Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry za OT, ale denveco ostatnio też wymieniał kiere w swojej niuni na tę z eski, a ja z tym zwlekałem, w sumie to mogłem na priva to napisać :)

Co do tematu to jak coś, to się piszę na niedziele :)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 178,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja w sobote odpadam ale niedziela jak najbardziej...

Łukasz kiera fajna :naughty:

Opublikowano

ok to sobota odpada bo niema ludzi a ja na 12 też bym się nie wyrobił najwcześniej na 14 zobaczymy w pogodę w sobotę po południu i wtedy może podejmiemy decyzję a jak narazie to kto w ogóle się pisze na niedzielę na powiedzmy 13:00??

Opublikowano

Na niedizele po południu ja chętnie ale jutro dam znać o której będę wolny

Opublikowano
ja w sobote odpadam ale niedziela jak najbardziej...

Łukasz kiera fajna :naughty:

Zobaczysz w niedziele :P

ja od 13:30 do 14:30 odpadam :) przed i po moge być :)

Opublikowano

no niedziele nie zapowiada się zbyt dobrze wiatr i deszcz więc chyba lipa jeśli chodzi o chociwelke

Opublikowano

pogoda dobiła wszystkich

Opublikowano

mam nadzieję że nikogo dosłownie bo gałęzi bynajmniej w Nowogardzie trochę latało i taka dosyć pokaźna gałąź wylądowała na szczęście ze 2 metry od mojego auta i nic złego się nie stało ;D

Opublikowano

Siemano panowie, widze ze tu ruch , wiec zadam pytanie... KTO CHCE FOTELE i Kanape do a4 b6 szara , materiał , z pakietem światło tylko bez poduszek( nie wystrzelone)

Kanapa dzielona , składana , przydało by sie wyprac. Podobnie z fotelami.

Fotele jeźdzą jeszcze w aucie. Jak ktos chętny to pisac na pw. Zapraszam z zestawem kluczy :) wykręcic i zabierac .

Cena: krata piwa :)

Sorry za OT

Opublikowano

niedziela brzmi nieźle. myślę że się wyrobię. trza by utopić marzannę i przypiec ją grillem :-)

Opublikowano

witam panowie

pytanie z innej beczki troche...szukam kogos z VAGiem ze Szczecina, kto pomoze przekodowac navigation plus z bose bo gra mi tylko tyl a nie gra przod. stawiam 0,7 :)

Opublikowano

HEHE skusiłbym się ale nie wiem jak to zrobić. pisz do galca on w miarę ogarnięty z vagiem jest. co do topienia marzanny to na niedzielę niestety prognozy jak narazie są kiepskie a w dodatku pękła mi sprężyna więc ja bym reflektował na następny tydzień

Opublikowano

Mnie ostatnio choroba dobiła więc się nie pojawiłem. Ale już jestem zdrów więc mogę spotować :) Kiedy będzie przywitanie wiosny w formie spotu?

Opublikowano
:hi: Ktoś tu z Wolina jest?
Opublikowano

Witam Jestem tu nowy, ale mam nadzieje powiekszyc swoje grono znajomych oraz zaczac przygode z klubem, mam kazdy weekend wolny wiec postaram sie dosc czesto spotykac z sympatykami Audi :) Pozdrawiam :D:banan:

P3140086.jpg

Opublikowano

Siema siema :decayed:

Opublikowano

Co jaki czas organizujecie spociki?

Opublikowano

Drażliwy temat :grin: Jak będzie pogoda to będą i spoty :wink:

Opublikowano

A to git musze w miare czesto tutaj zagladac zeby byc na bierzaco.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.