Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spreżyny- eibach - lub inne komfort+sport -30 mm jakie?


kopytko80

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma KOMFORT i SPORT :polew: S-line ktore podobno masz mozna nazwac takim rozwiązaniem... kazde inne jak kupisz będzie juz bardziej SPORT niz KOMFORT ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sprerzynki do kombi -30mm komfort+sport te ktore mam teraz sa takie wlasnie mam inny problem nie rowny przeswit miedzy opona a nadkolem :kwasny: chcialem rowno :(

W B6 już tak jest ze prześwit nie jest równy :wink4: Z tym komfortem to zalezy kto co lubi, u mnie na -50/-30nie było twardo, z tym że amorki byly seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopytko jak byś użył :szukaj: to nie musiałbys zakładać nowego "durnego" wątku, na forum jest max informacji o sprężynach ew. kompletnych zawieszeniech sportowych, jak kupisz Eibach pro kit -35/-35 mm i tak nikt nie zagwarantuje tego, że dystans pomiędzy oponą a nadkolem będzie taki jak chcesz, do tego się kupuje zawieszenie gwintowane które markowego producenta nie kupisz teraz nawet za (nowe) 3000 PLN, jak chcesz mieć tył wyżej kup gumy na sprężyny do malucha, 10 PLN sztuka i wsadź pomiędzy zwoje tylnych sprężyn, usztywni to trochę tył jak będziesz jechał z towarem ew. z pasażerami

BTW carnivore ma do sprzedania fajny gwint Tein Basic http://www.allegro.pl/item879237115_tein_basic_gwintowane_do_audi_a4_r_02_sedan_fwd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Vario-tTech jestem tu nowy i jeszcze nie uniem sprawnie sie poruszac po ty forum a pozatym nie mam za duzo czasu na chobby (praca) i ide troche na latwizne ale dobrze ze jest ktos taki jak TY wielki szacun za twoje zaplecze i info :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nie odpisałem wcześniej na PW ale odpowiedź byłaby ta sama, z gumami to prawda, sam je montowałem przy Teinie dla usztywnienia i ograniczenia ugięcia, powodzenia w modzeniu zawiasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz air ride'a to szukaj w style Poznań, poszukaj na forum użytkownika style i zagadaj z nim, koszta z tego co słyszałem to ok 4000 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu sprzedaje TEINa ponieważ taki zawias nie jest dla kogoś kto wozi żonę oraz 2 małych dzieci, co zdarza się coraz częściej mimo drugiego auta w rodzinie... Jednak jak jeździłem sam albo ew. ze znajomym to jazda była przednia, ładnie trzyma na zakrętach, nisko siedzi i nie jest aż tak twardy jak się tego spodziewałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie fotki (strona 3) jak wygląda B7 na zestawie Eibach System Pro -30mm

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_avant_wykres_193km_i_400nm_eibach_system_pro-t90887.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...