Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie sprzęgło


mlodyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Padlo mi sprzeglo i prawdopodobne kolo dwumasowe ale z kolem okaze sie po rozebraniu,i mam takie pytanko na lato planuje zwiekszenie mocy tak do 160km i jakies 350nm , jakie sprzeglo zalozyc standardowe jakies wieksze wzmocnione i jak to ma sie cenowo,planuje miec autko jakies 2 lata i niechce jeszcze raz bawic sie w wymiane i podwojne koszty co poradzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Padlo mi sprzeglo i prawdopodobne kolo dwumasowe ale z kolem okaze sie po rozebraniu,i mam takie pytanko na lato planuje zwiekszenie mocy tak do 160km i jakies 350nm , jakie sprzeglo zalozyc standardowe jakies wieksze wzmocnione i jak to ma sie cenowo,planuje miec autko jakies 2 lata i niechce jeszcze raz bawic sie w wymiane i podwojne koszty co poradzicie ??

poszukaj na forum wątków o sprzęgle od Radzikowskiego - taka moja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nowy komplet taki jaki producent przewidzial albo jednomasowe koło zamachowe zamiast 2masu. To czy tamto - wypadałoby wzmocnic tak jak Stanley mowi u Radzikowskiego w Warszawie. Wzmocnione (bez spieku) przeniesie Ci moment do 400N/m, wiec wystarczy bo z AFNa wiecej nie wyreza. Podobno na jednomasie nie ma zwlekania z przeniesieniem napedu i przyspieszenie czuc ciut szybciej po zmianie biegu anizeli na dwumasie, ale czuc za to jakies pojedyncze szarpniecie wtedy. Ja jakbym robil, chyba wzmocnilbym seryjny komplet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...