Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Duma Zagłebia S-c


Malik_xx

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko... Audi A4 B6 1,9TDI quattro ABT 180KM srebro

Wyposazenie: ma prawie wszystko brakuje tylko navi i szyberdachu :D Autko mam juz 2 lata i do tej pory nie moge sie nim nacieszyc. Robi duze wrazenie:) Buciki 18-cali OZ mmmm.

Co wy na to....

1IHQi0.jpg

Nie pierwszy kurs i nie ostatni....

1IIvHr.jpg

Moja dupcia

CtPAr.jpg

Jak wam sie podoba??? Komentujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz no jak to te 180 kunia zrobiłeś , a może wykresik masz.....jak dla mnie body porażka , ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ok.

Ciągle tylko seria i seria... :kox:

Tylko te różowe kwiatki bym pościągał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma full tuning ABT mechaniczny (chip, uklad dolotowy REMUS) i optyczny (bodykit, troszke obnizony i fele 18 cali OZ) wykresu nie mam bo na rolkach byl dwa lata temu i gdzies zapodzialem :disgust:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 14:04_________________________________________________poprawka uklad wydechowy REMUS :kwasny: Przedni zderzak niestety obity wymieniony na standard ale wroci:)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 14:06_________________________________________________Srodek

kDhtr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy za Kuatro :kox: ,180 km z diesla i felgi :)

Jedyne co bym zmienil to zalozyl wydech z dwiema koncowkami

Radio zmienil na rns-e lub ori -bedzie ladniej wygladac

Posciagac te plastiki z zewnatrz bo sa okropne na takim fajnym aucie

Normalny gril zalozyc

Wtedy auto zacznie jakos wygladac bo jezdzic to juz napewno jezdzi sprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą dumą zagłębia toś chyba troche przesadził :gwizdanie:

ogólnie auto fajne , dodałbym bixenonowe lampy , bo mają czarne środki .

no i zapraszam na spota http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowice_i_okolice_info_1_post-t85081.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko nawet ładne, tylko zrób 2 końcówki wydechu na tył bo te cztery to już przeginka ale zderzak tylni bardzo ładny tylko lekko inny odcień ma...

oprócz nawi i szyber na szybko sporo mu brakuje do wszystkiego...( lepiej napisać kolejne elementy wyposażenia niż pisać pełne ale bez ... )

fajnie, że abt coś grzebało przy silniku bo 180 KM z quattro usprawnia jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten gril z przodu i wydechy odtające na "metr" od samochodu to poraszka :thumbdown: reszta jeszcze ujdzie z tego bodykitu.

Co do wyposażenia to duzo mu jeszcze brakuje oprócz navi i szyberdachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci powiem że furka fajna :good:....inna jak wszystkie i rzuca sie w oczy..zawsze to troche coś innego...a body kit też fajny...lepsze to niż jakieś badziewia z laminatu lub innego dziadostwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. :hi:

Po 2. Dokładnie przemyśl czy tylko szyberdachu i Navi Ci brakuje, najlepiej zobacz sobie inne B6- stki na A4 Klub

Teraz komentarz:

Dla mnie body do wymiany, a w szczególności progi, tylny zderzak i grill. 4 końcówki wydechu to lekka przesada, poza tym nazywanie swojej fury Dumą Zagłębia też.

Z modów oczywiście RNS-a lub ori radyjko, Bixenon.

Bardzo fajny jest silniczek 180 kucy musi naprawdę porządnie jechać i do tego jeszcze na 4 łapy napęd jak dla mnie :kox:, kolorek też bardzo ładny (jakbym nie miał czarnego to pewnie padło by na srebrny).

Pozdrawiam! i niech Ci służy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO koledzy macie racje z tym max wypasem :) SRODEK STANDARCIK panie kolego ... podstawowe rzeczy to KIERA, GALA, FOTELE a juz nie wspomne o innych waznych pierdolkach. Najwazniejsze sa SZCZEGOLY. Auto nie jest zle dupcia bardzo ladnie sie prezentuje. Ja bym zmienil Felunek no i oczywscie ten gril.

A powiedz kolego ile ci pali ta maszyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO koledzy macie racje z tym max wypasem :) SRODEK STANDARCIK panie kolego ... podtswowe zeczy to KIERA, GALA, FOTELE a juz nie wspomne o innych zeczach. Auto nie jest zle

dupcia bardzo ladnei sie prezentuje. Ja bym zmienil Felunek no i oczywscie ten gril.

A powiedz kolego ile ci pali ta maszyna?

RZECZ !!!!!!!!!!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu to może szał robi pod Biedronką to B6 ,ale w stolicy WLKP. było by wytykane palcem na każdej krzyżówce :polew: Generalnie brakuje mu smaku i wyczucia,lecz to wszystko kwestia gustu.Osobiście pozbył bym się jak najszybciej tego całego body kitu bo jest zwyczajnie do kitu :wink4: :> pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...