Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3


Gość elvis80

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem załączam fotki :naughty: słabe bo mamy zimę i jeszcze sesja robiona ok. 17:00 :thumbdown: kurcze postaram się następnym razem wcześniej foty zrobić... :embarrassed:

4SAbi.jpg

IoqJS.jpg

1OWyz0.jpg

IoUFA.jpg

IpdCJ.jpg

ten mój potwierdzony w ASO przebieg... :cool1:

4Tx2J.jpg

i wszystko jak prawie nieużywane... :wink4:

qSNDi.jpg

A4 2003r;) niebieska metalik sedan 150KM przebieg 100155km, wypasik fajny bo:

- dodatkowy pakiet oświetlenia,

- grzane stołki,

- tempomat,

- wyłączanie AirBag pasażera,

- ori 16" z zimowymi oponami 205/55/16 Fulda,

- radio CD Audi concert,

- 8 głośników + ori subuffer i wzmachol,

- szara tapicerka,

- grzane zwierciadełka zew.,

- 6 jaśków,

- cholera wie co tam jeszcze....

zderzak tył (dokładka prawa str poździerana), prawy reflektor (wypalony lekko odblask-zmiana może się przyda), drobne ryski na lewych przednich drzwiach, ogólnie przednie reflektory parują.... szkoda ale ponoć to ich taki urok.... :wallbash:

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ:

- 18" kółka - jednak 17" i oponki 225/45/17 FULDA

- zawiasik ori sline może (-20 lub -35)- w kolorek dokładki zderzaków i progi (może dokładki na drzwi) PO JEŻDZIE Z TOWAREM DO www.allekuchnia.com.pl STWIERDZAM ŻE MUSI BYĆ JAK JEST

- wymiana listewek wew ozdobnych na sreberko

- co myślicie o obrysówkach z Hella??

- nakładki na lusterka chrom....

- dokładki w kolor (kwiecień - maj),

- grill w czarń mat (kwiecień - maj),

- podstawa pranie tapicerki - PODPOWIEDŹCIE GDZIE W KATOWICACH ZROBIĄ TO DOBRZE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten wyłącznik ESP jakiegoś grzyba załapał :decayed: ale nie u ciebie pierwszego inni już widziałem tez tak mieli. Gałka od biegów tez podjechana troche jak na przebieg 100 tys :naughty:

Wyposażenie jak u mnie tylko parktronika ci brakuje i 4x elektryczne szyby a nie 2x.

Skoro masz dokładke i drzwi porysane to oddaj furke do lakiernika i niech przy okazji pomalije ci odrazu wszystkie dokładki i listwy w kolor i bedzie ok :good:

Ogólnie ładna furka, szkoda ze nie diesel ale to tylko moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie chcę dokładek malować bo później ... podjadę pod zaspę śnieżną i po lakierze... więc wolę to olać... w drzwi bardzo delikatnie baaaaardzo zaprawka da radę... :naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 19:59_________________________________________________chciałem jeszcze filmik zamieścić ale jakoś nie puszcza mnie ta strona....non stop pisze jakiś komunikat "it's something wrong here..." może dlatego że jestem MODEROWANY??? w sumie nie wiedząc czemu :shocked:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 12:33_________________________________________________koledzy jakieś opinie...?? jak się CZWÓRECZKA podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo pracy przed toba felgi xenon moze sline pakiet jakis zewn wew ale masz pelnny [pakiet swiatło widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi to chciałbym na lato ale xenon odpuszczę raczej, mam nawet spryski ale nie wiem czemu nei działają muszę poczekać na wiosnę to może look'nę spod spodu co tam jest ne teges... a felgi już mam na oku, nie wiem czy 18" czy 17"???

1. http://allegro.pl/item890565420_chrom_asa_bbs_17_5x112_audi_merc.html

2. http://allegro.pl/item888005149_bbs_5x112_17_audi_a4_a6_vw_passat_mercedes.html

3. http://allegro.pl/item896515998_oryginal_bmw_17_bbs_e36_e46_e87_x3_x5_3_1.html

4. http://allegro.pl/item882851832_chrom_asa_bbs_18_5x120_e90_e46_e36.html

jakby taki sedan'ik niebieski 2,0FSI wyglądał;) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna sztuka. Kolor :good: Do takich felg jakie chcesz kupić to musi być dobra gleba inaczej będzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to tak, jesteś moderowany bo narozrabiałeś :gwizdanie:

auto, kolor fajny, spryski są ale podobno nie działają, no ciekawe, sprawdzałeś na zapalonych światłach?

ja bym pomalował dokładki w kolor, założył 18'', xenon, nie musisz pakować się w ori, wystarczy dobry HID

to na początek, 17'' to pakuje się do B5, do B6 optymalne są 18''

ogólnie to żadna z tych felg nie spasuje za bardzo do tego koloru i obniżenia...

popatrz jakie felgi ludzie montują w B6, na bank znajdziesz takie które Ci się spodobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale zawiasik trzeba też przy 18" zmienić.... ;( co nie???[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 00:09_________________________________________________rafal87 no najlepsze jest to że moja żonka też jest za 18" ale powiedźcie jak kurcze zawiaski to zniesie....?? :mysli:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 00:09_________________________________________________no kolorek jest w pytę... gdyby tylko jakiś Niemiec nie zje...bał tylnych lewych drzwi wymieniając je i malując na odcień ciemniejszy kolor :wallbash::sick3:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 00:14_________________________________________________po pouczeniu przez kolegę z forum... czekam na wasze propozycje zmian wszystko przemyślę i wezmę pod uwagę obiecuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj spreżyny Eibach -35mm i będzie wszystko :good: Zawiecha nie ucierpi na pewno na tym bardzo a wygląd będzie o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal87 no najlepsze jest to że moja żonka też jest za 18" ale powiedźcie jak kurcze zawiaski to zniesie....?? :mysli:

w takim razie posłuchaj Żony, bo ma RACJĘ

zawias załóż oryginalny, jakiś 1BE/1BV

w Katowicach nie jest źle z drogami, przecież studzienki się omija, więc w czym problem? chyba że jeździsz jak emeryt i ludzisz pojeździć po chodnikach i nie zauważyć dziury :polew:

na prawdę, 17'' daje się do B5...

Elvis, opanuj się troszkę z tym wysyłaniem postów, zacznij używać opcji MODYFIKUJ bo właśnie z takich powodów jesteś moderowany przez zielonych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylko sprężyny czy amory też bym musiał wsadzić???

Jeśli masz ori amory to warto by zmienić bo te szybko padną. Powinno się zakładać to byle jakiego obniżenia amory o skróconym skoku ale eibach świetnie pracuje na Bilsteinie B4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to sobie sprawdź w jakim stanie są te co masz...

do B6 w ośce jest sporo ori zawiasów z S Line więc nie ma kłopotu :)

Stylistycznie wzoruj się na tym aucie, ja bym tak zrobił :)

http://www.a4-klub.pl/smf/19_awx_rs4_diesel_edition-t49907.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck ale jesteście obcykani....w temacie... ale jaka to kasa na taką zabawę bo same sprężynki to luz w 500zł z robota się zmieszczę a jak dojdą amory to lipa... amorki mam chyba jak cały zawias ori...widziałem przetłoczenia :audi: na kanale na nich, pewnie amory też nie wymieniane jeszcze jeździli dziadki jakieś....a zużycia chyba niewielkie jakieś 85% na wykresie chyba jesli dobrze pamiętam :mysli: to co sugerujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck ale jesteście obcykani....w temacie... ale jaka to kasa na taką zabawę bo same sprężynki to luz w 500zł z robota się zmieszczę a jak dojdą amory to lipa... amorki mam chyba jak cały zawias ori...widziałem przetłoczenia :audi: na kanale na nich, pewnie amory też nie wymieniane jeszcze jeździli dziadki jakieś....a zużycia chyba niewielkie jakieś 85% na wykresie chyba jesli dobrze pamiętam :mysli: to co sugerujecie??

Podjedź na stację diagnostyczną i będziesz wiedział jaki stan amorów. No niestety za przyjemności trzeba płacić ;(

najpierw to sobie sprawdź w jakim stanie są te co masz...

do B6 w ośce jest sporo ori zawiasów z S Line więc nie ma kłopotu :)

Stylistycznie wzoruj się na tym aucie, ja bym tak zrobił :)

http://www.a4-klub.pl/smf/19_awx_rs4_diesel_edition-t49907.0.html

Te fele są :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck ale jesteście obcykani....w temacie... ale jaka to kasa na taką zabawę bo same sprężynki to luz w 500zł z robota się zmieszczę a jak dojdą amory to lipa... amorki mam chyba jak cały zawias ori...widziałem przetłoczenia :audi: na kanale na nich, pewnie amory też nie wymieniane jeszcze jeździli dziadki jakieś....a zużycia chyba niewielkie jakieś 85% na wykresie chyba jesli dobrze pamiętam :mysli: to co sugerujecie??

na początek kup dobre felgi, oryginalne, potem pomaluj dokładki i wrzuć zawieszenie

500 zł ? to co Ty chcesz kupić? na pewno za tyle nie kupisz eibacha :gwizdanie:

jak amortyzatory masz dobre to ewentualnie załóż do nich takie sprężyny, nie będzie źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji musisz szukać do swojego rocznika i motoru.

f*ck ale jesteście obcykani....w temacie... ale jaka to kasa na taką zabawę bo same sprężynki to luz w 500zł z robota się zmieszczę a jak dojdą amory to lipa... amorki mam chyba jak cały zawias ori...widziałem przetłoczenia :audi: na kanale na nich, pewnie amory też nie wymieniane jeszcze jeździli dziadki jakieś....a zużycia chyba niewielkie jakieś 85% na wykresie chyba jesli dobrze pamiętam :mysli: to co sugerujecie??

na początek kup dobre felgi, oryginalne, potem pomaluj dokładki i wrzuć zawieszenie

500 zł ? to co Ty chcesz kupić? na pewno za tyle nie kupisz eibacha :gwizdanie:

jak amortyzatory masz dobre to ewentualnie załóż do nich takie sprężyny, nie będzie źle :)

Używanego kupi ale nowego na pewno nie. Za nowego trzeba liczyć gdzieś z 800-900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...