Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jak może być przyczyna braku dynamiki


franek84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właścicieli 1Z, mam Panowie pytanie. Kiedyś miałem taką turbo dziurę -wciskając np na 2 biegu gaz przy obr 1800 auto szlo jak "przecinak" ale często to zanikało więc postanowiłem przedmuchać n75 i teraz nie mam tego zjawiska przy 1800 ciągnie równo tylko problem w tym że wydaje mi się się że to nie 90koników tylko tak z 70 i dlatego pytam czy u was jest turbo dziura?dodam że na zimnym silniku jest rakieta(no taka 90-cio konna) i to mnie niepokoi...

a może jakieś instrukcje co zrobić jeśli uważacie że tak nie powinno być-będę wdzięczny.

pozdrawiam

[mod]Kolejny watek w złym dziale = kosz[/mod]

[mod]nazywaj wątki zgodnie z regulaminem[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w AHu pół roku jeździłem myślac zE 90 ma tak jeździć jak jeździła.

po przedmuchaniu przepływki oba "sitka" były zabite bo ktoś wcześniej za rzadko wymieniał filtr powietrza autko idzie jak rakieta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w AHu pół roku jeździłem myślac zE 90 ma tak jeździć jak jeździła.

po przedmuchaniu przepływki oba "sitka" były zabite bo ktoś wcześniej za rzadko wymieniał filtr powietrza autko idzie jak rakieta;)

a jak to zrobileś?? w jaki sposób przedmuchałeś? wyjmowałeś i rozbierałeś przpływkę czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to da? i jakie to przewody tzn skąd?

Na n75

a jak to zrobileś?? w jaki sposób przedmuchałeś? wyjmowałeś i rozbierałeś przpływkę czy jak?

Poszukaj na forum było o czyszczeniu przepływki,tylko uwazaj bo mozna ją łatwo uszkodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob logi vagiem sprawdz bledy.

dodam że na zimnym silniku jest rakieta(no taka 90-cio konna) i to mnie niepokoi...

Jezeli tak robisz to sie nie dziwie ze fura ci nie idzie.POKI NIE ZŁAPIE 90STOPNI NIE PRZEKRACZA SIE 2TYŚ OBR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to zrobileś?? w jaki sposób przedmuchałeś? wyjmowałeś i rozbierałeś przpływkę czy jak?

tam jak od filtra powietrza idzie ta "rura" to śą śruby i da sie to odkręcic zdjąc od filtra jak wyjmiesz ten kawałek gdzie jest przepływka to tam masz z obu stron takie siteczka jakby. u mnie były zabite całkiem czyli powietrze ledwo szło. sprężonym powietrzem przedmuchane i aż miło jeździ dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w złym dziale zamieściłem to przepraszam ale się uczę dopiero ;(Przepraszam admina i bardzo dziękuję za nie usunięcię wątku.

Jeżeli chodzi o złączenie czerwony z zielonym to nie bardzo wiem o co chodzi?? kostka przy n75 złączyć czy w kostce przy przepływce???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do n75 dochadza 3 wezyki czarny,czerwony,niebieski.NIE MA ZIELONEGO WEZYKA.Chodzi o polaczenie razem czerwonego i niebieskiego wezyka w celu pominieciu tego zaworu.Bedzie wiadomo czy dobry czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...