Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] 2.4 v6 avant auto od audi007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto moja audi 2.4 v6 1999 rok avant. Auto posiada klimatyzacje automatyczna, komputer pokladowy, skorzane fotele, czujniki cofania, 4 elektryczne szyby, lusterka, samosciemniajace sie lusterko, srebrne relingi. Wiem, ze malo zdjec, ale na dzien dzisiejszy tyle. Reszta jak bede w pl po przekladce,wtedy zmiany beda konkretne w aucie pozdrawiam damian

b2nIJ.jpg

ple1A.jpg

plgwJ.jpg

b2U8A.jpg

LfllA.jpg

b4eXr.jpg

b4wpr.jpg

pm5UJ.jpg

pmaU0.jpg

LfWLJ.jpg

11e7O0.jpg

Opublikowano

Powiekszylo sie grono posiadaczy rarytasnego koloru B5;) cud miod malina;) ;) tylko kiera nie po tej stronie:D

Opublikowano
  • Autor

Wiem, ale niedlugo bedzie po lewej :) wiec bedzie spoko mozna by sie zgadac jak bede w pl widze z lubuskiego jestes:)

Opublikowano

oooo Panie Damianie... bankowo trza sie spotkac, zapraszam na spot lubuski:D btw... to chyba 3 Lorbeergrun na forum, wiecej nie widzialem;p

Opublikowano
  • Autor

spoko ciesze sie jak bede w pl dam znac :)

Opublikowano

no no wózek zacny :good: i tiptronic :drool:

Opublikowano

I ten silniczek :good:

Opublikowano
  • Autor

szukalem wiekszego, ale znalazłem ten w dobrej opcji no i nienagannej kondycji

Opublikowano

szukalem wiekszego, ale znalazłem ten w dobrej opcji no i nienagannej kondycji

Najlepiej to 2.8 193 Quattro :>

Opublikowano
  • Autor

szukalem, ale trafila sie wiec nie narzekam ale brat chce kupic w quattro wiec namowie go na 2.8 albo 3.0 jak bedzie

Opublikowano

fakt kolor jest ciekawy, ja np widziałem tylko dwie w takim kolorze, jedną Karola (topor) a drugą w DE i nigdy więcej :naughty:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no ja sam nie wiedzialem, ale na forum widze ze dosc ze v6 w bynie to limited colour edition ;p[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:34_________________________________________________no i wczorajszy test u naszych sasiadów :)

img1333v.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

niedlugo zapodam wiecej fotek

Opublikowano

Bardzo ladna furka :good:

Mam taki sam silniczek w mojej i jest :kox: :kox: :kox:

Pozdro

Opublikowano

Kolor :kox: I do tego zdrowy silnik :decayed:

Opublikowano

Kolor :kox: I do tego zdrowy silnik :decayed:

no kolor fajny:d

Opublikowano

to był max tego silnika ? 230?

Opublikowano

240 powinien iść bo ja kiedyś moim tyle wycisnąłem :wink4:

Opublikowano

ja ze swojego AFB wycisnąłem licznikowe 245 :gwizdanie:

Opublikowano

ja ze swojego AFB wycisnąłem licznikowe 245 :gwizdanie:

Czym :?: 1.9tdi :?:

Po programie rozumiem i modach chyba bo wątpię żeby tyle seria pojechała :gwizdanie:

Opublikowano

ja ze swojego AFB wycisnąłem licznikowe 245 :gwizdanie:

Po programie rozumiem bo wątpię żeby tyle seria pojechała :gwizdanie:

Tak :wink4:

A serią ok 225 licznikowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.