Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Kierownica sama skręca


ICDSun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem a mianowicie podczas jazdy na nierównościach czy koleinach kierownica tak jakby sama skręca w lewą stronę (i tylko w lewo). Nie jest to na pewno wina opon ani zbieżności gdyż nie "ściąga" samochodu tylko "odbija" kierownicę w lewo, poza tym sprawdzałem te dwie rzeczy i są w porządku. Dodam iż zauważyłem ostatnio że lewa końcówka drążka układu kierowniczego jest cała zardzewiała, w ciągu 2 miesięcy zrobiła się na niej rdza.

Jakieś sugestie, miał ktoś podobny problem ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś końcówka drążka jak będzie miała luz ewentualnie jakiś wahacz to będziesz miał takie zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat,zeby nowego nie zakladac.

Panowie, jade w trasie prosto, dodaje gwaltownie gazu,a kierownica zaczyna szarpac w prawa strone. podobnie ruszam z miejsca, jedynka ostro gaz,a kierownica o 90stponi ostro w prawo. mam wywalone wahacze gorne w obu kołach, luz juz mam naprawde konkretny,az cale kolo lata jak je ruszam na lewarku. czy to wina wyrobionych maksymalnie wahaczy? chce jeszcze poltora miesiaca sie przemeczyc i samemu je wymienic, teraz jest jeszcze za zimno:/ pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze wymień dopiero jak kierownica będzie skręcać o 180o :wallbash: , teraz jeszcze za wcześnie i za zimno śmiało objeździsz jeszcze kilka miesięcy :good:

Powiedz jeszcze gdzie jeździsz będę unikał tej miejscowości :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...