Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

mi 17 już nie będzie raczej pasowała, ale jeśli większość wyrobi się na 17 to może lepiej przełożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.spiidy

2. CORNEK (o ile nie karzą mi siedzieć w pracy)

3. Cor72z

4. Dawidoff32

5.hasiuk89

6. Arris_88 dla kumpli Aras.

7. Denveco

Tylko ze ogranac godziny jakos nie mozna, ja mam cala sobote i niedziele wolna, tak wiec moge sie dostosowac.

Kwestia miejscowki, nie mam nic przeciwko. Ale mozna by bylo zrobic na chociwlu tez spocik patrzac pod katem chlopakow z przyleglych miejscowosci; Nowogard, stargard, goleniow itd. Nie mamy daleko ze szczecina a kazdy byl by zadowolony. Takie jest moje zdanie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ognisko jest o 17. mam nadzieje ze uda sie jakos powiadomic chociaz wszystkich z listy zeby nikt nie przyjechal o 14..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was ale na 17 mi coś wypadło i nie mogłem wpaść na ognicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając wczoraj z pracy przed 15tą, pomyślałem- przelecę tamtędy - zobaczę jaka frekwencja...ale nie widziałem a4'ek koło siebie stojących ani nikogo kto by palił ognisko lub grill.

potem wracając z fuchy do domu po 18tej tez tamtędy jechałem i tez nikogo nie widziałem. to chyba było jakieś turboognisko... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucajcie foty z tamtej miejscowy,ja juz powoli wracam z syfu i bede od nastepnego weekendu dostepny wiec chetnie bym sie spotkal na jakims spociku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze fot nikt nie robil bo było juz ciemno i bylo nas za mało .. nastepny spocik w niedziele na wałach 0 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje tej miejscowki na krematorium ale jak tylko bede mogl i bede blisko na pewno woadne na waly na spocik bardzo chetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzieki chlopaki,juz powoli nadciagam i nie omieszkam sie pojawic i zrobic sztucznego tlumu swoimi smoczycami:) kope lat cor,jak tam masz cos od a8?czy nic sie nie ostalo?na waly postaram sie wpasc a na pewno wpadne na ta polane,bo przyoadla mi do gustu i widze jak foce tam nasze niunie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze nastepne ognicho zrobimy kawałeczek dalej na glebokim bo mozna podjechac pod samo ognisko autem i wiecej miejsca na auta jest w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam obojetnie,zawsze uciekam od tak smutnych i szarych miast jak moje czy szczecin,wole takie wlasnie spokojne miejscowki albo lotniska ktore zmieniaja sie w spedy pasjonatow autek,mysle ze to duzy rarytas w szczecinie takie miejsce,zielone z duzym parkingiem z dala od tego smutnego,szarego miasta i jesli bedzie taka mozliwosc chetnie tam sie wybiore na pogawedke z klubowiczami. Cor bravo za ta miejscowke,oby wiecej takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dziekofka. Teraz mam mobilizacje do tego by przyjechac na spota,znasz kogos moze kto ma ladne 19tki do mojej niuni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...