Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś miałem taką płytke i namiary na nią. Poszukam ale nic nie obiecuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj na spocie ustaliliśmy przyczynę tej rzeczy z kolega PILOT24 , weszliśmy w menu ustawienia pozycji i kierunku .

Wprowadziliśmy dane , współrzędne, kierunek jazdy . Na prostej drodze i na najbliższym skrzyżowaniu wszystko chodzilo OK

Dzis to samo :disgust: wrocililem do punktu wyjscia znow zaczne ustawiac i zobacze co znowu :confused4:

Jutro spróbuje zrobić to samo. Ale dziwne laguna, że mamy te same bojawy :?: :mysli: [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 22:52_________________________________________________Alarm odwołany. Po wyciągnięciu RNSE i ulokowaniu kabelków od anteny w sprzęcie wszystko wróciło do normy. :gwizdanie: :kox:wrclaguna sprawdź u siebie kable bo może Ci się wypiął albo przetarł. :naughty:

dzis mnie oswiecil Adamooo :gwizdanie: ....przeciez zamontowalem szybe podgrzewana z przodu :wink4: a tam jest folia metalowa , ktora zakloca odbior sygnalu z satelit :doh1: antene wlasnie mam na desce z przodu

Teraz musze gdzie indziej ja imiescic :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do założenia RNS-E w moim autku. Trochę obawiam się, że sobie nie poradzę - w życiu nawet radia w samochodzie nie założyłem :embarrassed: Posiadam fabryczną navi w zegarach i radio Concert CD. Nie chciałbym zaśmiecać wątku milionem głupich pytań, które mam, stąd moja prośba o kontakt do kogoś kto mógłby służyć pomocą. Z góry dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Bracia i Siostry,

czy ktoś może mi powiedzieć jak ustawić początkową głośność w RNS-E?

Za każdym razem po odpaleniu autka muszę ściszać bo gra za głośno

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Bracia i Siostry,

czy ktoś może mi powiedzieć jak ustawić początkową głośność w RNS-E?

Za każdym razem po odpaleniu autka muszę ściszać bo gra za głośno

Z góry dzięki

to cos masz dziwnie u mnie po wylaczeniu zostaje glosnosc ktora ostatnio ustawilem przed wylaczeniem auta

ale mozesz wejsc np na radio i na settings tam masz wszystkie glosnosci do radia navi komend itp mozesz sobie poustawiac jako startowe i powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany takie pytanie na szybko. Ori rns-e w a6 c5 tak jakby stracił sygnał i nie może odnaleźć swojej pozycji. Czasem nawet nie mogę przeglądać mapy ( wyskakuje komunikat, że dvd nieczytelne ) Ktoś coś poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Wygląda jakby troche była zdarta ta powłoka. Ale to równie dobrze mogą być smugi. Tych wyświetlaczy nie powinno się czyścić płynami do mycia szyb itepe... bo właśnie coś takiego się może zdarzyć.

Weź szmatke do czyszczenia okularów i lekko dociskając spróbuj to "wypolerować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi niestety wyglada na niewlasciwe czyszczenie wyswietlacza jakims plynem zracym ktory mogl zniszczyc powloke dispalya i tego nie da sie wyczyscic

displaye wolno czyslic tylko specjalnie do tego przeznaczonymi plynami lub woda (wilgotna szmatka) zeby nie nakapac pod obudowe i nie zrobic zwarcia oczywiscie nie naciskjac mocno na display

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w poprzednim rnsie tak miałem bo czyscilem to róznymi środkami, nie wiedząc że nie powinno się. Najpierw spróbuj na sucho, szmatką do okularów. Możesz ją ewentualnie delikatnie nawilżyć wodą. Ale delikatnie. A potem drugą stroną do sucha przepolerować. Daj znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie lipa to zjedź antyrefleks do końca tyle żeby to estetycznie wyglądało musiał byś rozebrać ekran żeby ściągnąć ramkę bo w narożnikach ciężko będzie Ci usunąć resztki tej powłoki... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zbytnio nie panikował. Bo jest to widoczne głównie na nie zapalonym displayu. Po właczeniu nie widać tego tak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawids212

to zobacze co z tym jest.. A zakladajac najgorsze, nadaje sie do uzytkowania ? czy trzeba bedzie zmienic monitor ?

bez przesady, pop prostu będziesz trochę słabiej widział pod światło ale wiedząc ile dałeś za niego ekran będzie kosztował niemalże 2/3 wartości więc wg mnie nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie. :wink4:

Kto mi powie w jaki sposób można odblokować opcje oglądania TV/DVD podczas jazdy? :gwizdanie:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mów że to zrobiłeś... nie podpuszczaj mnie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może do czego służą piny 12 i 15ty w złączu D (Zacisk 30 i 31).

Podłączyłem RNS-E zamiast BNS 4 i mam problem z działaniem telefonu z uchwytu z konsoli środkowej. We wtyczce w BNS zmostkowałem sygnały z systemu nadawczo odbiorczego do radia (3 pary są) i zostały mi we wtyczce od BNS zacisk 15, 30 i 31 i podejrzewam że one mogą mieć coś wspólnego z telefonem z uchwytu. Tel przez bluetooth jakby działał, ale przez uchwyt nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam odpowiedzi na to czy da się zmienić ustawienia samego suba za pomocą vaga?

Posiadam RNS-E + bose i uważam że gra to bardzo słabo mało przejrzyście i brak basu. Nie wiem czy tak mam bose czy coś u mnie jest nie tak?

Udało mi się obudzić i to nawet dosyć dobrze suba z tyłu wyjmując z wtyczki B Pin 7 kabelek kodowanie do masy (tylko w przypadku bose),

teraz muzyka gra o wiele lepiej i konkretny bas, tylko RNS-E jak podłączam się do niej vagiem pokazuje błędy przerwa w obwodzie na wszystkich 4 głośnikach i niepoprawny pin czy coś takiego, oraz bluetooth zaczał głośniej gadać i nie można go przyciszyć.

Dlatego zastanawiam się czy może tak zostać, ale najlepiej było by obudzić jakoś suba za pomocą vaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...