Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?


MrMol

Rekomendowane odpowiedzi

O k..wa :sick3: niewidziałem jeszcze nic gorszego :facepalm: za taką cene :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NR 1 ładne do czarnego furaka ale orginał wygląda lepiej.

Tragedia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupilbym zadnych z tych co podales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też własnie sie zastanawiałem nad nimi ...bo naprawde super wygladaja...Teraz tylko pytanie czy one Tylko wygladają super , a jak świecą to już nie wiem . Hmm Ja wychodze z zalozenie ze co Oryginal to oryginal :D

19cb713f3a77def9.jpg

6e65811685a7aa3c.jpg

b05de1ff40180ede.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napalony byłem na nr 2, już prawie dokonałem zakupu, ale, że nauczyłem się cierpliwości, dosyć długo szukałem informacji na ich temat, aż trafiłem na ten wątek.

Obecnie posiadam standardowe lampy z odbłyśnikiem, planuję montaż oryginalnych lamp z soczewkami.

Jak narazie zbieram informację na ten temat.

Koszt kompletnych lamp to ok 1000-1500zł. Do tego wymiana zderzaka na taki który ma miejsce na spryskiwacze taki np S-line. Tylko nie wiem czy będzie on pasował czy trzeba będzie rezać.

I co dalej ze spryskiwaczami? Jak one są połączone ze zbiornikiem z płynem i pompką?

Samopoziomowanie chyba sobie odpuszcze. Czy jak wygląda sprawa z ksenonami jak capnie nas policja? Są ksenony, są spryskiwacze (działające), bo widziałem również agentów którzy smigaja z atrapami, a jak ma się sprawa samopoziomowania? Kontorluję to jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze każe ci wyłączyć i włączyć światła i juz niebieski będzie widział czy masz samopoziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze każe ci wyłączyć i włączyć światła i juz niebieski będzie widział czy masz samopoziom

wystarczy założyć imitację samopoziomki :thumbup1:http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/lista-samopoziom-chce-ktos-moge-zrobic-ii-ture-182589/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o takich lampach ?LAMPY AUDI A4 B7 04-08R DAYLINE LED CHROM EAGLE (4254830248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Obecnie mam bixy ori, ale chcialbym odrobinke odswiezyc wyglad samochodu, tylko nie chcialbym strzelic sobie w stope...

Jak takie lampy swieca, czy moge tam zamontowac normalny bi/xenon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

mam zwykłe lampy i chciałbym kupić coś takiego z DRL http://allegro.pl/lampy-dayline-audi-a4-b7-11-04-03-08-black-drl-i4841863244.html

Pytanie, czy potrzebuję jakiś dodatkowy moduł do tych lamp? czy wystarczy tylko odpowiednio zakodować MCE (wersja HIGH). Obecnie włączają mi się światła po przekręceniu stacyjki (kodowanie 10111).

Czy te światła LED mocniej świecą przy jeździe jako światła dzienne a przy przełączeniu na postojowe jaśniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa tylko postojówki z tego z pamiętam. Wstawiaj ORI bixy i nie zawracaj sobie głowy pierdołami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów. Mam zamiar wymienić w swoim avancie lampy tylne na led-y. Wymieniał już ktoś macie jakieś fotki jak to wygląda ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy były pokazane. Oczywiście cena nie za bardzo, ale ciekawe są te lampki http://allegro.pl/audi-a4-b7-lampy-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy były pokazane. Oczywiście cena nie za bardzo, ale ciekawe są te lampki http://allegro.pl/audi-a4-b7-lampy-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html

Pozdrawiam.

Lampa wydaję się ciekawa cena wcale nie taka wysoka jak policzysz ile musiał byś wydać, aby mieć lampę led z xenonem tj. zakup chińskich zamienników ok 1200zł plus xenon, przetwornice, zderzak + spryskiwacze (malowanie) itp, a tu masz xenon bez kombinowania ciekawe tylko jak świeci :)

Edytowane przez thonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zrób lampy, o wiele taniej, lepiej zapewne świecą (dawno temu miałem chińczyki i nikomu nie polecam). Kupić każdy może a zrobić to już coś:)

1f6e47a094a5df77m.jpg

21d8255c74e3965bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...