Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podrzuć tą kostkę, którą kupiłeś z allegro.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 801,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak pozbawić nawigację tej blokady na klucze? Mam z nią złe wspomnienia i wolałbym włożyć navi bez tego zabezpieczenia. W Concercie 2+ można ją było odkręcić a tutaj trzeba ściągać front? 

Opublikowano

Chodzi o wyciągnięcie radia? Musisz najpierw kluczami się pomęczyć a potem na stałe możesz blaszki blokad zdjąć.

Opublikowano
W dniu 9.01.2025 o 09:00, Langista napisał(a):

Podrzuć tą kostkę, którą kupiłeś z allegro.

Taką gotową kupiłem z aukcji

4bd9005b-cc7a-45c4-a1d6-b2db9ba180dc.png

Opublikowano
5 godzin temu, Langista napisał(a):

Chodzi o wyciągnięcie radia? Musisz najpierw kluczami się pomęczyć a potem na stałe możesz blaszki blokad zdjąć.

Radio mam na stole, przed montażem chcę się pozbyć tych blaszek ale z obawy że coś popsuje chcę się dopytać jak się za to zabrać, żadnych śrubek przy tym nie widzę, trzeba ściągnąć przedni panel żeby się ich pozbyć?

Opublikowano

No i drugi problem, zakupiłem kod po numerze seryjnym i navi go odrzuca czyli to znak że było grzebane we wsadzie? W moim wypadku zostaje tylko ktoś z programatorem bo te płytki unlock pin w przypadku wersji LED nie działają tak?

Opublikowano

Tu już lepiej wypowie się @pila24 czy @Banan

Opublikowano
W dniu 16.01.2025 o 08:27, bazz2 napisał(a):

No i drugi problem, zakupiłem kod po numerze seryjnym i navi go odrzuca czyli to znak że było grzebane we wsadzie? W moim wypadku zostaje tylko ktoś z programatorem bo te płytki unlock pin w przypadku wersji LED nie działają tak?

Jeśli to wersja Led i kod nie działa to znaczy tylko tyle że ktoś podmienił napęd płyty. Sposobu na obejście tego raczej nie ma i pozostaje sprzedaż na części

Opublikowano

a skąd spisywałeś kod z naklejki na obudowie?

Opublikowano
3 godziny temu, Szarik napisał(a):

Jeśli to wersja Led i kod nie działa to znaczy tylko tyle że ktoś podmienił napęd płyty. Sposobu na obejście tego raczej nie ma i pozostaje sprzedaż na części

I tak mi napisał ziomek z rnse.pcbcc

 

2 godziny temu, MaTeo85 napisał(a):

a skąd spisywałeś kod z naklejki na obudowie?

Nie, radio podłączałem do auta

Opublikowano

Jeśli zakupiłeś z serwisów zakupowych to może zwróć RNS-E

Opublikowano
28 minut temu, Szarik napisał(a):

Jeśli zakupiłeś z serwisów zakupowych to może zwróć RNS-E

Już spakowane, jutro odsyłam, dzięki za rozwianie wątpliwości.

Ps tak na przyszłość, wiesz może jak się pozbyć tych blokad na klucze z nawigacji? W Concercie 2+ były odkręcane a w navi nie wiedziałem jak się za to zabrać.

Opublikowano
Teraz, bazz2 napisał(a):

Ps tak na przyszłość, wiesz może jak się pozbyć tych blokad na klucze z nawigacji? W Concercie 2+ były odkręcane a w navi nie wiedziałem jak się za to zabrać.

Te blaszki są elementem stanowiącym całość z blachami łączącymi panel przedni z obudową. Mam te elementy bez tych blaszek trzymających

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Może głupie pytanie mam rns e w swoim audi i kiedyś zamontowany oryginalny tuner tv a do niego pod AV był wpiedty cyfrowy tuner tv i wiem że działało. Długo teraz nie używałem i gdy wchodzę w CD/tv pojawia mi się opcja tv, ale czarny obraz a na liczniku wyświetla losowy Ch29 np. jak przeskoczyć w rnse na wejście AV?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Panowie mam pytanie, jak dopisać Vin w radiu RNS-E?

W menu inżynieryjnym zmieniam sobie eq i za każdym razem muszę przestawiać znowu. Podobno dopisanie Vin'u sprawi, że nie będzie tego problemu.

Mam VCDS, ale jakoś nie mogę znaleźć tej opcji. 

Pomoże ktoś?

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Fon3k napisał(a):

Mam VCDS, ale jakoś nie mogę znaleźć tej opcji. 

Nie da się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.