Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny pneumatyczny zamek ,gdzie rozdzielacz?


leszek149

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie gdzie jest umiejscowiony rozdzielacz rurek powietrznych do centralnego zamka?

Dokładniej: Pompka powietrza znajduje się w bagażniku za prawym tylnym kołem i od niej idzie rurka do tyłu samochodu a druga do przodu samochodu. Tył działa. Przód nie działa i myślę że zamarzła kropla wody w tej rurce do przodu ale dalej na rurce do przodu jest gdzieś rozdzielacz do drzwi i tu jest ten problem gdzie szukać rozdzielacza ???

PS. Wcześniej nie działał tył ale rozmroziłem rurkę i przedmuchałem, były ślady wody teraz jest OK. Czy ktoś miał podobny przypadek bo skąd krople wody w rurkach a może z pary wodnej i mrozu -17st C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, mam ten schemat i właśnie chodzi mi o to gdzie fizycznie jest element nr 5 w samoczodzie. Pod tylnym siedziskiem i oparciem nie widziałem żadnego miejsca. Czekam dalej może ktoś zna to miejsc dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem faktycznie jest pod siedzeniem tylnej kanapy, sądziłem że jest to duży element a to jest mały trójniczek na rurkach powietrznych ,dzięki wszystkim za zainteresowanie. Sądzę że do odłączenia i przedmuchania rurek trzeba poczekać aż się ociepli bo teraz są bardzo sztywne i kruche.

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...