Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzyniek :) nick kolegi to Cantona ja też nie mogłem zapamiętać ( fura :kox::kox: :kox: )

Opublikowano

to auto to już inwestycja, a nie samochód do jazdy

Opublikowano

Ceny RS4 B5 to prawie jak RS4 B7 z takim przebiegiem :shocked:

Za klasyke sie placi...

Opublikowano
  • Autor

Ceny RS4 B5 to prawie jak RS4 B7 z takim przebiegiem :shocked:

Za klasyke sie placi...

paradoksalnie te auta będą coraz drozsze.

Opublikowano

Ceny RS4 B5 to prawie jak RS4 B7 z takim przebiegiem :shocked:

Za klasyke sie placi...

paradoksalnie te auta będą coraz drozsze.

calkiem mozliwe ale raczej nie w polsce. ciezko sprzedac za 60-70k a co dopiero za 150k. kazdy kupi B7 bo nowsze

Opublikowano

RS4 to chyba jedyne auto, do którego mógłbym się "cofnąć" :slina: Nie biorę pod uwagę oczywiście jakichś klasyków w stylu Karmann Ghia, albo http://www.mojeauto.net/fotki/show/show_26.jpg :kox:

Wszystkie raczej nie do jazdy codziennej do pracy :naughty:

Opublikowano

13l/100km, to chyba dla kapelusza jakiegoś - licz realnie koło 20l, chyba, że nie masz w zwyczaju wyprzedzać, przyspieszać i jesteś posiadaczem tytułu "master of eco drive" :naughty::kox:

Spalanie tyle co eSa przy normalnej jezdzie. Jak sie spieszy to zbiornik na godzine mysle ze wystarczy...

Egzakli :wink4:

Parę linków ode mnie :wink4:

http://www.subito.it/audi-rs4-avant-milano-7721430.htm

http://www.subito.it/audi-rs4-b5-reggio-emilia-8290076.htm

http://www.subito.it/audi-rs4-mtm-milano-3039701.htm - polecam ostatnią fotę :kox: :kox: :kox:

http://www.subito.it/rs4-2-7-bi-turbo-preparata-per-abt-420-cv-ancona-9095968.htm

Opublikowano

Patrzcie na ceny :kox: :kox:

Opublikowano

Patrzcie na ceny :kox: :kox:

teraz nie, ale myślę że za jakieś 5-8 lat to będą już tylko rosły :(

Opublikowano

sorki ale ni uja nie podobaja mi sie starsze audi niz buda b5

Opublikowano
  • Autor

RS2 stworzona we współpracy z Porsche miała felgi, lusterka i światła w zderzaku od 911 :gwizdanie: ale rzeczywiscie - dopiero RS4 miala to cos w sobie.

Opublikowano

RS2 też były fajne..jeśli chodzi o krzesanie mocy..ale tą budę trzeba po prostu kochać..mnie się tylko podoba :wink4:

Podejrzewam, że jak zostanie tylko parędziesiąt sztuk RS4 w B5 to ich ceny wzrosną..i wtedy zaczną się konwersje z A4 i S4 :naughty:

Opublikowano

ale to juz nie ori i bez tego "czegos" :wink4:

Opublikowano

ponad 200 tyś za RS4 z 2001 roku:shocked: :blink:... Bez przesady... Za tą kase mam Audi S8 z 2007 roku co daje porównywalną frajde z jazdy, a może i większą, a silnik prosto z Lamborghini Gallardo o mocy 450KM :evil::slina::decayed:.

Opublikowano

ponad 200 tyś za RS4 z 2001 roku :shocked::blink:... Bez przesady... Za tą kase mam Audi S8 z 2007 roku co daje porównywalną frajde z jazdy, a może i większą, a silnik prosto z Lamborghini Gallardo o mocy 450KM :evil::slina::decayed:.

o tym wlasnie mowilem... :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.