Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?


MrMol

Rekomendowane odpowiedzi

Hey!!!Ja zmieniłem lampy oryginalne na te 2 i rewelacja.Auto prezentuje się dużo lepiej i ledy są mocne.

Prosimy o fotki w dzień i w nocy. Napisz coś więcej ... jakie założyłeś żarówki czy tez HIDy jak sprawuje się funkcja długich świateł na tej samej żarówce co mijania itd. Z góry dziękujemy. Pozdrawiam PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych A4'kami ...

Pytałem o cenę ori tu i ówdzie = 1500zł minimum

do tego dochodzi zderzak pod spryski = 600zł

montaż lamp i malowanie zderzaka = 500zł .

suma 2600zł

reasumując 1200zł a 2600zł ??

oryginały bixenon dayline nr 1

cena 2600 1200

wygląd (1-10) 4 8

widoczność 9 ?

Do podjęcia ostatecznej decyzji brakuje mi pozycji widoczność "?" dlatego jeżeli miał ktoś styczność z tym reflektorem proszę o info.

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie głosy i wypowiedzi :notworthy:

Chyba sobie zartujesz :)

Idac tym tropem. Czemu nie zmienisz zderzaka przy DejLajtach..?

Do Dejlajtow dolicz sobie jeszcze HID.

Co do wygladu to kwestia bardzo subiektywna.

Wez pod uwage jeszcze jakosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych A4'kami ...

Pytałem o cenę ori tu i ówdzie = 1500zł minimum

do tego dochodzi zderzak pod spryski = 600zł

montaż lamp i malowanie zderzaka = 500zł .

suma 2600zł

reasumując 1200zł a 2600zł ??

oryginały bixenon dayline nr 1

cena 2600 1200

wygląd (1-10) 4 8

widoczność 9 ?

Do podjęcia ostatecznej decyzji brakuje mi pozycji widoczność "?" dlatego jeżeli miał ktoś styczność z tym reflektorem proszę o info.

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie głosy i wypowiedzi :notworthy:

Chyba sobie zartujesz :)

Idac tym tropem. Czemu nie zmienisz zderzaka przy DejLajtach..?

Do Dejlajtow dolicz sobie jeszcze HID.

Co do wygladu to kwestia bardzo subiektywna.

Wez pod uwage jeszcze jakosc :)

tu raczej zamiast 2600pln powinno stać samo 1500pln/2 szt lamp ori. tak licząc można sobie pójść do lasu prędzej :gwizdanie: HID do jednych i drugich jak coś. Co do wyglądu, to nie sa takie złe, a jakościowo niech się wypowie osoba, która założyła je do siebie.

Zielony Jerz ma rację :naughty: - albo nie liczyć kosztów, albo liczyć solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze temat juz troche stary ale nikt Ci konkretnej odpowiedzi nie dal...nie wiem tez czy juz przypakiem nie kupiles ale ja w mojej B7 tez nie mam ksenonu i kupilem te z 2 zdjecia bo jeszcze sa najlepsze nie zalatuja tak wiocha...powiem tak wyglad nienajgorszy tylko...no wlasnie tylko...

1.Ten panel ledowy nie swieci tak mocno jak w B8 wiec jako swiatla do jazdy dziennej Ci raczej nie posluza...

2.Niby P&P ale czasem FIS wywala blad ze zarowka z dlugich jest padnieta dzialo sie tak w mrozy nie wiem czemu...

3.Moje strasznie parowaly

4.Ja tego nie widzialem ale znajomy jak raz zesmy sie mijali na drodze dzwonil mi ze w jednej lampie drzala soczewka...

5.Po 4 miesiacach uzytkowania w jednej lampie padl mechnizm w soczewce ktory przelanczal swiatla krotkie na dlugie tzn. po wlaczeniu dlugich bylo oki ale jak chcialem wrocic na krotkie to juz sie nie dalo jedna lampa ciagle walila dlugimi ...

Ogolnie to niezadobrze wspominam historie z tymi lampami dobrze sie stalo bo je oddalem na gwarancji i po 10dniach gosciu oddal mi kase bo dostal odpowiedz od dostawcy ze sa nie do naprawienia...dobrze ze starych nie sprzedalem bo tak by mi auto przez 10dni stalo...teraz szukam ori bixenonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze temat juz troche stary ale nikt Ci konkretnej odpowiedzi nie dal...nie wiem tez czy juz przypakiem nie kupiles ale ja w mojej B7 tez nie mam ksenonu i kupilem te z 2 zdjecia bo jeszcze sa najlepsze nie zalatuja tak wiocha...powiem tak wyglad nienajgorszy tylko...no wlasnie tylko...

1.Ten panel ledowy nie swieci tak mocno jak w B8 wiec jako swiatla do jazdy dziennej Ci raczej nie posluza...

2.Niby P&P ale czasem FIS wywala blad ze zarowka z dlugich jest padnieta dzialo sie tak w mrozy nie wiem czemu...

3.Moje strasznie parowaly

4.Ja tego nie widzialem ale znajomy jak raz zesmy sie mijali na drodze dzwonil mi ze w jednej lampie drzala soczewka...

5.Po 4 miesiacach uzytkowania w jednej lampie padl mechnizm w soczewce ktory przelanczal swiatla krotkie na dlugie tzn. po wlaczeniu dlugich bylo oki ale jak chcialem wrocic na krotkie to juz sie nie dalo jedna lampa ciagle walila dlugimi ...

Ogolnie to niezadobrze wspominam historie z tymi lampami dobrze sie stalo bo je oddalem na gwarancji i po 10dniach gosciu oddal mi kase bo dostal odpowiedz od dostawcy ze sa nie do naprawienia...dobrze ze starych nie sprzedalem bo tak by mi auto przez 10dni stalo...teraz szukam ori bixenonu...

No to sprawa wyjaśniona jak dla mnie - nie ori w tym przypadku znaczy badziew niestety :thumbdown: Niemiła sprawa, przetarty szlak i wiadomo, że nie należy brać :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: sysek27 26 Marzec 2010, 08:12

Widze ze temat juz troche stary ale nikt Ci konkretnej odpowiedzi nie dal...nie wiem tez czy juz przypakiem nie kupiles ale ja w mojej B7 tez nie mam ksenonu i kupilem te z 2 zdjecia bo jeszcze sa najlepsze nie zalatuja tak wiocha...powiem tak wyglad nienajgorszy tylko...no wlasnie tylko...

1.Ten panel ledowy nie swieci tak mocno jak w B8 wiec jako swiatla do jazdy dziennej Ci raczej nie posluza...

2.Niby P&P ale czasem FIS wywala blad ze zarowka z dlugich jest padnieta dzialo sie tak w mrozy nie wiem czemu...

3.Moje strasznie parowaly

4.Ja tego nie widzialem ale znajomy jak raz zesmy sie mijali na drodze dzwonil mi ze w jednej lampie drzala soczewka...

5.Po 4 miesiacach uzytkowania w jednej lampie padl mechnizm w soczewce ktory przelanczal swiatla krotkie na dlugie tzn. po wlaczeniu dlugich bylo oki ale jak chcialem wrocic na krotkie to juz sie nie dalo jedna lampa ciagle walila dlugimi ...

Ogolnie to niezadobrze wspominam historie z tymi lampami dobrze sie stalo bo je oddalem na gwarancji i po 10dniach gosciu oddal mi kase bo dostal odpowiedz od dostawcy ze sa nie do naprawienia...dobrze ze starych nie sprzedalem bo tak by mi auto przez 10dni stalo...teraz szukam ori bixenonu...

Osobiście też jestem za Ori i żadnych innych ! Miałem podobną sytułacje kiedyś w mojim starym Mitsubishi Eclipse :> zmieniłem Ori na inne zakupione na allegro - soczewki + ringi - ogólnie tragedia, w nocy o połowe gorsza widoczność, testowałem na kilku żarówkach, ringi popaliły sie po pół roku :angry: Co z tego że auto sie lepiej prezentowało jak więcej było kłopotów niż to wszystko warte.... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te drugie, jak na fotce u "Elmka", dokupiłem za 260 zł Hidy i po świętach mam zamiar je zamontować. Lampy z jedną soczewką ( reflektorem) są ładniejsze, ale obsługują światła mijania i długie. Jest tam zamontowana przesłona, która przełącza światła krótkie na długie i odwrotnie. Myślę, że jak się popsuje owa przesłona, lampa będzie do wyrzucenia, nikt pewnie tego nie naprawi. A biorąc pod uwagę, że to made in taiwan może się to popsuć szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek jak prezentują się te lampy:

post-47928-1259277856.jpg

post-47928-1259277876.jpg

post-47928-1259278047.jpg[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 14:10_________________________________________________foto1565.jpg

foto1564.jpg

091120091065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nawet dość ciekawie (ładnie) ale i tak chciałbym je zobaczyć na "żywo" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak założysz to przyjedz na spota w Kraku do zobaczymy live :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyłu jestem bardzo ciekawy.

przednie to dla mnie porażka.... sorki...

1.Ten panel ledowy nie swieci tak mocno jak w B8 wiec jako swiatla do jazdy dziennej Ci raczej nie posluza...

One nie mają nawet homologacji na dzienne?

Sam mam mieszane uczucia. Ale jak to sie mówi pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj i dawaj fotki sam jestem mocno zainteresowany szczególnie tylnymi LED-ami. Od kilku dni oglądam i sie wacham czy zamówić .

Jaki kolor zamówileś tylnych lamp i ile czekałeś na dostawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm sprawa tylnych lamp jest dla mnie drażniącym tematem... Zamówiłem te lampy przez firmę w Polsce - szkoda gadać. Nie dość że czekałem 5 tygodni to po tym jak się doczekałem to się zdziwiłem. Dostałem lampy z ledami tylko na mijania. pozostałe kierunek, wsteczny i stop były żarówy. Musiałem je odesłać. Zamówiłem je w Decta...e ale tez czekam i czekam. Pani w obsłudze klienta każe czekać cierpliwie... Podobno lampy są rozchwytywane na rynek niemiecki i idą jak świeże bułeczki. Jak tylko je dostane zakładam i wysyłam foty na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem załączam fotki lamp przednich. Wszystko długo trwało ponieważ chciałem od razu zamontować spryskiwacze. A to właśnie z nimi miałem najwięcej problemu.

4SRNJ.jpg

wMaGr.jpg

SBsjr.jpg

gtRPS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...