Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parktronic-dziwny dzwięk


muchabzz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem z bzyczkiem

standardowo jesli wrzucam wsteczny to slysze krotki sygnal dzwiekowy i jesli sie zblizam do przeszkody to pipczy coraz intensywniej. natomiast od paru dni kiedy wrzucam wsteczny to slysze sygnal dzwiekowy ciagly o zupelnie innej czestotliwosci i natezeniu (jest cichszy)

co to moze oznaczac??

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z czujnikami parowania nie tak[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:13_________________________________________________podłącz VAG i sprawdź błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczenie vaga nie wchodzi w gre bo nie mam takich mozliwosci. jesli ten dzwiek jest z vagiem zwiazany to nie zrobie nic bo nie mam jak. natomiast pytanie o to z ktorej strony mam parktronik jest dla mnie niezrozumiale bo nie wiem jak na nie odpowiedziec:) samochod jest angielski i ma czujniki na zderzaku. prosze o uscislenie pytania:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz uszkodzony czujnik parkowania, prawie za każdym razem jak właczysz wsteczny to piszczy nonstop tak jak by cos widział, mozesz spróbować przeczyscić czujniki, jak podepniesz sie pod vaga pokaże ci sie który dokładnie jest uszkodzony, ja za używke dałem 60zł na alegro, po zamontowaniu działa jak należy

:good:

Dosc czesta usterka w parktroniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo sie nie naprawi pewnie, o ile poprostu nie jest zawilgocony czy brudny, wiem bo w wakacje to przerabiałem, awaria powstała po umyciu autka, i tak z miesiąc piszczało, aż w końcu w ogóle przestało reagować :gwizdanie:

W ASO jeden czujnik kosztuje 270zł, wiec szukaj na alegro jakby co :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w uk wiec napewno nie bede sie bawil w naprawianie czegos w aucie za 8000 zeta:) po prostu go sprzedam i kupie cos innego :)

no chyba ze jest to cos naprawde latwego w naprawie:)

pozdr

ale co ma kosztować 8tys :blink:

walniety masz czujnik(ALBO TO CHWILOWA ZAWIESZKA OD WILGOCI) który jest zamontowany z tyłu w dokładce zderzaka, mozna go wymontować w przysłowiowe 5min bez zdejmowania zderzaka, wyjmujesz stary jak zerkniesz tam bedziesz wiedział ocb i podłączasz nowy i tyle i nie bedzie to kosztować mylionów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie masz tylnego zderzaka obklejonego śnigiem ?

Z tego co u nas piszą i pokazują w TV to u was tęga zima jest............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 2 dni miałem tyklni zderzak w sniegu i lodzie, też mi tak piszczało, lekko z buciorką przekopke dostał :decayed:

i teraz juz sobie normalnie pipczy a nie jeczy jak stara baba, sprawdz. ostatnio były niezło oblodowacenia, pewnie masz cienką warstwe lodziku i nie widzisz tego a byle co bedzie na czujniku i juz piszczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...