predkosc nagrywania tu chodzi bo pliki sa na karcie sdhc

a jaka pojemność karty??

Opublikowano

16gb

Opublikowano

"I have a 2010 Audi A4 with the MMI system. Earlier today I took it to the local dealer complaining that it's not recognising all MP3 tracks on my 16GB SDHC card (it reads just 995 of 2,315 tracks). After querying this with Audi, the dealer advised that MMI is only capable of reading prehistoric 2GB cards. I wish they'd have told me this before spending my hard-earned money!!! They reckon an upgrade is not possible."

znalazłem coś takiego na jakimś angielskim forum... dealer sugeruje żeby używać jakiejś "prehistorycznej" karty z 2-ma GB pamięci... oczywiście nie można się takim czymś sugerować ale można zawsze spróbować niższej pojemności... a nuż zacznie działać... ewentualnie jeszcze formatowanie na FAT lub FAT32... może wtedy będzie ok...

Opublikowano

no ok, ale t juz pod MMI podchodzi, nie wiem czy to ma cos zwiazanego z rns-e

Opublikowano

MP3 nie mogą być w trybie VBR - to też istotne dla rns-e ;-)

Opublikowano

Jak to sprawdzic?

Juz obczailem, sprawdzilem programem foobar2000 i sa to CBR a nie VBR.

Wiec to tez nie to, wedle wlasciwosci plikow pokazywanych przez ten program pliki omijane przez navi i te odtwarzane praktycznie sie od siebie nie roznia.

Dodam jeszcze ze niektore odtwarzane w navi sa VBR...

Edytowane przez turbobastard

Opublikowano

Co do nagrywarek najlepiej szukać takich co nagrywają płyty do XBox'a (np Liteon Ihas 124 B )

Można zmienić firmware nagrywary na taki z droższej wersji, która obsłyuży Book-type czy jak to się zwie, i wtedy wypala.

turbobastard

Wrzuć jeszce raz te pliki na karte, a jak nie to jeszcze raz pobierz z neta.

U mnie to pomogło na omijanie utorów czy zrywanie go w trakcie

Opublikowano

Tak mam leda Wladi.

Cys sprobuje, ale jeden kawalek mam sciagany i ze strony i z torrenta i wciaz jest omijany heh

Opublikowano

turbobastard jak i do innych

Niektóre pliki mp3 u mnie też nie chodziły, pomimo krótkiej nazwy, stałego bitrate,

Rozwiązanie jest bardzo proste, prze konwertować taki plik mp3 też na mp3 <sic>

może głupio to brzmi ale zawsze powtarzam zawsze jak użyję tej instrukcji plik w RNSe idzie jak trlalala

Ważny jest ten podpunkt "z listy Rate Mode wybieramy opcję CBR i suwakiem ustawiamy bitrate na 192 kbps."

Jak plik nie chodzi/nie widzi to

1. za długa nazwa max 64 znaki

2. zbyt długi utwór

3. zmienne bitrate / choć niektóre działają OK, nie wiem od czego to zależy, lepiej zmienić na stałe

4. zły kodek

Edytowane przez Grzehu

Opublikowano

Dobra Grzechu, sprobujemy.

Opublikowano

Grzechu czy za długi utwór? Nie sądze mam kilka setów wgranych po około godzine i chodzą elegancko :wink:

Ja miałem sety energy ponad 6h :P o takich mówie

Ale i tak wqr...mnie jak chciałem przewinąć

Po pewnym czasie zrozumiałem że muszę te pliki podzielić na mniejsze

I tak z 6h jednego pliku robię np 40 plików x 15min

Lepiej się tego słucha, bez przerw, leci jak jeden długi set

Opublikowano

Nie no bez przesady ja nie jeżdżę autem codziennie po 6h nonstop :grin: ale z tym dzieleniem nie głupie :naughty:

mp3DirectCut i po sprawie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.