Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brakuje dołu,dałeś się zrobić :decayed:

a da się dokupić te dwie kostki czy lepiej i szybciej będzie kupić nową przejściówkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz same kostki w co watpie musisz je spinowac a nie wiem czy nie latwiej jest kupic odrazu nowa przejsciowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . jakiś czas temu posiadałem w swoim Audi A4 B6 nawigacje RNS-D ale ostatnio skradziono mi ja wraz z zmieniarką.. :/

teraz chciałbym kupi nową i czy jest możliwośc zamontowania zamiast RNS-D nowszą RNS-E ? oraz czy opłaca sie taka zamiana, czy nie bedzie problemów z tym.

Auto mam z 2003 r.

dziekuje i pozdrawiam

Ostatnio słyszałem opinię by jak już kupywać RNS-E to od rocznika 2007 w górę - z uwagi na problemy z laserem w starszych egzemplarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem navi z 2005 i nigdy nie miałem problemów z laserem :cool1: nawet go nie czyściłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kłopot z laserami z dwoma RNS-E. 2005 i 2006 rok. Co chwile czyścić trzeba bylo by cokolwiek czytało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z wgraniem polskiego menu,mam go już na 10 różnych płytach i nie idzie :mysli:u kumpla poszło bez problemu,więc paliłem na inne płyty i nic,czy to może być wina laseru?raz widzi wersję softu,a nie startuje,a innym razem unknow files,i nie wiem czego się czepić :wallbash:Może ktoś ma ramkę przednią do RNS-E?Dobrze zapłącę lub wymienię,mam od A3 i dopłacę :>,może ktoś wie gdzie to kupić?Wszelkie info cenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z wgraniem polskiego menu,mam go już na 10 różnych płytach i nie idzie :mysli:u kumpla poszło bez problemu,więc paliłem na inne płyty i nic,czy to może być wina laseru?raz widzi wersję softu,a nie startuje,a innym razem unknow files,i nie wiem czego się czepić :wallbash:Może ktoś ma ramkę przednią do RNS-E?Dobrze zapłącę lub wymienię,mam od A3 i dopłacę :>,może ktoś wie gdzie to kupić?Wszelkie info cenne.

zagadaj do kolegi mystic on ma ramke mialem od niego kupic ale koles mi navi nie przyniosl wiec nie kupilem a wiem ze ma i w dobrej kasie sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszły bety na naviservice i podłączyłem RNS do auta kontrolnie. Po podłączeniu PIN etc no i wualaaa wszystko pięknie się uruchomiło Radio Navi SD po przełożeniu kabelków od DX-a odpalił Bluetooth. Wszystko pięknie wyświetla FIS Nawet Audio HK odpaliło bez problemu wszystko to bez tykania VAG!! Jedyne co mnie zastanawia to menu w radiu mam po Polskiemu a pani z bluetooth gada po niemiecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam kilka pytań co do RNS-E

- nie pokazuje mi wskazówek trasy na FIS... jakies pomysły co jest? tytuły mp3, rds itp widzi i czyta.

- czasami występuje małe opóźnienie - przesuniećie w pozycji na mapie... np ja stoje na skrzyżowaniu a RNS-E pokazuje że jestem 30m za mną...

Satelit łapie minimum 5... najczęściej 7

- Czy w trybie nocnym na brązowym lub szarym tle, jeak się wpatrzycie to widac lekkie, bardzo lekkie falowanie obrazu (jak za niskie odświeżanie na ekranie komputerze PC)?

- mam wrażewnie że jest jakiś problem z działaniem BT, na Concercie II łączył się bez problemu, tutaj na RNS ma jakies opory, potrafi też sam się rozłączyć

- RNS nie czyta niektórytch mp3 z CD... tzn całych płyt z mp3 nie widzi... niektórych płyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam kilka pytań co do RNS-E

- nie pokazuje mi wskazówek trasy na FIS... jakies pomysły co jest? tytuły mp3, rds itp widzi i czyta.

- czasami występuje małe opóźnienie - przesuniećie w pozycji na mapie... np ja stoje na skrzyżowaniu a RNS-E pokazuje że jestem 30m za mną...

Satelit łapie minimum 5... najczęściej 7

- Czy w trybie nocnym na brązowym lub szarym tle, jeak się wpatrzycie to widac lekkie, bardzo lekkie falowanie obrazu (jak za niskie odświeżanie na ekranie komputerze PC)?

- mam wrażewnie że jest jakiś problem z działaniem BT, na Concercie II łączył się bez problemu, tutaj na RNS ma jakies opory, potrafi też sam się rozłączyć

- RNS nie czyta niektórytch mp3 z CD... tzn całych płyt z mp3 nie widzi... niektórych płyt.

po pierwsz zakodowałeś navi w zegarach??? jeśli nie to nie pokaże trasy na fisie

po drugie zmieniłeś w adaptacjach navi rozmiar kół??? jeśli nie to będzie cie tak oszukiwać

po trzecie falowań obrazu nigdy nie zauważyłem więc nie mam pojęcia

po czwarte zakodowałeś odpowiednio navi i BT

po piąte rns niezbyt dobrze radzi sobie z plikami mającymi więcej jak 15czy20(niepamiętam teraz)znaków w tytule ,po prostu ich nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. kupiłem rns-e i zamontowałem w mojej b7. miałem montowany moduł w serwisie do radia concert. Podłączyłem teraz do rns-e i wszystko działa oprócz ( mnie słyszą a ja nie słyszę nikogo oraz nie ma dzwięku dzwonienia. na wyświetlaczu podczas dzwonienia pojawia mi sie znaczek z głośnikiem nute. Czy ktoś wie jaka jest przyczyna braku głosu? dodam jeszcze że podczas dzwonienia na desce pojawia się napis phone muzyka się wycisza i pojawia się nute.

Proszę o pomoc. Nie posiadam kierownicy ze sterowaniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...