Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś już interesował się tym?

http://www.navpoint.co.uk/about.php

Jest tam gdzieś info ile to kosztuje? :mysli:

BTW: 2011 już jest dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co wyczytalem nie kosztuje to nic

It would appear as if you are not logged in correctly!

If you are already a subscribed user please click here to log in using your userid and password. If you are not registered then please click here to sign up for a free PocketGPSWorld.com user account.

To download the latest version of the PocketGPSWorld.com Speed Camera Database you need to register as a user on the site and then once successfully registered you need to subscribe to the site. This will give you access to all our enhanced services including the Speed Camera Database.

jka widac bazuje to na garminie a oni maja aktualizacje dosc czesto wiec jesli to wypali to bylby to super bajer! trzeba by od czasu do czasu tylko nowa mape nagrac i bylo by ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"£75"

zalogowales sie tam i chca kase ??

za 75 funtow to moga sie pocalowac 10 to bym jeszcze dal

chyba ze skladka na forum na soft dla kazdego :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że nie ma powiadomienia dźwiękowego i raczej nie zapowiada się żeby było w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy jak to jest bo już 2 płyte mam z mapą PL i pluje sie o oprogramowanie 0650 a mam 0750PL jest na to rozwiązanie ? mam też ori płyte do rns-e z mapami i tez nie bardzo bo znów odsyła mnie do serwisu bo oprogramowanie sie nie zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy jak to jest bo już 2 płyte mam z mapą PL i pluje sie o oprogramowanie 0650 a mam 0750PL jest na to rozwiązanie ? mam też ori płyte do rns-e z mapami i tez nie bardzo bo znów odsyła mnie do serwisu bo oprogramowanie sie nie zgadza

pewnie navi ma stare opogramowanie np 350 do tego polski patch i nie beda na tym nowe mapy smigaly

jak masz vaga rozblokuj navi na downgrade i wgraj mu softz plyty ten 650 albo zalatw sobie softa 750 ale robionego na tym 650 wtedy sie nie bedzie burzyl o soft

wiem ze ja mialem mape 2005 rok i po upgrade softu na 650 jej nie czytalo bo sie rodzaj czy szybkosc odczytu z plyty zmienily i nie bedzie to smigalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się "oszukuje" wersję softu w pliku index.txt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przez kodowanie navi 0301715 moze mi rozładowywac akumulator?? coraz slabiej palila i dzis kaput..podłączylem miernik a tam 9 voltow...dodam ze mase dwa mam w ori kostce radia i podłączona jest pod pin 14 złącza D navi..wczesniej było podłączone pod pin 11 ale chyba błąd fabryki przejsciowki...hmm ciezka sprawa a gdzie podłączyc miernik pod rns-e tzn pod ktore piny zeby zobaczyc czy pobiera prad?? [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________ :slina: :slina: Przeczytałem cały watek :wallbash: I nie znalazłem w które piny podłączyc miernik zeby zobaczyc te 2A po zamknieciu 1,4A i po minucie 0.00A :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 19:49_________________________________________________I wszystko jasne.. navi pobiera tak jak gdzies tu wyczytałem 2,2A jak jest włączona po zamknieciu auta 1,6A a po odczekaniu okolo minuty 0.02A wiec tak ma chyba byc, natomiast auto pobiera po podłączeniu amperomieza 2,6A po zgasnieciu lampeczek w miejscu trzymanai nug spada do okolo 2A pozniej spada do 0,09A i po paru sekundach do 0,02A wiec :mysli: Bateria kaput ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" NÖG" powinno byc napisane

po drugie na zimnie kazdy odbiornik pobiera energie i bateria jak jest slaba pada szybciej wymien i problem zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, spotkał sie ktoś z podwieszoną ori wtyczką przy wiązce od ESP ( kolor niebieski- taka sama jak do ESP) do czego służy ? przy montażu RNS-E spotkałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zamierzam na dniach zamontować RNS-E u siebie ( obecnie mam RNS-D DX ), nowy RNS-E jest z A4 B7 2007 roku, czy by go zakodować potrzebuje kabla HEX-CAN , bo rozumiem że zwykłym OBD od viakena nie da rady który z obecnym RNS-D DX łączy się bez problemu ??

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zamierzam na dniach zamontować RNS-E u siebie ( obecnie mam RNS-D DX ), nowy RNS-E jest z A4 B7 2007 roku, czy by go zakodować potrzebuje kabla HEX-CAN , bo rozumiem że zwykłym OBD od viakena nie da rady który z obecnym RNS-D DX łączy się bez problemu ??

pozdr.

Przewiń zwijak strony do góry i poczytaj punkt 2. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: execuiter Dzisiaj o 15:09

witam,

zamierzam na dniach zamontować RNS-E u siebie ( obecnie mam RNS-D DX ), nowy RNS-E jest z A4 B7 2007 roku, czy by go zakodować potrzebuje kabla HEX-CAN , bo rozumiem że zwykłym OBD od viakena nie da rady który z obecnym RNS-D DX łączy się bez problemu ??

pozdr.

Przewiń zwijak strony do góry i poczytaj punkt 2.

Zgłoś do moderatora Zapisane

Ale warto zaznaczyc ze VagCom od 409.1 w góre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem gdzie zapytać więc pisze tutaj odnośnie sygnału DWA do navi RNS-E:

Co nam mówi "kluczowana masa"? Nie jestem elektronikiem :P

W alarmie mam wyjście na czujniki dodatkowe, które dostaje masę po uzbrojeniu się alarmu, czy to jest to samo i mogę to spiąć z DWA (pin14) w RNS-E??

Czy mając rnsa na stole jak podam mase na ten 14 pin to odrazu ją twardo uśpie??

Pozdro i dzięki za wyrozumiałość :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem gdzie zapytać więc pisze tutaj odnośnie sygnału DWA do navi RNS-E:

Co nam mówi "kluczowana masa"? Nie jestem elektronikiem :P

W alarmie mam wyjście na czujniki dodatkowe, które dostaje masę po uzbrojeniu się alarmu, czy to jest to samo i mogę to spiąć z DWA (pin14) w RNS-E??

Czy mając rnsa na stole jak podam mase na ten 14 pin to odrazu ją twardo uśpie??

Pozdro i dzięki za wyrozumiałość :]

U mnie nie było potrzeby prowadzenie DWA - może to dotyczy aut z fabrycznym alarmem ... nie wiem NAVI się usypia "twardo" bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...