-
[B7 BRD] Telepanie przy odpalaniu delikatnie przerywa jak zimny
Jest jakiś info na desce? Ja miałem coś podobnego ale było również mrugający sygnał na desce „świeca żarowa”. Byłem u mechanika i wymienili mi wczoraj, Klapę Regulującą. A na VAGu miałem błąd „Motor for Intake Manifold Flap(V157)”. Odpaliłem silnik bez problemu a jak zgasiłem było drganie i więcej zaczął palić.
-
[ALL B7] Nowe klocki - jakie ? i gdzie ?
Witam, ja serwisuje swój A4 w Megacar. Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem golfa i tez serwisowałem w Megacar, na golfie zrobiłem rozrząd, klocki i tarcze itd. Jak masz czas podjedz do nich i pogadaj albo pogadaj z nimi przez telefon i oni czy powiedzą jakie masz opcje. Pozdrawiam
-
[B7 BPW] Przypadek: czerwona kontrolka niskie ciśnienie oleju w silniku
Miałem podobny problem. Poczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t102722.0.html;highlight=ardek pozdrawiam Ardek
-
moje sreberko 2.0 tdi 140 km avant
tdi i lampy amerkanskie? chyba cos nie tak! wiecej fotek
-
[ALL B7] Korek wlewu paliwa
Odkręcam bez problemu !!
-
Zwracają Opłatę recyklingową
nadal nic nie rozumiem, czy to jest zwrot akcyzy czy opłaty recyklingowego??????? Moim zdaniem nie interesuje nam kto to załatwiał dla kogo, tylko gdzie i jak!! pozdrawiam
-
Zwracają Opłatę recyklingową
kolego mile-end co to jest "lim ty ahn ?? w jezyku arabskim?
-
Polecane opony zimowe
Ja jeździe na Michelinach „Primacy Alpin PA3” polecam. Miałem na golfie GoodYeare UG7 były ok., ale Michalin jest bardzie OK.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 00:43_________________________________________________rozmiar 205/55/16
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Bardzo ładny autko. Sam jeździe A4-ką 2.0 TDI 170PS BRD i nie narzekam ) miałem mały problem ale już OK ;o)
-
[ALL] Konkretna nawigacja! Pomóżcie!
Takie same są, tylko obudowa jest inna. Kolega ksiadz99 ma rację MIO jest ładna, i tylko ładna! Są dane techniczny i każdy niech sam się decyduje. Lark jest tylko techniczny better i nie ładna.
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
gratulacje
-
[ALL] Konkretna nawigacja! Pomóżcie!
Jak kolega wiesiek3d napisał, Garmin i TomTom są na symbianie a nie na wince. Dużo jest łatwiej znaleźć programy na winCe. Auto mapa to nie rewelacja, ale iGO nawet jest bardzo OK.
-
[ALL] Konkretna nawigacja! Pomóżcie!
Witam, Polecam „NAWIGACJA LARK”, jest w dobrej cenie i dobra jakość. Jak nawet ma blokadę, można dokupić kartę pamięci i nagrywać inny program n.p. Auto mapa, iGO ….. Kupiłem dla teścia i COOL. n.p http://allegro.pl/item831541440_nawigacja_gps_lark_freebird_43_1_pl_4_3.html http://allegro.pl/item822235190_nawigacja_lark_gps_50_1_odblokowana_plus_mapamap.html
-
[ALL] Czy warto kupić te felgi?
Osobiście nie brałbym takich felg, cena nie taka rewelacja i jeszcze pomalowana!! I jeszcze jedno, czy były szpachlowane i pomalowane? Pozdrawiam Ardek
-
[B7 BRD] Czerwona Lampka (ciśnienie oleju)
To się stało nie daleko domu, jechałem góra kilka set metrów nie przekraczając 1200 obrotów.
ardek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta