Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie by tak można wnioskować bo tak po serii to chyba nie ma co sta :decayed:wć

Lanos miał stożek i filtr na odmę ale wywaliłem bo zamiast zwiększać śmoc to ją znacznie odebrał (mimo że izolacja dobrze chroniła od ciepłego).

Tak więc fura jest całkowicie seryjna, zastąpiłem jedynie fabryczny wkład filtra powietrza sportową wkładką.

czyli chcesz stawać na kresce mając 20 kucy mniej i nic w zanadrzu?? :cool1:

wygrałem dzisiaj na ćwierć z audi a8 2,5 tdi 150 km i 310 nm manual o jakąś długość i z audi a4 2,0 20v 131 km multitronic z rollki do 160 km/h łeb w łeb :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A8 w mooim przypadku to 2350kg :/ kurde 2.5 co to za silnik??? wychodziływ takich??:) jeszcze TDIu fuuuuuj:) na filmie tego nie widać za bardzo ale w jakiej kondycji ta A8 ??? ładna???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8 w mooim przypadku to 2350kg :/ kurde 2.5 co to za silnik??? wychodziływ takich??:) jeszcze TDIu fuuuuuj:) na filmie tego nie widać za bardzo ale w jakiej kondycji ta A8 ??? ładna???

Taka normalna ;P byłby drugi filmik na którym nie trzymam aparatu prowadząc auto ale koledze się wyłączyło nagrywanie ;P tam już ze startu a8 dostało.

p.s kazikboy - a co masz dokładnie za silnik i ile koni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no martinez zdziwil bys sie bo nawet 2.8 benzyna przod naped wychodzil :P w a8 co jest zupelna porazka a 2.5tdi pije tyle samo co 3.3tdi a wogole nie jedzie...

a ja mam standard AFN tylko przywyknietego do ciezkiej nogi :evil:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 16:46_________________________________________________ps. a nie planuja moze w lany poniedzialek albo 2-3maja tez takiego spotkanka ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no martinez zdziwil bys sie bo nawet 2.8 benzyna przod naped wychodzil :P w a8 co jest zupelna porazka a 2.5tdi pije tyle samo co 3.3tdi a wogole nie jedzie...

a ja mam standard AFN tylko przywyknietego do ciezkiej nogi :evil:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 16:46_________________________________________________ps. a nie planuja moze w lany poniedzialek albo 2-3maja tez takiego spotkanka ?? :)

ja pytam czy jakiegoś wirusa nie masz :P np na 145 KM ;P

A duży zlocik z 1/4 mili będzie na kluczewie 23 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez pisze ze standard ;p mialem sie bawic w takie sprawy ale zmieniam na S ;P

no to moze moja zabaweczka druga podjade na kluczewo posmigac zanim bedzie sprzedana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie by tak można wnioskować bo tak po serii to chyba nie ma co sta :decayed:wć

Lanos miał stożek i filtr na odmę ale wywaliłem bo zamiast zwiększać śmoc to ją znacznie odebrał (mimo że izolacja dobrze chroniła od ciepłego).

Tak więc fura jest całkowicie seryjna, zastąpiłem jedynie fabryczny wkład filtra powietrza sportową wkładką.

czyli chcesz stawać na kresce mając 20 kucy mniej i nic w zanadrzu?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle samo mocy i lzejszy lanosik no moze byc ciekawie ;p

kiedy nastepne spotkanie na kremie ?? ale blizej okolic swiat;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam proźbę jak ktoś jest z tych rejonów co te ogłoszenie u mógł by sprawdzić te auto był bym bardzo wdzięczny :notworthy:

Jak ktoś da radę proszę o PW

http://otomoto.pl/audi-a4-sliczna-C18182829.html

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle samo mocy i lzejszy lanosik no moze byc ciekawie ;p

kiedy nastepne spotkanie na kremie ?? ale blizej okolic swiat;)

23.04 jest super hiper zlot z 1/4 mili na kluczewie, a jak byś chciał coś wczęsniej to w sumie da się zrobić albo na kremie albo na nowej fajnej miejscówce pod salonem kjiji na struga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle samo mocy i lzejszy lanosik no moze byc ciekawie ;p

kiedy nastepne spotkanie na kremie ?? ale blizej okolic swiat;)

23.04 jest super hiper zlot z 1/4 mili na kluczewie, a jak byś chciał coś wczęsniej to w sumie da się zrobić albo na kremie albo na nowej fajnej miejscówce pod salonem kjiji na struga

\

21 dopiero wracam ;p a na kluczewo wsumie myslalem polo jechal ale moze juz go nie bede posiadal zobaczy sie jeszcze ;) a moze chcesz sie zmierzyc z audi coupe 2.3 135KM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostalem info o zlotach w Śniatowie na rok 2011.

01.05.2011

31.07.2011

25.09.2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i rewelacja :] a z ałdi coupe 2,3 mogę z ciekawości stanąć ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coupe-ta bede w kluczewie bo polo to juz kupiec jest i niecierpliwi sie kiedy wroce wiec do swiat juz nie bede mial

ok to z ktoras audi bede na kluczewie a na sniatowie nawewo A chyba ze sie kupiec znajdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...