Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problemy z uruchomieniem A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem (moze mały może duzy - nie wiem). Pierwsze uruchomienie silnika...i musze go dlugo kręcić. wymieniłem świece - podpiąłem pod kompa i niby wszystko ok...Nie wiecie co to może byc???????

Opublikowano

rozumiem ze pod pojeciem wszytko ok tez masz na mysli kat wtrysku ....

swiece nie maja znaczenia ... jest goraco .... :twisted:

cos musi byc z ukladem zasialania paliwa ,pompa wtryskowa,moze zapowietrzony uklad,moze filtr paliwa zapchany .....

Opublikowano

a masz jakiegos fachowca ktory by mi to sprawdzil????

Opublikowano

hmm

nie wiem czy Audi ma cos takiego jak miala Vectra#

otoz, kiedys mialem podobny przypadek w Vectrze, dlugie krecenie i takie tam, okazlo sie ze przewody zwrotone nie trzymaly cisnienia i cale paliwo wracalo do baku, nim zdazyl zassac trwalo to jakas chwile,

pytanie czy audi tez posiada takie przewody, ale to juz pytanie do specjalistow

moze sporobuj postawic auto na gorce przodem w dol i bedzie wtedy wszystko jasne czy to sa przewody

pozdro

Opublikowano

mam identycznie u siebie. spanky - czy rzeczy, o ktorych wspomniales moga miec rowniez wplyw na spalanie? jak sprawdzic kat wtrysku? czy zwykly mechanik mi to zrobi, czy moze musze jechac do fachowca? ja filtry mam powymieniane wiec odpadaja.

Opublikowano
mam identycznie u siebie. spanky - czy rzeczy, o ktorych wspomniales moga miec rowniez wplyw na spalanie? jak sprawdzic kat wtrysku? czy zwykly mechanik mi to zrobi, czy moze musze jechac do fachowca? ja filtry mam powymieniane wiec odpadaja.

w benzynie to najwyżej kąt zapłonu możesz sprawdzić :wink:

Opublikowano
mam identycznie u siebie. spanky - czy rzeczy, o ktorych wspomniales moga miec rowniez wplyw na spalanie? jak sprawdzic kat wtrysku? czy zwykly mechanik mi to zrobi, czy moze musze jechac do fachowca? ja filtry mam powymieniane wiec odpadaja.

w benzynie to najwyżej kąt zapłonu możesz sprawdzić :wink:

dzieki za uswiadomienie mnie! pozdro :)

Opublikowano
hmm

nie wiem czy Audi ma cos takiego jak miala Vectra#

otoz, kiedys mialem podobny przypadek w Vectrze, dlugie krecenie i takie tam, okazlo sie ze przewody zwrotone nie trzymaly cisnienia i cale paliwo wracalo do baku, nim zdazyl zassac trwalo to jakas chwile,

pytanie czy audi tez posiada takie przewody, ale to juz pytanie do specjalistow

moze sporobuj postawic auto na gorce przodem w dol i bedzie wtedy wszystko jasne czy to sa przewody

pozdro

Karzdy samochód posiada

Opublikowano

a ile musisz go krecic?? 3 s ?? bo jezeli to jest czas tak krotki przy pierwszym odpalaniu to w normie z tego co wiem, ja mam benzyne ale z rnca musze tez pokrecic i mechanik powiedzial ze tak mam byc, poprostu olej silnikowy musi sie rozprowadzic, samochcody nowe potrafia duzej krecic niz (125p) mialem kiedys 125 i palil doslownie od dotyku ale to bylo bardzo zle z tego co mowili niektorzy

Opublikowano

Moj znajomy mial tak w Tdi 90KM a4 b5 i padla mu pompa wtryskowa :neutral:

Opublikowano
Mam problem (moze mały może duzy - nie wiem). Pierwsze uruchomienie silnika...i musze go dlugo kręcić. wymieniłem świece - podpiąłem pod kompa i niby wszystko ok...Nie wiecie co to może byc???????

Odkręć osłone silnika i niech ktoś kręci rozrusznikiem patrz na przewody paliwowe przy pompie dokładnie w kawałek przezroczystego przewodu doprowadzającego paliwo do pompy wtryskowej. Jeżeli lecą banie to poszukałbym nieszczelności w układzie doprowadzenia paliwa. Te auta mają to do siebie że lubią się zapowietrzać. Sprawdz czy nieciągnie ci gdziś powietrza.

Opublikowano
eżeli lecą banie to poszukałbym nieszczelności w układzie doprowadzenia paliwa.
tia ... też polecam sprawdzenie przewodów paliwa do pompy, miałem takie same objawy w megacie dTi, jak był zimny to raz palił od kopa a raz musiałem go kręcić, czasimi krócej czasami dłużej...

P.S. Jeśli z pompą jest coś nie tak to powinno wyjść po podłączeniu do kompa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.