Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do blach to jestem niemal przekonany że nikt z klubowiczów i starych członków BMW klubu nie odstawił by takiego numeru. To musiał być jakiś burak z zewnątrz który przyjechał głównie dla siania wiochy i wychlania jakiegoś piwska (co w ogóle jest dla mnie absurdem - wpuszczanie alkoholu na imprezę motoryzacyjną o takim charakterze).

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 178,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już mieć takowy :a4fan:

Moja niunia jakaś pechowa :facepalm: Znów kolizja ale poważniejsza. Pechowa dlatego że taki sam model pojazdu sprawcy - laguna II kombi

IMAG0100.jpg

Załamka, i weź tu jeździj nie bitym autem przepisowo jak ci wyskoczy "baran" :kwasny:

Opublikowano

uuuuu no to ładnie dostał w błotnik

Opublikowano

A wcześniej miałeś z drugiej strony?

Opublikowano

powinni zakazać francuzów !!!!

Opublikowano

Szkoda auta :kwasny:

Ale widzę że w tym temacie większy ruch to może dostanę odpowiedź tutaj :

Panowie możecie mi polecić kogoś w Szczecinie kto ogarnie co się dzieje z samopoziomem w moim audi. Z tego co pamiętam to vag pokazywał chyba błąd silnika krokowego samopoziomu , a w Drawsku mi nikt tego nie naprawi szybciej coś jeszcze popsują
:facepalm:

Opublikowano

Prawy przedni błotnik idzie wymienić. Natomiast tylne błotniki to już poważna blacharka.

Opublikowano

Na całe szczęście mam obudwu sprawców do sponsorowania tych uszkodzeń.

Opublikowano

Ja już mieć takowy :a4fan:

Moja niunia jakaś pechowa :facepalm: Znów kolizja ale poważniejsza. Pechowa dlatego że taki sam model pojazdu sprawcy - laguna II kombi

http://s13.postimg.org/w76i8tleb/IMAG0100.jpg

Załamka, i weź tu jeździj nie bitym autem przepisowo jak ci wyskoczy "baran" :kwasny:

Ja się wczoraj w babkę w Szczecinie wpieprzyłem....

BybtFykl.jpg

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Szkoda auta :kwasny:

Ale widzę że w tym temacie większy ruch to może dostanę odpowiedź tutaj :

Panowie możecie mi polecić kogoś w Szczecinie kto ogarnie co się dzieje z samopoziomem w moim audi. Z tego co pamiętam to vag pokazywał chyba błąd silnika krokowego samopoziomu , a w Drawsku mi nikt tego nie naprawi szybciej coś jeszcze popsują
:facepalm:

Podłączałeś VAGa?

Dokładne błędy podaj i coś zaradzimy.

Opublikowano

Może jakiś spocior w niedziele np o 16 na samej górze na wałach przy tratrze. Kto by się pisał??

Opublikowano

Jak będe w Szczecinie to chętnie

Opublikowano
Może jakiś spocior w niedziele np o 16 na samej górze na wałach przy tratrze. Kto by się pisał??

Będę :)dawno spotu nie było

Opublikowano

Może się pokażę, ale nie obiecuję.

Opublikowano

mozliwe że sie pojawie z włascicielem Volveta ;)

Opublikowano

Odpadam, samochód u lakiernika :decayed:

Opublikowano

to jak kto jutro o 16tej bedzie ?:)

Opublikowano

ja jak do tego czasu wytrzezwieje to moze bym zajechal :)

Opublikowano

Ja będę.

Opublikowano

Ja tez będę , będzie tez Arek raczej

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

to jak jakis ostatni spot w tym roku ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.