Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nagłośnienie, subwoofer - informacje


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeszcze jakieś info potrzebne to ja też mam niby 8 ale tak jak kolega mówi... na przednie 4 (2 na dole i 2 przy klamkach) z tyłu po 1 na stronę (w drzwiach ale na dole a nie koło klamek) i sub w bagażniku... Znajomy z ASO powiedział, że 8 głośników to było przeważnie BOSE bo były po 2 na każde drzwi (na dole i koło klamek) ale dopytam go jeszcze co i jak i jbc to się tutaj odezwę.

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a powiedzcie teraz jak bym tak odpial ori suba i chcial podpiac tube (juz zakupilem) to jak teraz wyprowadzic zasilanie z kostki jak to ogarnac,bo z tego co wiem to w obudowie jest wzmacniacz i podaje na tlne glosniki i tube. Do tego magnata co tearaz kupilem chce jeszcze podlaczyc taki wzmacniacz dlamnie max wystarczajacy :

http://www.allegro.pl/item1072143099_mocny_monoblock_vk810_300w_mini_jack_rca.html

5e17d2406a7f2b9fmed.jpg

Takze nie zalezy mi na nawaleniu gratow do bagaznika a ma byc delikatnie a gralo bedzie napewno zajefajnie!! No jeszcze jedynie do tuby zamont uje z boku kondesator i to bedzie na tyle.Z przodu mam 16" HERTZ-a z tylu ori ale wszystkie dzwi wygluszone i jest ciekawie tylko basu malo.

http://www.allegro.pl/item1078886503_kondensator_crunch_cr_1000cap.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow WIELKIE to, robi wrażenie :gwizdanie:

Mocno tylną tablicę rejestracyjną przykręć żebyś komuś za tobą jadącemu nie wybił nią szyby :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skrzynia jest juz dostarczona i nie jest az taka wielka troche za wysoka bo pod siatke w bagazniku nie che wejsc ,zaraz ide podlaczyc .

Mi wcale nie zalezy na tym aby lupalo tak zeby wszyscy slyszeli i na standardzie bylo ciekawie ale ten sub cichutki w orginale :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...