Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skrzynia biegow uzywana czy naprawiac


waski

Rekomendowane odpowiedzi

mam walniete dwa synchronizatory i jakos czesc na piatym biegu robi mi to kumpel dowiedzial sie ze czesci idzie kupic tylko w serwisie koszt za synchro....350 i 700 za ta czesc z 5 biegu nie wiem czy naprawiac czy kupic uzywana a nie wiadomo co sie kupi pomocy podobno nie ma zamiennikow moze ktos wie gdzie kupic czesci taniej

uzupelnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sosonowcu jest duża firma która sprzedaje używane silniki i skrzynie biegów sprowadzone z zagranicy :wink: jak byś chciał moge poszukać ich namiarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując używkę też powinieneś dostać gwarancję. Oczywiście nie na taki sam okres jak na nową część,ale w dobrych firmach zajmujacych się sprzedażą sprzętu używanego taka gwarancja jest udzielana,choćby nawet rozruchowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ta firma, o której pisałem, daje gwarancje bodajrze na rok - ale głowy nie dam ale na pewno na kilka miesięcy, bo brałem od nich skrzynie do poprzedniej furki :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawa skrzyni może być droższa niż kupienie urzywki, a na dodatek ze starej skrzyni jakieś części Ci zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze jestem z Sosnowca i mialem tez przyjemnosc korzystac z uslug... podaje CI numer telefonu, mozesz zadzwonic. Na silniki daja 3miesice gwarancji, na skrzynki pewnie podobnie albo pol roku nie jestem pewien. Oto numer: (0-32) 290-43-44. A firma nazywa sie BCS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki gienio :a4fan:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 10:29 _________________________________________________dzwonilem tam i jest za 850 pytalem goscia o numer skrzyni powiedzial ze do tego modelu jest kilka i nie ma to znaczenia wazna jest moc silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...