Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i elegancko mamy już 4 people :) a szrotowata to jest twoja twarz :D a nie audi :evil:

musimy zebrać troche ludzi by nam pomogli wypic tą skrzyne wódy którą Galec przegra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MartineZ with Kate terrorist - 2x sanki 2x Audi

2. Maciej8891 with Sara - 1x szrotowata Audi

3. Cor72z with Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na walach i jak ten kolek stalem i czekalam. zerwalem sie od rodzinki by sie pokazac na spocie i nikt sie nie pojawil. Taka organizacaja po c**ju, mowiac krotko zwiezle i na temat....

A dwa tygodnie wczesniej przypominalem i dwa dni przed spotem. Jak widac kazdy to olal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dam rady :confused4: na święta zmykam do 3city ale każdy następny będę bankowo trzeba odebrać wygraną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bój żaby jak już to nie chce jeszcze w starym roku Marcina dobijać przegraną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na spocie nie bylem bo plywalem po bałtyku ale dziwne ze nikt nie wpadl wiecej :mysli:

ja co do tych swiąt jakos nie jestem przekonany bo kurde nie wiem czy z rodzinką do kogos w odwiedziny nie pojade :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobimy w 2 albo 3 dzionek tak by kazdy mial czas zeby nawet mogl rodzine odwuedzic jak cos. Mysle ze cornek informuj bmw a galec ty nie sciemniaj tylko wpadaj bo musimy z kolegami zrobic skrzynunie. Wiem ze wygram i turbo nawet nie bedzie pomagac. Wpisywac sie ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MartineZ with Kate terrorist - 2x sanki 2x Audi

2. Maciej8891 with Sara - 1x szrotowata Audi

3. Cor72z with Marta

4. Cysiu with Asia

5. Majkel with zardzewiałe sanki :)

napiszcie jeszcze gdzie i kiedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,3 lub 4 dzionek swiat najlepiej i to sie okaze ilu bedzie ludkom pasowalo w te dni i wtedy sie ustali tak by bylo jak najwiecej ludzi. Z bmw moglbys zagadac czy jeszcze moga zalatwiac makowice a jak nie to kluczewo albo sniatowo,kielbaski,sanki na poklad i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makowice raczej już nie będą się odbywały, ochrona i właściciel robią zbyt dużo problemów więc jak narazie kluczewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właściciel jest na miejscu?? czy tylko ochrona??i jak to tam wygląda w ogóle siedzi jakiś dziad przy wjeździe czy lotny patrol??bo może by tak trzeba było z ochroną pogadać jakiś upominek im dać i będzie gites. I jak można wiedzieć co za problemy robi właściciel?? przecież ma z tego kaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kluczewo jesli makowice nie wypala, choc tam jest czysto i bezpiecznie, zadnych opon i syfu,poza tym dalej od miast i nikt sie nie kreci, wiem ze chlopaki z bmw wiem ze mieli tam wtyki,zebrac troche kasy i by bylo git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...