Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czyszczenie turbiny :P BIAŁYSTOK


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj na szybkiego kolega podłączył mi niunie pod VAG i wyświetliło się coś N71 i nie wiem co to :PP

Czy ktoś jest z Białegostoku i jest w stanie za rozsądną cenę wyczyścić mi turbinkę ? Albo polecić kogoś kumatego kto się zna na tym ? :P[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 14:08_________________________________________________heh patrze niechetnie :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj na szybkiego kolega podłączył mi niunie pod VAG i wyświetliło się coś N71 i nie wiem co to :PP

Czy ktoś jest z Białegostoku i jest w stanie za rozsądną cenę wyczyścić mi turbinkę ? Albo polecić kogoś kumatego kto się zna na tym ? :P[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 14:08_________________________________________________heh patrze niechetnie :DD

spisz dokladnie numer bledu i zapytaj w dziale Diagnostyka VAG. inaczej to wrozenie z fusów i nikt Ci tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mogę to Tobie zrobić ale najpierw najlepiej daj na forum logi z ecu a następna sprawą sprawdzić czy turbina nie ma luzu.mój nr gg: 2174608 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka. albo zobacz sobie u nas na forum w dziale jakie warsztaty są w b-stoku polecane.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetliło się coś N71 i nie wiem co to :PP

raczej chyba G71 ale podaj numer błędu bo jeśli to jego usterka elektryczna a nie różnica ciśnienia w kolektorze ssącym to turbo nie trzeba będzie demontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...