Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?


MrMol

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zadam głupie pytanie, a czy ori lampki od B8 pasują do B7, bo dość podobnie są wyprofilowane?

mają całkiem inny kształt i konstrukcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podanych przez siebie cen dodaj koszt przetwornic i żarników jak coś.

+ samopoziomowanie :decayed:

Samopoziomowanie w ręcznie regulowanych lampach? Chyba różdżką...

Jak kupujesz te dayline to ja bym brał czarne, do tego dobre HIDy (dopytaj dobrze, żeby Ci radia nie zagłuszały) i cieszysz się niezłym wyglądem i dużo lepszą widocznością. Samopoziomowanie Cię nie interesuje, bo masz ręczną regulację wysokości, więc pozostaje tylko dobrze je ustawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem stycznośc z ostatnimi z prezentowanych lamp i powiem tyle. jesli chodzi o wykonanie, sa ok ale daleko im do oryginalnych lamp jesli chodzi o jakośc światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podanych przez siebie cen dodaj koszt przetwornic i żarników jak coś.

+ samopoziomowanie :decayed:

Samopoziomowanie w ręcznie regulowanych lampach? Chyba różdżką...

Jak kupujesz te dayline to ja bym brał czarne, do tego dobre HIDy (dopytaj dobrze, żeby Ci radia nie zagłuszały) i cieszysz się niezłym wyglądem i dużo lepszą widocznością. Samopoziomowanie Cię nie interesuje, bo masz ręczną regulację wysokości, więc pozostaje tylko dobrze je ustawić :)

samopoziomowanie tyczy się ori xenonów, bo MrMol zapomniał ich policzyć jak robił spis tego co jest potrzebne jakby xenony zakładał ;)[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 14:04_________________________________________________

Miałem stycznośc z ostatnimi z prezentowanych lamp i powiem tyle. jesli chodzi o wykonanie, sa ok ale daleko im do oryginalnych lamp jesli chodzi o jakośc światła

mówisz tutaj o xenonach, czy zwykłych lampach montowanych w B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tyczy się to tych dayline :)

Zrozumiałem, że chce samopoziomowanie stawić do tych dayline :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kladziesz ori xenony, wypadaloby zalozyc i samopoziomowanie. Nie zadne samopoziomowanie do dayline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie o zwykłych do których zostały domontowane xenony HID.

To tak ale w tych DAYLINE są przecież soczewki pod HIDa i światło nie jest tak rozproszone jak w zwykłych lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie o zwykłych do których zostały domontowane xenony HID.

To tak ale w tych DAYLINE są przecież soczewki pod HIDa i światło nie jest tak rozproszone jak w zwykłych lampach.

nie sa soczewki pod H7 i mimo wsadzenia zarówek h7 HID daleko temu reflektorowi do oryginalnego. Poza tym soczewka oryginalna jest większa niz dectane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurzcze numer 2 wymiaataj , maja bardzo fajna subtelna linie z ledami,bardzo dobre proporcje podzial bryly itp.... czarny kolor dobrze pokarze glebie miedzy kloszem a ramka, wiec chrom odpada , dobrze beda sie prezentowac i na jasnych lakierach i na ciemnych .....tyle slow plastyka, ktory na codzien zajmuje sie plastyka :rolleyes: a tak wogule to gdzie je mozna dostac>??..mialem bixenony w A6 z samopoziomowaniem , teraz mam zwykle w A4 z bardzo dobrymi osramami nightbraker..szczerze przy zakretach gorzej lekko gorzej ale na prostce porownywalnie moze bixy byle ze 10 % lepsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w ory nie mam ksenonów i teraz zastanawiam się czy nie zmienić lamp na te czarne.. Na przerabianie zderzaka i wszystkiego co jest związane z wstawieniem ksenonów nie mam kasy. Tylko się zastanawiam jak będą się włączać dzienne?? Może to głupie pytania ale kobietą jestem ;) nie mam u siebie zamontowanych ory świateł dziennych, stąd moje pytanie czy trzeba będzie coś przerabiać żeby te czarne dayline działały poprawnie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest zawsze taka, lepiej kupic ori xenony za około 1500zł plus 250zł kaufeteka przejsciówka niz meczyc sie z non stop psujacymi sie hidami :> :> Prerabiałem temat juz kilka razy i uwierzcie mi że jesli ktos chce miec xenon to niech kupi ORI. Chyba że zadowoli sie zwykła soczewka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest zawsze taka, lepiej kupic ori xenony za około 1500zł plus 250zł kaufeteka przejsciówka niz meczyc sie z non stop psujacymi sie hidami :> :> Prerabiałem temat juz kilka razy i uwierzcie mi że jesli ktos chce miec xenon to niech kupi ORI. Chyba że zadowoli sie zwykła soczewka :decayed:

Wiadomo, że ori to ori ale na samych xenonach i przejściówkach się nie kończy o czym było już mówione na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w ory nie mam ksenonów i teraz zastanawiam się czy nie zmienić lamp na te czarne.. Na przerabianie zderzaka i wszystkiego co jest związane z wstawieniem ksenonów nie mam kasy. Tylko się zastanawiam jak będą się włączać dzienne?? Może to głupie pytania ale kobietą jestem ;) nie mam u siebie zamontowanych ory świateł dziennych, stąd moje pytanie czy trzeba będzie coś przerabiać żeby te czarne dayline działały poprawnie? :mysli:

W czarnych dayline ledy są podłączone do postojówek. Jeżeli w aucie masz przełacznik z pozycją "auto" to same się załaczą mijania jak sie sciemni czy wjedziesz do tunelu. Jeżeli nie to w dzien załaczasz postojówki a na wieczor mijania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!!!Ja zmjeniłem lampy orginalne na te 2 i rewelacja.Auto prezentuje się dużo lepiej i ledy są mocne.

poka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...