Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde ze mna to sie nie przywitał :confused4: kombinujemy jak Cię rozgryźć :) a poza tym planujemy ciekawe spoty audin połączone z ciekawą rozrywką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje godzina 16 na tego niedzielnego spota 7go lutego ?

Mozemy zrobić tak ze spotkamy się o 16 na feuvercie kolo castoramy a okolo 16 20 jak juz wszyscy się zjadą i z a3 i z a4 i z a6 forum , podjechać gdzieś niedaleko np na te "płyty" , rozłozyc grila i wtedy się integrować :D

pisze o tym teraz zeby napisac im na forum , zeby wiedzieli wczesniej bo jak wroce czwartego i im napisze to juz mogą miec inne plany ;p

:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo :polew: Coście się tak przyssali do mnie :disgust: ja nic nie organizowałem :) tylko rzuciłem hasełko a wszyscy sie zgodzili. :) Ze mnie żaden organizator :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje godzina 16 na tego niedzielnego spota 7go lutego ?

Mozemy zrobić tak ze spotkamy się o 16 na feuvercie kolo castoramy a okolo 16 20 jak juz wszyscy się zjadą i z a3 i z a4 i z a6 forum , podjechać gdzieś niedaleko np na te "płyty" , rozłozyc grila i wtedy się integrować :D

pisze o tym teraz zeby napisac im na forum , zeby wiedzieli wczesniej bo jak wroce czwartego i im napisze to juz mogą miec inne plany ;p

:angry:

Jak dla mnie 16 może zostać .... szkoda tylko że ciemno się robi szybko :confused4:

Część :hi:Piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie ja kiedyś pracowałem za granicą ale kryzys :/ no i mam złożone własnie papiery do mundurówki w Nowogardzie do pierdla ale nie wiem ile to potrwa a może nawet 2 lata zamin etat sie dla mnie znajdzie:/ Wiec obecnie szukam czegokolwiek jak na razie. Pracy nie mam już ponad rok czasu :( tragedia i szukam cokolwiek, wielkie dzieki za zainteresowanie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysiu :) wcale że nie eeee :) ok to już się nic nie odzywam :) teraz będę czekać na odzew od Was jeśli chodzi o spoty i pomysły na nie :evil: Ja zawsze grzecznie rzucałem hasełko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no jakie plotkary:D ale o tej godzinie spota jakos nie mogą pogadac ;p

z ta pracą to ciezka sprawa bo kazdy teraz zmniejsza personel raczej eh, ale jak by coś w ucho wpadło komukolwiek z forum to napewno ci przekaze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę Piątka mi tam na razie termin i godzina spotu pasuje.

A jak będę wiedział coś o jakiejś pracy też dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to pisze godzine 16 na forum a3 , przekażcie na forum a6 , i do zobaczenia za dwa tyg bo prawdopodobnie nie bede mial neta haha :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie. Ja niestety nie wiem czy będę mógł być na spocie, jakby co oczywiście trzaskajcie foty :) bym wiedział co straciłem. pozdro guys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej8891 niestety mam kat B no i teraz z moją kaśką wspólnie zrobiliśmy kat A :) co pewnie jest mało istotne :/ chciałem robić C+E ale niestety były inne wydatki :/ i jeszcze raz dzięki za pamięć, jestem bardzo wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...