-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Najlepsze wg. mnie to firmy LEMFÖRDER względnie można wziąć wahacze firmy FEBI BILSTEIN lub TRW, na częściach nie ma co oszczędzać, chyba że ktoś ma w zamiarze sprzedać szybko auto
-
Drukarka laserwo do firmy?
Tusze w laserówce , taniej i szybkiej laserówki nie ma, jeśli drukarka nie ma możliwości zarobienia na siebie tzn. firma poligraficzna to nie ma sensu pakować się w drukarkę laserową kolorową do firmy - koszty tonerów porównywalne do kosztów zakupu nowej drukarki, lepiej już zakupić troszkę droższą drukarkę atramentową i używać zamienników. Ogólnie polecam drukarki HP, najmniej z nimi problemów. a jeśli chodzi o tanie drukowanie na atramentówce to firma Brother.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Koledzy z Hiszpanii mają talent ale dużo zabawy z tym, chyba lepiej poczekać aż jakaś firma wypuści gotowy produkt (pełne oświetlenie diodowe a nie - link : http://www.net-cars.com.pl/sklep/images/Lampy%20tylne/Audi/A4/B7/A4b7AvledCB.jpg) , zapewne cena też będzie wysoka
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Same lampy DAYLINE mają homologację europejską E natomiast montaż Xenonów HID do tych lamp już może być traktowane przez policję jako nieprawidłowe, przy xenonach potrzebne są spryskiwacze i odpowiednia soczewka, a ta w lampach DAYLINE takowej nie ma. Możemy mieć problemy przy kontroli. Szkoda użerać się z władzą tylko zainwestować w lampy oryginalne xenon, koszt na allegro z przetwornicami to ok 2000 PLN, pozatym oryginał to oryginał
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
Bardzo fajnie to wygląda i profesjonalnie
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Auto Gaz KAMELEON ul. Lechicka 58a 75-845 Koszalin tel.094-3417-386 kom. 602-660-513 E-mail : [email protected] ICQ 358-105-135 Skype: autogas.neuwie GORĄCO POLECAM!! Nawet jak coś człowiek sam namiesza to jak instalacja jest na gwarancji to poprawią
-
[ALL B6] Odgrzybianie klimatyzacji
Witam, tylko czyszczenie parownika pomoże usunąć nieprzyjemny zapach z klimy, doraźne czyszczenie za pomocą preparatów wtryskiwanych do kratki wentylacyjnej załatwi sprawę na tydzień . Szkoda naszych pieniędzy na takie środki, lepiej udać się do speców od klimy i zlecić czyszczenie parownika a ozonowanie to naciąganie. :>
-
[ALL, Koszalin] Polecany warsztat
Witam, gorąco polecam ten warsztat : "Auto-Service" Mechanika Tomasz Urbaniak Kontakt Koszalin, ul. Topolowa 17, tel. 602157059
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
Przemko81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta