Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde ja sam nie planowałem a jak zobaczyłem pogodę i jakie teraz by fotosy wychodziły to na prawde samemu mi sie micha cieszy, te fotki co robiliśmy to przy tej pogodzie były by 100 razy lepsze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedroso wszystko zależy od warunków ISO przeważnie 400 a co do migawki to chyba na tym trybie 1/360s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galec jakiej wersji vag-coma uzywasz?? bo ja coś zasysnąłem i niestety niemoge zrobić testów skanuje sterowniki znajduje ale jak chce zrobić test to jakiś komunikat mi wywala ze mam niezarejestrowany program czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwie wersje 311-2 i 409-1 i każdą jak ściągniesz to trzeba ją najpierw jakimś crackiem albo key-genem potraktować bo jak jej nie za aktywujesz to chodzą jako dema mi się coś nie udawało tej nowszej aktywować i dlatego używam tej starszej ale wszystko mi lata także w nawet się nie zagłębiałem co tam źle robię że ta nowsza nie chce mi ruszyć musisz dobrze neta poszperać albo podaj maila na pw bo chyba mam jeszcze instalke i key-gena do tej starszej to Ci wyślę jak znajdę[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:34_________________________________________________Poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a widzieliście że jesteśmy najlepszym klubem spośród klubów OOOO :banan2:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 09:14_________________________________________________galec a już robiłeś coś wiecej oprócz inspekcji i szukania błędów?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bawiłem się kodowaniem radia bo mam ori, włączyłem sobie bajery od centrala typu że jak przekroczę 20 km/h to się sam zamyka a jak wyjmiesz kluczyk ze stacyjki to się otwiera i adaptowałem przepustnice opisy do wszystkiego znalazłem na forum

A jak tam Ci idzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie kobieta jest u siebie i niemam dostepu do laptoka od soboty tydzień bedę u mnie to będę się bawił :naughty: a z tym centralem to fajny bajer bedę musiał sobie pogrzebać i też coś takiego wykombinować radio też mam ori ale mam kod chyba że majac na myśli kodowanie myślałeś o czymś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam kod :) ale miałem na myśli np włączenie sobie BOSE żeby na początku był na wyświetlaczu napis i że niby wtedy lepszy dziwięk ale wtedy przód nie gra bo nie jest aktywny także wyłączyłem i już jest standard ale zostawiłem sobie automatyczne zwiększanie głośności jak szybciej jedziesz tam jeszcze jest kilka innych opcji ale już nie pamiętam poszperaj na forum wszystko jest elegancko opisane a i moje radyjko to Concert.

A jak tam Ci się podoba nasz projekt dyplomu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...