Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a jedziemy jakąś większą grupą na przywitanie wiosny na lotnisko do Bagicza 21 marca?? ja osobiście bym się przejechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej 8891 możesz wpaść z całym poligonem jakimś czołgiem myślę że byś był niezłą atrakcjom :>

ja też jeszcze nie wiem czy na 100 ale już rzucam hasło żeby potem nie było że na ostatnią chwilę jak będzie marzec to się nowy wątek osobny zapisze i tam damy listę chętnych.

A nasz niedzielny spot na którą i gdzie organizujemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Panowie co bedzie w tym bagiczu na lotnisku? jestem z koszalina,ale nic nie slyszalem o zadnym konkretnym spocie... w zeszlym roku w marcu w bagiczu to byl konkretny spot, calkowicie dziki,zero organizacji, bylo okolo 2-3 tys ludzi! cale kluby przyjezdzaly na ten spot. bylo to pozegnanie szkoly samochodowki z koszalina. calkiem niezla zabawa,bylo na co popatrzec. do bagicza to bym i ja wpadl,bo blisko mam, bo do nowogardu,tam gdzie sie czasami widzieliscie to za daleko.

w ogole popsulem audi:/ ukrecilem ktorys przegub, tylko nie wiem ktory, stoi pod blokiem juz drugi tydzien furka i czeka na cieplejsze dni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej8891 napewno jeszcze nie jedna impreza otwierająca sezon bedzie :pociesz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka za offtopic, wzieli Cie do woja? :gwizdanie: mam 20 lat, w marcu 21, wlasnie obawiam sie czy mnie nie wezma. zrezygnowalem ze studiow w tym roku, choc jestem na nich zapisany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do jakiegoś zlotu otwierającego sezon ja jestem jak najbardziej za można by było na przykład zrobić to jak będzie majówka i nad może pod namiot wyskoczyć sobie.

I mam jeszcze pytanko czy na prawdę nikt nie ma zdjęć w dużej rozdzielczości do dyplomu??bo ja już cały net chyba przewaliłem i nie mogę nic znaleźć co by się nadawało a bez tego 3 wersja dyplomu jest w czarnej d...e :(, a dobrze by było już go skończyć wydrukować i zorganizować jakieś zawody albo coś bo jeszcze trochę to pachołki na szafie to korzeni dostaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<b>fusse</b> nie martw sie nie wezma Cie do wojska juz nie ma zasadniczej sluzby jedyne co mozesz zrobic (chyba ze juz to zrobiles) to isc do WKU i poprosic ich zeby Ci wbili w ksiazeczke ze jestes przeniesiony do rezerwy :)

<b>Galec</b> masz Ty i racje maly wypadzik nad morze w majowke to bardzo dobry pomysl jestem jak najbardziej za a co do zdjec w dobrej rozdzielczosci to niestety chyba nikt nie ma ale spoko tak naprawde nawet najprostszy dyplom bedzie najlepszy bo nasz :D a co do zawodow to nie chce nic mowic ale nad tym tez juz mozna by bylo sie zastanawiac chyba ze sie myle panowie ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którą i gdzie robimy zlot w tą niedziele?? A może by tak podjechać sobie na gokarty?? Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też 16 pasuje, i ponawiam pytanie odnośnie gokartów może by się tak wybrać i trochę poszaleć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co feuvert czy gdzieś indziej ?

ja na gokarty sie nie pisze w tym tyg ze wzgledów finansowych:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...