Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?


MrMol

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem załączam fotki lamp przednich. Wszystko długo trwało ponieważ chciałem od razu zamontować spryskiwacze. A to właśnie z nimi miałem najwięcej problemu.

4SRNJ.jpg

wMaGr.jpg

SBsjr.jpg

gtRPS.jpg

mnie sie podoba jak na nie ori :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak soczewka jest Bi na H7 to długie są w soczewce :wink4: a jak założy HIDy to będzie wtedy Bixenon , teraz jest Bihalogen :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie mialbym bixenonu, bardzo powaznie bym sie nad tym zastanawial.

Wysglada naprawde ciekawie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania , nie róbmy czegoś czego nie było w danym modelu :gwizdanie:

Ledy ok ale dla B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykłe żarówki w soczewce, to gdzieś masz światła drogowe(długie)?

Te ledy mają homologacje tylko na postojowe tak?

Długie światła są realizowane przez odsłonięcie przesłony

Ledy mają homologacje na postojowe

jak soczewka jest Bi na H7 to długie są w soczewce :wink4: a jak założy HIDy to będzie wtedy Bixenon , teraz jest Bihalogen :decayed:

Ten Bihalogen i tak lepiej swieci niz zwykłe oryginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie światła są realizowane przez odsłonięcie przesłony

Może pytanie wydawało się lamerskie, ale nie spotkałem się wcześniej z bi-halogenem. Stosuje to w ogóle jakiś producent seryjnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że w aucie są soczewkowe reflektory na zwykłych żarówkach nie oznacza, że masz światła drogowe w tej samej soczewce. Np saab 9-3 i passat obecny mają soczewkę do mijania, ale do drogowych już mają osobny odbłyśnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraze tylko MOJE OSOBISTE zdanie - zeby sie nikt nie obrazil.

ale dla mnie porazka na maksa takie swiatla. ostatnio widzialem skode fabie z fala LED ... no tylko sie zalamac :wallbash: b7 z takimi lampami jak te tez widuje na miescie i nie rozumiem czemu ktos szpeci tak auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że w aucie są soczewkowe reflektory na zwykłych żarówkach nie oznacza, że masz światła drogowe w tej samej soczewce. Np saab 9-3 i passat obecny mają soczewkę do mijania, ale do drogowych już mają osobny odbłyśnik.

Skoda Roomster wydaje mi się że nie ma dodatkowo długich - mogę się mylić :-([br]Dopisany: 24 Maj 2010, 17:27_________________________________________________Lampy są założone. Zdjęcia nie odzwierciedlają rzeczywistości. Na żywo wyglądają znacznie lepiej :decayed:

A37KJ.jpg

A3kdr.jpg

A3wH9.jpg

A3J9S.jpg

A3_CS.jpg

A44C9.jpg

A4eAJ.jpg

A4r3r.jpg

A4G1i.jpg

A4Sv0.jpg

A4ZZr.jpg

A5grr.jpg

A5qq0.jpg

POZTA.jpg

PP3SS.jpg

PPiQJ.jpg

PPqk9.jpg

PPCNS.jpg

PQ8dJ.jpg

PQkHr.jpg

PQC9r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy z tylu wygladaja super wg mnie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy z tyłu nawet ok, dobrze wyglądają ale te ledy w dolnej części lampy z boku tak średnio mi leżą, o wiele lepiej Miron wyrezał swoje ledy :)

Przednie lampy to już temat do nieskończonej dyskusji, mają się Tobie podobać a nie innym :wink4:

Mi się w ogóle nie podobają, LEDY tylko pasują w B8 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę super wyglądają szczególnie te z tylu ,z przodu tez nieźle myślałem że gorzej

powiedz jak sie sprawują i jak świecą lampy ,nie ma żadnych problemów technicznych? ile zapłaciłeś i ile czekałeś na przesyłkę z Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę super wyglądają szczególnie te z tylu ,z przodu tez nieźle myślałem że gorzej

powiedz jak sie sprawują i jak świecą lampy ,nie ma żadnych problemów technicznych? ile zapłaciłeś i ile czekałeś na przesyłkę z Niemiec

W tylnych lampach od klapy nie było przeciwmgielnych. Pokombinowałem i działają... tylko przy załączeniu tylnych przeciwmgielnych pokazuje błąd. Nie odsyłałem ich bo nie chciałem znowu czekać. Ceny są na ich stronie więc nie jest to tajemnica. Na zaksięgowanie przelewu pomiędzy polskim bankiem czekałem 6 dni a na przesyłkę około 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same lampy DAYLINE mają homologację europejską E natomiast montaż Xenonów HID do tych lamp już może być traktowane przez policję jako nieprawidłowe, przy xenonach potrzebne są spryskiwacze i odpowiednia soczewka, a ta w lampach DAYLINE takowej nie ma. Możemy mieć problemy przy kontroli. Szkoda użerać się z władzą tylko zainwestować w lampy oryginalne xenon, koszt na allegro z przetwornicami to ok 2000 PLN, pozatym oryginał to oryginał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same lampy DAYLINE mają homologację europejską E natomiast montaż Xenonów HID do tych lamp już może być traktowane przez policję jako nieprawidłowe, przy xenonach potrzebne są spryskiwacze i odpowiednia soczewka, a ta w lampach DAYLINE takowej nie ma. Możemy mieć problemy przy kontroli. Szkoda użerać się z władzą tylko zainwestować w lampy oryginalne xenon, koszt na allegro z przetwornicami to ok 2000 PLN, pozatym oryginał to oryginał :)

Kolego ten temat był już wielokrotnie wałkowany, z ori xenonem masz tak samo, brak sprysków w zderzaku też może być powodem użerania się z władzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...