Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie jednak nie bedzie wczoraj nadszedł czas zmiany rozrzdu myslalem ze sie uporam z tym ale okazało sie ze tza jeszcze kilku dupereli a puki jest rozebrana to zdecydowalem poczekac do poniedziłku..... ;(

a tak chciałem sie zjawic..... ;(

miłej atmosfery zycze i duzej frakfencji!!!

nastepnym razem sobie nie odpuszcze

Pohstrafiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odpadam, jade do Berlina na lotnisko, mam kurs. Soory ale na nest time na pewno wpadniemy z Krencikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa panowie, straszna klapa- z spotu a4 zrobil sie spot a3- bylo ich prawie dwa razy wiecej... co nie zmienia faktu ze spot nalezal do udanych, mysle ze z klubem a3 tez mozna wiazac nadzieje przy nastepnych spotkaniach;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie, ładnie było :D po prostu trzeba wcześniej pisać liste obecności i by każdy na bank się określił czy bedzie by nie bylo rozczarowania:D jak nikt nie bedzie olewał to bedzie frekwencja jak sie patrzy :D mieliście jak widze na foto 11 autek-super jakby wszyscy byli to by parkingu zabrakło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można by się już było określić z terminem i co wy na to żeby spotykać się częściej niż raz m miesiącu np. co dwa tygodnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za tym zeby spoty były częstsze .. juz z tym pomysłem wyskakiwałem pare razy i zawsze ucichła sprawa :(

co do spota proponuje poczekać az temp skoczy nad zero na dłużej niz jeden dzien to wtedy sie zgadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cor72z ktoś ci zabrał auto i pojechał na przeglad ;p wchodze patrze auto znajome tylko kierowcy nie widze a tu jakiś gościu do auta wsiada i odjeżdza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej8891wiesz dyplom już prawie gotowy także trzeba trochę podrasować bestie żeby go wygrać a nie samemu sobie po cichu wydrukować :tongue4: a tak serio to robię hamulce z tyłu nowe klocki i tarcze miały tylko być ale się okazało że jeszcze łożyska trzeba wymienić i jeden zacisk dać do zregenerowania ale za to będzie spokój z tyłem a na wiosnę to samo z przodu plus wymiana płynu i przewodów na takie w stalowym oplocie bo zanim zacznę rezać pod maską to dobrze by było się zatrzymywać jakoś rozsądnie.

A co Ty robiłeś u bronka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co zmieniasz jak można wiedzieć??a moja to chociaż jeszcze silnik miała czy bronek już wszystko powyciągał i na allegro goni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę że mój typ wybrałeś ja też następne to albo b6 2,5 tdi ale musowo quattro albo b5 s4 ale na razie to dalekie plany bo wolnej kaski brak i nic nie zapowiada na jej przypływ ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...