Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktoś ze starej "gwardii założycieli" się pojawi? (Zadra, krencik,denveco itp....???) Halo ludzie zawitajcie dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasypało mi drogę do domu i nie mam jak wyjechać :kwasny: zrobiły się muldy mam niskie auto nie chce zniszczyć dolnej obudowy... w tygodniu ma być spychacz więc poczekam do tego czasu :) na spocie mnie nie będzie raczej bo mam do zrobienia kilka rzeczy :kwasny: Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia następnym razem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie będzie własnym autkiem bo jeszcze od doktora nie wróciło :confused4: ale postaram się zjawić na auto nogach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie ciężko z frekwencją, jak ma być malo ludzi to przenieście spota na nastepny tydzien z naciskiem na to by kazdy postaral sie byc :D moze bedzie lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety tym razem mimo szczerych chęci się nie zjawię! Moze nastenym razikiem :D róbcie fotosy :D[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 14:00_________________________________________________Cor72z ja mysle by wszystkie audiny sie zlecialy przed spotem do ciebie i by ci pomogli odsniezyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam jakim autobusem albo tramwajem pod castorame dojechać najlepiej z okolic krzywego i placu kościuszki??

Cor72z trzeba było dać znać ja ostatnio codzienne muszę chodnik przed firmą odśnieżać i mam już niezłą wprawę bo jest tego z 50 m także takie 300 to małe piwo dla mnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj :D ktos by cie zabral albo podlecial :) po ciebie a tramwaj nr 8 spod bramy portowej no i jedzie przez Plac Kościuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie wiem czy na 100 będę bo na razie jest u swojej Natalii i walczymy z obiadem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galec jaaaaa :) nic tylko cię udusić:) co ważniejsze obiad czy spot :)????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinez1980Powiedz to mojej Natalii to zobaczysz co ważniejsze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym odsniezaniem to wiem co masz na mysli bo codziennie szorowalem auto wyjezdzając az wkoncu sie ulica złozyla na koparke i odsniezyl many calą ulice:D

galec to my wpadniemy wszyscy na obiad:D ty nie bedziesz musiał marznąc tramwajem.. i my nazekac nie bedziemy ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...