Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widac ze zdjec ze ledy sa w srodkowej i zewnetrznej czesci lampy czyli ok, ktos pokazywal zdjecia czarnego avanta i tam ledy byly tylko w zewnetrznej czesci lampy,a tu wyglada to calkiem calkiem :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Przednie lampy led do B7 to tandeta.Kupiłem te ciemne w marcu po trzech miesiącach pojawiły się odparzenia pod soczewkami,jakieś trzy tygodnie temu padły dwie diody.

Opublikowano
  • Autor

Przednie lampy led do B7 to tandeta.Kupiłem te ciemne w marcu po trzech miesiącach pojawiły się odparzenia pod soczewkami,jakieś trzy tygodnie temu padły dwie diody.

Dokładnie tak jak piszesz... Ja zdemontowałem przednie lampy po 4 miesiącach i oddałem je na reklamacje.

Opublikowano
  • Autor

Tylne jak na razie oki :-)

Przednie lampy led do B7 to tandeta.Kupiłem te ciemne w marcu po trzech miesiącach pojawiły się odparzenia pod soczewkami,jakieś trzy tygodnie temu padły dwie diody.

A co zrobiłeś z tymi przednimi lampami ???

Opublikowano

Na razie są jeszcze na aucie,mam zamiar złożyć reklamacje.A co do lamp to jedna dioda teraz nie świeci i to inna się spaliła a tamte dwie teraz świecą.A dlaczego pytasz.

Opublikowano
  • Autor

Myślałem, że już oddałeś do reklamacji.

Na razie są jeszcze na aucie,mam zamiar złożyć reklamacje.A co do lamp to jedna dioda teraz nie świeci i to inna się spaliła a tamte dwie teraz świecą.A dlaczego pytasz.

I bedziesz zakladal ori xenon ??

Opublikowano

Chyba nie bo trzeba by było zderzak zmieniać, żeby były spryski.Zostanę przy seryjnych.Ale kusi mnie opcja by zostać przy DAYLINE ,drugi egzemplarz może będzie bez wad.

Opublikowano
  • Autor

Ja jeżeli wrócą mi kase to kupuje ori xenony. Zderzak zmieniłem i założyłem spryskiwacze więc nikt się nie przyczepi.

Opublikowano

A jakie wady posiadały twoje DAYLINE.

Opublikowano
  • Autor

łuszczył się lakier przed soczewka i spaliło sie 6 ledow w prawej lampie.

Opublikowano

To u mnie lakier przed soczewką nie łuszczy się tylko powstały takie fałdy jakby odparzenia,trzy diody nieraz migają a nieraz świecą normalnie tylko jedną mam spaloną i to przedostatnią w rzędzie.Obawiam się jednego gdy po reklamacji dostanę drugie to wady mogą okazać się jeszcze większe.

Opublikowano
  • Autor

To u mnie lakier przed soczewką nie łuszczy się tylko powstały takie fałdy jakby odparzenia,trzy diody nieraz migają a nieraz świecą normalnie tylko jedną mam spaloną i to przedostatnią w rzędzie.Obawiam się jednego gdy po reklamacji dostanę drugie to wady mogą okazać się jeszcze większe.

Migające diody to jest zły objaw. Mi tez na początku migały a po tygodniu przestały świecić :-(

Opublikowano

Jak tam z reklamacją dostałeś pieniądze czy drugie lampy

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

I jak panowie zostaliscie przy tych swiatlach czy odeslaliscie?jestem zainteresowany opcja kupienia tych lamp-mam srebrne auto-polecacie czarne czy srebrne(chrom)? pozdrawiam

Opublikowano

Ja zostałem.Dostałem drugi komplet po reklamacji i na razie po siedmiu miesiącach użytkowania jest w porządku.

Opublikowano

a jak z doborem koloru? myslicie ze lepszy chrom do srebrnego czy czarny tez bedzie spoko? chce powli robic mody bo kasy nie ma za duzo i nie chce zeby auto wygladalo jakos smiesznie

Opublikowano
  • Autor

Nie polecam. Rozmawiałem z wieloma osobami i wszyscy odesłali i zażądali zwrotu pieniędzy. Ja kupiłem oryginały i jestem zadowolony. Pozdrawiam PP

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.