Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moc silnika 1.8T i jakie różnice miedzy wersjami usa i euro


carboni

Rekomendowane odpowiedzi

oprocz czerwonych kierunkow z tylu sie zgadza

na pewno w A5- http://www.forum.vwgroup.pl/f104/lampy-tylne-audi-a5-wersja-us-czerwone-kierunkowskazy-216/

http://asu.pl/modules.php?file=viewtopic&name=Forums&t=5244 a z tego linka wynika,ze prawie wszystkie amerykance takowe mają... :wink4:

odkopie temat :) wynika ze maja ale mam b6tke i wszystkie b6 ktore widzialem w Usa nie mialy czerwonych kierunkow z tylu.A powiedzcie mi czy orientujecie sie czy mozna jezdzic na lampach przednich z usa juz ? bo kiedys trzeba bylo zmieniac a teraz ? mozna bez przerobek chyba jezdzic ? bo duzo widuje z lampami z usa a takie leza i smieja sie do mnie zeby tylko je zalozyc :) z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja jako nowicjusz powtórzę pytanie z tematu, gdyż obecnie na rynku jest sporo aut z USA z tym 170 km silnikiem.

- czy wiadomo coś o różnicach? tzn. czy opłaca się takie auto kupować i ryzykować, że jednak jakieś częsci mogą być trudno dostępne droższe?

- jakie są parametry takiego silnika w automatycznej skrzyni biegów - bo na necie znlalazłem tylko dla manualnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja jako nowicjusz powtórzę pytanie z tematu, gdyż obecnie na rynku jest sporo aut z USA z tym 170 km silnikiem.

- czy wiadomo coś o różnicach? tzn. czy opłaca się takie auto kupować i ryzykować, że jednak jakieś częsci mogą być trudno dostępne droższe?

- jakie są parametry takiego silnika w automatycznej skrzyni biegów - bo na necie znlalazłem tylko dla manualnej

wszystko jest takie samo,prucz softu -nie ma problemu z doborem części zamiennych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz powtorze pytanie bo zgubilo sie i zostalo bez odpowiedzi :)

czy mozna teraz jezdzic na reflektorach z usa? pytam bo coraz czesciej widuje samochody z nieprzerabianymi przednimi lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BFB 163ps w 2004 miały skrzynie szustke :naughty: a BEX 190ps ma setyjnie 2 coolery :cool1:

no tak,tylko wszystkie elementy pasują p&p,więc nie ma problemu z dopasowaniem czegokolwiek,ja wpiąłem do siebie drugi cooler z BEXa i jedynym problemem było przeniesienie pompy SAI,ale dokupujesz zaczep od BEXa i przykręcasz bez problemów w miejsce,gdzie jest w BEXie,na blok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...