Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ardek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jest jakiś info na desce? Ja miałem coś podobnego ale było również mrugający sygnał na desce „świeca żarowa”. Byłem u mechanika i wymienili mi wczoraj, Klapę Regulującą. A na VAGu miałem błąd „Motor for Intake Manifold Flap(V157)”. Odpaliłem silnik bez problemu a jak zgasiłem było drganie i więcej zaczął palić.
  2. Witam, ja serwisuje swój A4 w Megacar. Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem golfa i tez serwisowałem w Megacar, na golfie zrobiłem rozrząd, klocki i tarcze itd. Jak masz czas podjedz do nich i pogadaj albo pogadaj z nimi przez telefon i oni czy powiedzą jakie masz opcje. Pozdrawiam
  3. Miałem podobny problem. Poczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t102722.0.html;highlight=ardek pozdrawiam Ardek
  4. tdi i lampy amerkanskie? chyba cos nie tak! wiecej fotek
  5. Odkręcam bez problemu !!
  6. nadal nic nie rozumiem, czy to jest zwrot akcyzy czy opłaty recyklingowego??????? Moim zdaniem nie interesuje nam kto to załatwiał dla kogo, tylko gdzie i jak!! pozdrawiam
  7. kolego mile-end co to jest "lim ty ahn ?? w jezyku arabskim?
  8. Ja jeździe na Michelinach „Primacy Alpin PA3” polecam. Miałem na golfie GoodYeare UG7 były ok., ale Michalin jest bardzie OK.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 00:43_________________________________________________rozmiar 205/55/16
  9. Bardzo ładny autko. Sam jeździe A4-ką 2.0 TDI 170PS BRD i nie narzekam ) miałem mały problem ale już OK ;o)
  10. Takie same są, tylko obudowa jest inna. Kolega ksiadz99 ma rację MIO jest ładna, i tylko ładna! Są dane techniczny i każdy niech sam się decyduje. Lark jest tylko techniczny better i nie ładna.
  11. Jak kolega wiesiek3d napisał, Garmin i TomTom są na symbianie a nie na wince. Dużo jest łatwiej znaleźć programy na winCe. Auto mapa to nie rewelacja, ale iGO nawet jest bardzo OK.
  12. Witam, Polecam „NAWIGACJA LARK”, jest w dobrej cenie i dobra jakość. Jak nawet ma blokadę, można dokupić kartę pamięci i nagrywać inny program n.p. Auto mapa, iGO ….. Kupiłem dla teścia i COOL. n.p http://allegro.pl/item831541440_nawigacja_gps_lark_freebird_43_1_pl_4_3.html http://allegro.pl/item822235190_nawigacja_lark_gps_50_1_odblokowana_plus_mapamap.html
  13. Osobiście nie brałbym takich felg, cena nie taka rewelacja i jeszcze pomalowana!! I jeszcze jedno, czy były szpachlowane i pomalowane? Pozdrawiam Ardek
  14. To się stało nie daleko domu, jechałem góra kilka set metrów nie przekraczając 1200 obrotów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.