Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak to dokładnie jest w Witkowie ja bardzo dobrze znam wspólnika bronka Piotrka już kilka razy u nich zostawiałem audi i byłem zawsze zadowolony bo nie skasowali za dużo i zawsze byłem zadowolony jeszcze niczego mi nie spartolili także ja osobiście jestem zadowolony a co tam za opowieści słyszałeś dawaj bo aż sam jestem ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cor72z ktoś ci zabrał auto i pojechał na przeglad ;p wchodze patrze auto znajome tylko kierowcy nie widze a tu jakiś gościu do auta wsiada i odjeżdza :D

Heheheh ta też cie widziałem :tongue4: Musiałem zrobić przegląd bo mi zabrali dowód za szyby :angry:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 23:21_________________________________________________

tak to dokładnie jest w Witkowie ja bardzo dobrze znam wspólnika bronka Piotrka już kilka razy u nich zostawiałem audi i byłem zawsze zadowolony bo nie skasowali za dużo i zawsze byłem zadowolony jeszcze niczego mi nie spartolili także ja osobiście jestem zadowolony a co tam za opowieści słyszałeś dawaj bo aż sam jestem ciekawy

Koleś u niego pracował i opowiadał że to przyjemny warsztat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ludzie macie tu temat http://www.a4-klub.pl/smf/zachodniopomorskie/zachodniopomorskie_pogaduchy-t116768.0.html;new#new i gadajcie o wszystkim bo z spotowego sie zrobiło gg a potem na kazdej stronie ktoś pyta o godzine spotu jak juz ma sie odbyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ludzie macie tu temat http://www.a4-klub.pl/smf/zachodniopomorskie/zachodniopomorskie_pogaduchy-t116768.0.html;new#new i gadajcie o wszystkim bo z spotowego sie zrobiło gg a potem na kazdej stronie ktoś pyta o godzine spotu jak juz ma sie odbyc..

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie koniec marudzenia o niczym w tym dziale:D

robimy spot w pierwszą niedziele kolejnego miesiąca czy spotykamy się wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby wcześniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też Panowie :D najlepiej jutro :D bo jak się okazało jadę do pracy, do Holandii :) w tą niedziele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę że Ci się coś trafiło w końcu a na długo nas opuszczasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, nie mam pojecia. Ale jeżeli bedzie to na dluzej to itak planuje co drugi tydzien was odwiedzać, mam nadzieje ze to sie pokryje z waszymi spotami :D Ciesze sie bo wkońcu cos sie rusza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem żeby spota zrobić w następną niedziele tj 21 i potem znowu na początku miesiąca i to by tak ładnie wypadało co dwa tygodnie co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym cieplejszym miejscem to może być problem bo nie kojarzę żeby był gdzieś kryty parking a najlepiej podziemny chyba że na cerfurze ale tam też pizga i do tego remont teraz jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...