Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nakładki na grill CHROM


Mrozial

Rekomendowane odpowiedzi

siemacie,

Postanowiłem ostatnio, ze przyszedł czas na chromowane nakładki na grill. Zakupiłem ja przy okazji

zakupu listwy chromowanej na klapę bagażnika (do tego tez musiałem dojrzeć :) - jeszcze nie założona

Kupiłem 3 metry po 3,20zl/metr został mi po skończeniu sporo ponad metr.

2h roboty z tymi nakładkami, spora dawka precyzji i przewidywalności.

Koniecznie trzeba się zaopatrzyć w dobry nóż do cięcia tapet (najlepszy firmy DEDRA metalowy).

No i trzeba poliftowy grill troszkę po docinać od spodu (poprzeczne plastiki 2mm)

Zamieszczam jedną fotkę, zobaczymy czy wogóle kogoś zainteresuje :)

2CE09.jpg

grill jutro rano zamontuję na tym autku:

GEmuJ.jpg

Przedstawię wam dokładnie mój QuAttrom4t na wiosnę :)

pozdrawiam audimaniaków :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co miałeś na celu zakładając ten wątek? :mysli:

jeżeli chciałeś się pochwalić to w dziale moja a4 trzeba było to zrobić

a tutorial to w dziale warsztat-zrób to sam :cool1:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 23:58_________________________________________________zgłoś sie do ykk-a i powiedz ze masz 2 metry chromu na grillu moze numerek w Member Chrom Madafaka Klab dostaniesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27lat masz i taką wioche robisz z autem , toż to nie przystoi :wallbash:

też jestem zdania że to temat do działu "moja A4" , bo raczej daleko temu do STYLizacji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę być prezesem Member Chrom Madafaka Klab :polew::tongue4::evil::hi: :>

LOL

lusterka tez musiały zostać zmienione na in.pro bo trzeba było autko odmłodzić :)

keżor dla ciebie to chyba najważniejsze żeby mieć szerokie kapcie i spoilery, po za tym gościu za takie komentarze to dziękuje, dobre wychowanie i maniery madremu człowiekowi przemawiają do rozumu i powstrzymują od chamskich komentarzy. Nawet nie widziałeś auta po modyfikacjach i WIELKIEGO znawce designu zgrywasz

A KYSZ...

chętnie zobaczę twój gust na twoim aucie, ciężko znaleźć, bo nawaliłeś tych stron historii... szkoda na to czasu

keżor po za tym to widzę że w życiu grasz wielkiego cwaniaczka wnioskując po odp i ignory użytkowników, do tego ten styl low wide cool...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, do Moda Jerza toś sie nie doje**ł , tylko do biednego usera keżora ;( :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_afn_kezorowoz_reaktywacja-t79609.0.html proszzzz , tu moje "szerokie kapcie i spojlery" :cool1:

i żeby nie było OT , to ...

dalej mi sie ten grill nie podoba :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor w twoim modzie podoba mi sie tylko jedna rzecz, reszta nie robi wrażenia,

jedyne co fajnie w tym aucie wygląda to światła do jazdy dziennej duże diody to jest GIT,

chłopaku widzę ze ty sam nie wiesz czego chcesz zmieniasz, podmieniasz i zamieniasz te grille i felgi jak skarpetki,

później umieszczasz te zdjęcia i czytasz jak się komuś nie podoba to zmieniasz i z tego wynika ze swojego dobrego gustu to tobie niestety brakuje.

potwierdza sie co napisałem wcześniej, ze lans to ty lubisz :D duża nie praktyczna felga na której auto traci na komforcie jazdy (wozi na nierównościach) "ale co tam muszę wyglądać cool" do tego te chińskie znaczki... never

PS. polerka wydechu by sie przydała, ale co ja będę proponował ty masz swój supa gust

mógłbym zapisać kilka twoich zdjęć, ale to ze względu na figurkę kobitki :)

3m się i niczym nie przejmuj na koniec umieszcze twoje firmowe znaczki :polew: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dwie fotki, jak to wygląda na aucie, przyznam, że jestem zadowolony.

Fajnie jak się stoi w korku i ktoś ma czysty odbijający obraz wóz (najlepiej czarny-wiadomo) i grill odbija promienie słońca.

Wtedy widać tą ładną krateczkę, nie wygląda to jak w najnowszych allroad`ach, ale się wyróżnia i wygląda estetycznie :)

zdjęcia są duże można zobaczyć z bliska po naciśnięciu na nie:

6qWiJ.jpg

XEA6S.jpg

polecam dla tych którzy chcą odmłodzić trochę swoją Niunię :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko prosze rzeczowo.. :wink4:

Sa gusta i gusciki. Np moje zdanie na ten temat kazdy zna.. no ale jednak moze ktos chce skorzystac bo wlasnie to mu sie podoba.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor w twoim modzie podoba mi sie tylko jedna rzecz, reszta nie robi wrażenia,

jedyne co fajnie w tym aucie wygląda to światła do jazdy dziennej duże diody to jest GIT,

a mi sie podoba ta kreska na zdjeciach :kox: , te listwy :sick3:

zeby nie było OT , mi sie taki grill nie widzi ale jak ci sie podoba to twoja brocha. tylko prosze cie , jak opisujesz to nie pisz o tym modzie jako o "odmłodzeniu niuni", bo dla mnie np. nie jest to odmłodzenie ,wrecz w drugą strone.

ale jak to mówia , są gusta i guściki , jedni wolą dziewczynki ,drudzy chłopców :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego pakietu przydałyby ci sie relingi w chromie(można je wypolerować, cos tam o tym jest na forum :good:

Na grillu moim zadaniem za duzo chromu :no:

Tak powinien wyglądać gril :decayed:

0112lre_09zoom+2000_Audi_S4+Front_Grill_View.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinien wyglądać gril :decayed:

kłóciłbym się :tongue4::decayed:

892353986_1

Nie prawda :decayed:

oettinger8.jpg

:mysli:

:thumbdown: ten z eSSSSS :good: wiem bo mam :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinien wyglądać gril :decayed:

kłóciłbym się :tongue4::decayed:

892353986_1

Nie prawda :decayed:

oettinger8.jpg

:mysli:

na ciemnym aucie może i efekt ciekawy z tym oettingerem :naughty:

ale u siebie widzę tylko eReS ...jeśli kiedykolwiek będę zmieniał oczywiście :decayed:

ma tylko jedną zasadniczą wadę...

nie ma jak przykleić chromu ;(

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier**le ale wioska :polew:

i jeszcze gość elaboratami wali na temat stylu i design'u nie mając o nim zielonego pojęcia :nabijasie:

przy okazji dowiem się też chętnie co nie podoba Ci się u mnie :kox:

chromom na metry mówimy nie :naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 01:09_________________________________________________

duża nie praktyczna felga na której auto traci na komforcie jazdy (wozi na nierównościach) "ale co tam muszę wyglądać cool" do tego te chińskie znaczki... never

masz poczucie humoru jednak :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten grill co wstawił kowi87 w ogóle do mnie nie przemawia nawalone jest za dużo tej kratki,

i te pionowe kreski powinny być głębiej, ale widocznie taki mieli zamysł projektanci

0112lre_09zoom+2000_Audi_S4+Front_Grill_View.jpg

Ten oettinger zwraca na siebie uwagę, ale przypomina mi jakoś grill z któregoś opla :confused4:

oettinger8.jpg

Zdecydowany zwycięzca :naughty:

892353986_1

No niestety trochę taki grill kosztuje, a mój mod kosztował około 5zł +2h wycinania, a więc

cena, jakość wypada najlepiej, pod warunkiem, że ktoś lubi chromek :)

Dodam iż operacja jest odwracalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam iż operacja jest odwracalna :)

dlatego zrób co musisz :wink4: grill z polifta już sam w sobie jest ładny...

puścić ramkę w czarny mat i jest malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...