Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

a więc RNS-E już w aucie, wszystko gra i świeci, sprzedawca naprawił navi, winny okazał się pin z taśmy który się delikatnie wysunał i padło zasilanie, na wszelki wypadek wymienił cały napęd, dał gwarancję, kosztowało mnie to 40 zł :)

płytki czyta błyskawicznie, navi działa bardzo dobrze :)

podziękowania dla kolegi Domin79 za wszelką pomoc.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany , trafił mi sie montarz RNS-E w A3.Wszystko cacy gość zakupił navi do A3 ładniutka, auto 2007r wszystko cacy zapinam , wgrywam sofcik 0750 pl

no i kupa :wallbash: Nawi nie daje sie zakodować siedzi w kodowaniu na 0220000 i ani rusz nie przyjmuje żadnego kodowania.(koduje vagiem 106)

vag widzi ją jako RNS-E HIGH EU H99 0750 o co kurde caman :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że po odłączeniu aku navi gubi kodowanie? Miałem ustawione logo rs4 a wróciło na mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada mi to na jakis calkowity rest albo sprawdzil sobie jakos zapisany numer vin ze masz a4 a nie rs4 nie mam pojecia nigdy tak nie mialem a aku odpianlem pare razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że po odłączeniu aku navi gubi kodowanie? Miałem ustawione logo rs4 a wróciło na mmi

nie normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że po odłączeniu aku navi gubi kodowanie? Miałem ustawione logo rs4 a wróciło na mmi

nie normalne

Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Wreszcie wziąłem się za montaż mojej RNS-e:) Miało być pięknie ale jest małe ale...:) Podłączyłem navi i w głośnikach szumi (także są ciche "trzaski"). Nie ma głosu z radia oraz CD, z navi jest. Przekreślona jest ikonka głośnika. Mam u siebie Bose i pytanie moje pytania są takie:).

1. Czy w białej wtyczce w Pinie 7 (BOSE kodowanie do masy) powinien być wpięty "jakiś" pin??

2. Czy w (11 pinie) wtyczki D (ISO2) powinien być wpięty ten żółty (podwójny) przewód?? Czy on czasem nie powinien byc wpiety w pinie 14

wtyczki D (ISO2) bo tak mi wychodzi z analizy schematu.

3. Czy da sie zrobic aby lektor mowil po Polsku?? Mam PL menu ale gosc po angielsku zaiwania. Na pierwszej stronie w FAQ jest napisane ze przy pl menu dalej gosc po angielsku mowi:( Da sie cos z tym zrobic??

Ponizej link do zdjecia mojej wtyczki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4afa121b77f55a3.html

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy w (11 pinie) wtyczki D (ISO2) powinien być wpięty ten żółty (podwójny) przewód?? Czy on czasem nie powinien byc wpiety w pinie 14

wtyczki D (ISO2) bo tak mi wychodzi z analizy schematu.

Masz racje powinien byc w pinie 14 złącza D :good:

Producent tych przejsciowek bleda robi bo u mnie tez byl w pinie 11... ten żółty to jest masa dwa..

U mnie to nie robilo problemu ale i tak zmienilem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje powinien byc w pinie 14 złącza D :good:

Producent tych przejsciowek bleda robi bo u mnie tez byl w pinie 11... ten żółty to jest masa dwa..

U mnie to nie robilo problemu ale i tak zmienilem..

A masz BOSE u Siebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz BOSE u Siebie??

Nie nie mam..

Ja proponuje cała przejsciowke przegladnac.. na 1 stronie masz rozpiske iso i iso2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie chce ktos sprzedac swoj multimedia adapter ? :decayed:

kup w naviku :tongue4: lub moge ci załatwić w cenie 360 zeta ten że sam adapter navikowy z tv free i wyjściem na kamerke cofania :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w białej wtyczce w Pinie 7 (BOSE kodowanie do masy) powinien być wpięty "jakiś" pin??

3. Czy da sie zrobic aby lektor mowil po Polsku?? Mam PL menu, mape Polski, a babka i tak gada po Angielsku:(

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 15:12_________________________________________________Potrafi mi ktos odpowiedziec na te dwa pytania??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w białej wtyczce w Pinie 7 (BOSE kodowanie do masy) powinien być wpięty "jakiś" pin??

3. Czy da sie zrobic aby lektor mowil po Polsku?? Mam PL menu, mape Polski, a babka i tak gada po Angielsku:(

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 15:12_________________________________________________Potrafi mi ktos odpowiedziec na te dwa pytania??

Pozdrawiam

da sie jasne jak nagrasz sobie komendy na iphona podepniesz pod navi i zrobisz mu swapa dzwiekow bedziesz mial po polsku :)))

nie da sie jak wrc napisal bo jak ma sie dac skoro jezyk polski jest crackiem ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w białej wtyczce w Pinie 7 (BOSE kodowanie do masy) powinien być wpięty "jakiś" pin??

3. Czy da sie zrobic aby lektor mowil po Polsku?? Mam PL menu, mape Polski, a babka i tak gada po Angielsku:(

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 15:12_________________________________________________Potrafi mi ktos odpowiedziec na te dwa pytania??

Pozdrawiam

da sie jasne jak nagrasz sobie komendy na iphona podepniesz pod navi i zrobisz mu swapa dzwiekow bedziesz mial po polsku :)))

że to niby miało być śmieszne...? :mysli: :mysli: :naughty::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym gubieniem ustawień? Po rozłączeniu aku zmieniło się logo z powrotem na MMI, a mialem ustawione rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym gubieniem ustawień? Po rozłączeniu aku zmieniło się logo z powrotem na MMI, a mialem ustawione rs4

podejrzewam ze sie przefleshowal na standardowe ustawienia da sie przestawic na rs?

da sie wogole przekodowac czy wisi i nie da sie nic zrobic

sa jakies bledy na vagu?

jesli sie da przekodowac to musial byc jakis blad np spowodowany tym ze navi dzialalo a ty odpioles akumulator albo przy odpinaniu mu zrobiles takie krotkotrwale przerwanie tego niestety te urzadzenia nie lubia i mogl sie flash zresetowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...