Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

młody :) bo ci rs nie przysługuje :)

Hehe ja Ci dam nie przysługuje... Bo coś nie tak z tą navi :D Od 2 miechów już mam prawie a jeszcze jej nie przetestowałem nawet bo map nie mam :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na dachu antenę, która wygląda identycznie jak ta od navi. Najprawdopodobniej jest to antena od telefonu komórkowego, bo mam stację w podłokietniku. Moje radio to Chorus.

Czy te anteny są identyczne i nie muszę dokupywać anteny pod RNS-E?

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na dachu antenę, która wygląda identycznie jak ta od navi. Najprawdopodobniej jest to antena od telefonu komórkowego, bo mam stację w podłokietniku. Moje radio to Chorus.

Czy te anteny są identyczne i nie muszę dokupywać anteny pod RNS-E?

Pozdrawiam

Wojtek

masz mala NAVI :mysli: antena powinna miec dwa wyjscia :) mozesz sprawdzic odciagajac tylna gorna tapicerke . Zobacz ile przewodow idzie z anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz mala NAVI

Niestety nie. Jak będzie jedno wyjście z anteny, to na nic się nie przyda? DO navi jest całkiem inny kabel niż do tel. komórkowego?

jak nie korzystasz z telefonu ( uchwytu ) to podepnij kabel pod RNS E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam ori rns-e chodzi ok,ale chciałbym dołożyć panel sterowania w kanał,koło zapalniczki.Jak to spiąć z navi .Czy panel 4F0857511 będzie pasował do rns-e.Proszę o jakiekolwiek sugestie.Aktualnie mam b7 2.0 tdi bpw 2007 i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było czegoś takiego jak dodatkowy panel sterowania...

Pewnie chodzi Ci o sterowanie małej navi ale z RNS nie ma to nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno panel taki byl w b6 z rns-d ,i taki zakupilem do b7 rns-e tylko czy zadziala

a ja powiem że nie było.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:19_________________________________________________jeśli ktoś tak ma to miał dokładanego rnsa czy to -E czy -D, a wcześniej miał małą navi w bagażniku. To nie ma znaczenia.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:20_________________________________________________ale i tak to działać nie będzie bo to nie ma nic wspólnego z RNSami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam ori rns-e chodzi ok,ale chciałbym dołożyć panel sterowania w kanał,koło zapalniczki.Jak to spiąć z navi .Czy panel 4F0857511 będzie pasował do rns-e.Proszę o jakiekolwiek sugestie.Aktualnie mam b7 2.0 tdi bpw 2007 i jestem zadowolony.

a po co chcesz zalozyc taki panel :cool1: on nie ma nic wspolnego z RNS E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam taki panel w B7 navi miałem w zegarach z czytnikiem w bagażniku. Teraz mam rns-e panelu nie demontowałem i jest on nie aktywny. Jedyne co to tylko podświetlanie działa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero dostałem mapkę do rnsa i lekko się zawiodłem... Mianowicie nie mógł złapać sygnału... Czekałem z 10 minut i nic, myślę, że powodem może być złe umiejscowienie anteny, co myślicie? Gdzie powinna być ori w sedanie? Bo miałem ją tam za zegarami ale widocznie coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero dostałem mapkę do rnsa i lekko się zawiodłem... Mianowicie nie mógł złapać sygnału... Czekałem z 10 minut i nic, myślę, że powodem może być złe umiejscowienie anteny, co myślicie? Gdzie powinna być ori w sedanie? Bo miałem ją tam za zegarami ale widocznie coś nie tak

Ja mam pod zaslepka od strony pasazera,dokladnie tam gdzie u ciebie sa bezpieczniki :decayed:

I dziala idealnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero dostałem mapkę do rnsa i lekko się zawiodłem... Mianowicie nie mógł złapać sygnału... Czekałem z 10 minut i nic, myślę, że powodem może być złe umiejscowienie anteny, co myślicie? Gdzie powinna być ori w sedanie? Bo miałem ją tam za zegarami ale widocznie coś nie tak

będziesz miał chyba coś z anteną. Ta półka za zegarami jest idealnym miejscem na antene...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie wiem czy jest dokładnie za zegarami ale może tak bardziej za kierownicą do czegoś metalowego przypiąłem magnesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero dostałem mapkę do rnsa i lekko się zawiodłem... Mianowicie nie mógł złapać sygnału... Czekałem z 10 minut i nic, myślę, że powodem może być złe umiejscowienie anteny, co myślicie? Gdzie powinna być ori w sedanie? Bo miałem ją tam za zegarami ale widocznie coś nie tak

sprawdz czy podlaczyles ja na pewno w RNS E z tylu :mysli: moze dlatego nie lapie sygnalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie wiem czy jest dokładnie za zegarami ale może tak bardziej za kierownicą do czegoś metalowego przypiąłem magnesem

ta idealnie zrobiles MAGNESEM antene ktora odbiera fale gps SUPER -- to tak nie bedzie dzialalo przypnij trytka

staraj sie omijac metalowe elementy bo one zaklocaja sygnal i bedzie dzialac

sa anteny ktore maja specjalne piny do karoserii i je sie nakleja na blache wtedy wzrasta sygnal antenowy ale normlane anteny beda przez magnesy zaklocane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...