Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Korek wlewu paliwa


rem1k

Rekomendowane odpowiedzi

czy u was też tak dramatycznie z zimna skurczyło się to cięgno trzymające korek paliwa żeby go nie zgubić? owe cięgno plastikowe łączy korek paliwa z klapką wlewu. ja rozumiem że wiele rzeczy kurczy się na zimnie :embarrassed: ale żeby aż tak?? :shocked:

teraz żeby odkręcić i przykręcić korek nie mogę klapki otworzyć normalnie jak człowiek tylko lekko uchylam, gmeram i dopiero jak odkręcę to mogę otworzyć całkowicie... no wth? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo przerabiałem, gdy na dworze było -17. To nie cięgło się skurczyło, tylko przymarzło do korka... lekko się zdziwiłem na stacji, ale obyło się bez większej gimnastyki, tyle, że mi klapka otworzyła się normalnie. Teraz lekko spryskałem silikonem i problem zniknął, jak i mrozy po -17 stopni :good:

oby do wiosny...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś będzie wiedział, czy to cięgno mocujące korek paliwa do klapki zamykającej wlew można dokupić osobno. Podczas pierwszego tankowania samochodzu po odbiorze z serwisu zauważyłem że jest urwane :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. U mnie cięgno też się przerwało, ale udało mi się kupić nowy korek do SEATA, który ma takie samo cięgno (KOREK WLEWU PALIWA ALHAMBRA ALTEA LEON TOLEDO A4 A). Oczywiście chcę zachować ori korek, więc pytanie czy korek do wlewu paliwa da się jakoś rozebrać, tak żeby podmienić samo cięgno z tą plastikową obręczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja tez podeptne sie do tematu,u mnie w b6 nie bylo fabrycznie tego ciegla ,czy jak znajde jakis inny korek z cieglem np;z b6 lub b7,wszystko bedzie pasilo,czy czyms sie roznia te korki wlewu?czy jest roznica miedzy dislem a benzyna.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten korek: KOREK WLEWU PALIWA ALHAMBRA ALTEA LEON TOLEDO A4 A (3034200739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. poza tym, że nie ma białego napisu Diesel jest identyczny nawet w najmniejszych szczegółach, więc jak coś to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...