Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"


Kriss-82

Rekomendowane odpowiedzi

Eee no to spoko cena :good: U Wojtka tyle samo :wink4: Wysyłka gratis :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj wiem, przydałaby sie ta kiera, jestem na etapie poszukiwań, ale ciężko znaleźć kompletną z Airbagiem i zadbaną (a taka mnie interesuje) w dobrych pieniądzach :wallbash: Rozważam również opcje obszycia profesjonalnie starej czteroramiennej :mysli:

A to ostatnio zrobione foto z trasy z nad morza, niestety komórą

4d9c21bb1d3d8dc0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka :) jak się jeździ na tych nexenach?? bo cena jak za nówki 17 w porównaniu do innych marek to zajebi*sta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem na tych gumach ponad 10 tyś. i są naprawdę spoko (ciche, dobrze trzymaja, nie zdzierają sie jakoś szybko) biorąc pod uwagę relacje ceny do jakości jest naprawdę super :naughty: Do tego wzór bieżnika każdemu sie podoba :wink4: Do normalnego użytkowania naprawdę mogę je polecić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada z Tarnowa z takim samym moturem pod machą i nawet taką samą blachą z KT na początku :kox:

Widziałem parę razy twoją furkę pod Gemini i fajnie się prezentuje :tongue4: Szkoda że klimy brak ale Audik ładny i zadbany, więc chyba jesteś z niego zadowolony mimo wszystko :naughty:

Pozdro z czerwonego lub granatowego Quattro które może kiedyś zaparkuje obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ta gleba to tak skromnie wyszla szczerze... chociaz chyba od fot to zalezy :cool1:

przod nawet nawet ale tyl taki kijowo czyli -50/40 na 17 to chyba mus zeby byl kox

mierzyles ile opona ma do nadkola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada z Tarnowa z takim samym moturem pod machą i nawet taką samą blachą z KT na początku :kox:

Widziałem parę razy twoją furkę pod Gemini i fajnie się prezentuje :tongue4: Szkoda że klimy brak ale Audik ładny i zadbany, więc chyba jesteś z niego zadowolony mimo wszystko :naughty:

Pozdro z czerwonego lub granatowego Quattro które może kiedyś zaparkuje obok.

Witam sąsiad :>

Spoko, że ktoś mnie zauważa na mieście - hehe, póki co na moją staruszkę nie narzekam, będę wypatrywał Twojego QUATTRO :cool1:

przod nawet nawet ale tyl taki kijowo czyli -50/40 na 17 to chyba mus zeby byl kox

Z tego co napisałeś, to obniżyłbym jeszcze sporo przód, a tył został by praktycznie bez zmian :mysli:

Dla mnie to jest max co chciałbym na seryjnych amorkach i tak jest już czasem ciężko na Polskich drogach. Kox to nie jest wiem, ale taki kompromis miedzy wyglądem, a "komfortem" :)[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 11:31_________________________________________________a jakie amorki byście doradzili do sprężyn H&R -35mm, dobrą serie, czy coś sportowego niedrogiego? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne amortyzatory w połączeniu ze sprężynami obniżającymi nie dają komfortu tylko nerwówkę na nierównościach.

Kup mts-y albo jakieś zamienniki 1be i ciesz się sportowym zawieszeniem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne amortyzatory w połączeniu ze sprężynami obniżającymi nie dają komfortu tylko nerwówkę na nierównościach.

Kup mts-y albo jakieś zamienniki 1be i ciesz się sportowym zawieszeniem :good:

bla bla bla :gwizdanie: jeżdze i wszystko jest OK, jak są sprawne amory to pojezdzi spokojnie, nie ma efektu bujania, no chyba że sprawnosć zerową juz mają :wallbash:

Ale jeśli masz ośke i musisz zmieniac amory z racji zużycia to bierz juz sportowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez te nasze pieprz.one dziurawe drogi wysrał sie.., znaczy odmówił posługi jeden tylni amor :confused4: reszta po ok.75% na diagnostyce :)

I właśnie kusi mnie na tył wsadzić coś usportowionego lekko :naughty: np. MTS-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem sobie zestaw springow ap i amory wlasnie mts od kolegi amistead mysle ze bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sądzicie, te MTS-y dadzą rade w zestawie ze springami H&R -35mm?, bo seryjne do tej pory radziły sobie dobrze, przez dobre 4 lata prawie zerowe zużycie (stan na dziś ok. 70-75%) oprócz tego jednego tylnego, który właśnie padł :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda dobre ja też kupilem zestaw od amiego on ma springi AP a amory wlasnie te MTS mysle ze bede zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodowe wiosenne porządki rozpoczęte :naughty: auto doprowadzone do stanu tzw. igiełki pod względem mechanicznym m.in: wymieniony olej, filtry,płyny, czyszczenie przepustnicy, nowa plecionka, sprawdzony układ hamulcowy, wymienione 2 wahacze, do sportowych sprężyn H&R doszły sportowe amorki MTS :cool1:

Do tego założony już letni felunek 17" :kox:

W najbliższym czasie planowane jeszcze polerowanie-woskowanie autka, jak pogoda sie już wyklaruje i obszycie kiery skórą (tak sobie wymyśliłem) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne autko, prawie jak moje, a wygląda prawie tak jakbym chciał widzieć swoje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia :) ?

Jeśli chodzi o zawieszenie, to na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :naughty: jest sztywno ale bardzo przyjemnie sie jeździ jak dla mnie, jakby jeszcze nie te nasze kochane drogi to byłby :kox: Mam nadzieje, że będzie sie tak długo sprawowało i nie rozklekocze zbyt szybko :wink4:[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...