Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzwonilem do serwisu powiedzeli ze turbina puszcza olej i sie zapiekaja kierownice dodam ze nie dolewam oleju zaproponowali regeneracje turbo :wallbash:

Opublikowano

Tylko czemu wcześniej nic o tym nie powiedzieli jak oddawali. :mysli: Jeśli zregeneruja tak jak wyczyscili to ja dziękuje :wallbash:

Opublikowano

wez zabieraj te turbo od nich i nie rob jaj, sam mozesz przeciez zlapac za wirnik i zobaczyc jaki ma luz. jak nie schodzi z bagnetu to poprostu chca Cie znowu naciagnac. a te 1000km jak napisales, to napewno recznie rozruszali na sile sztange i to bylo wszystko. pewnie nawet nie rozbierali jej.

Opublikowano

wez zabieraj te turbo od nich i nie rob jaj, sam mozesz przeciez zlapac za wirnik i zobaczyc jaki ma luz. jak nie schodzi z bagnetu to poprostu chca Cie znowu naciagnac. a te 1000km jak napisales, to napewno recznie rozruszali na sile sztange i to bylo wszystko. pewnie nawet nie rozbierali jej.

Dokładnie.

Kup sobie piwo, usiądź i poczytaj bo na forum jest opisane jak dla niemowlaka jak sie to robi i weź sie za robote. Pierwszy raz ze 3 godzinki Ci zejdzie skoro turbo jest na wierzchu ale masz pewność że zrobione będzie malina :tongue4:

Od razu będziesz widział czy Ci wkrecili wałka że czyścili czy nie. :hi:

Opublikowano

niestety nie mam warunków zeby zrobic to samodzielnie :wallbash:

Opublikowano

niestety nie mam warunków zeby zrobic to samodzielnie :wallbash:

Co przez to rozumiesz?

Nie masz gdzie usiąść z Turbiną, paroma kluczami i papierem ściernym?

Opublikowano

niestety nie mam warunków zeby zrobic to samodzielnie :wallbash:

Co przez to rozumiesz?

Nie masz gdzie usiąść z Turbiną, paroma kluczami i papierem ściernym?

daj spokoj, nie ma o czym gadac. Kylo , jedz i zaplac mechanikowi i przestan tu plakac. :disgust:

Opublikowano

No dobra nie moja kasa :tongue4:

Ale jak zawozisz to zawieś do jakiegoś kumatego a nie pseudo serwisu jak poprzednio :hi:

Opublikowano

Koledze bylo drogo :) wiec teraz bedzie tanio :) 2 razy ta sama robota :)

Opublikowano

Koledze bylo drogo :) wiec teraz bedzie tanio :) 2 razy ta sama robota :)

Życze mu najlepiej i oby na tych 2 razach się zakończyło :wink4:

Opublikowano

Koledze bylo drogo :) wiec teraz bedzie tanio :) 2 razy ta sama robota :)

Ile u ciebie taka robota? :)

Opublikowano

Koledze bylo drogo :) wiec teraz bedzie tanio :) 2 razy ta sama robota :)

Ile u ciebie taka robota? :)

Gdybys mieszkal we Wroclawiu to bym ci za 4ro paka ja ogarnal heh

Opublikowano

Koledze bylo drogo :) wiec teraz bedzie tanio :) 2 razy ta sama robota :)

Ile u ciebie taka robota? :)

Gdybys mieszkal we Wroclawiu to bym ci za 4ro paka ja ogarnal heh

Dobrze wiedzieć :dance2:-pozdrawiam.
Opublikowano

Koledze bylo drogo :) wiec teraz bedzie tanio :) 2 razy ta sama robota :)

Ile u ciebie taka robota? :)

Gdybys mieszkal we Wroclawiu to bym ci za 4ro paka ja ogarnal heh

Qrde dopiero teraz piszesz, a ja z wyjęciem mojej tak się namordowałem przez pół dnia :-/

Opublikowano

przeciez on mowil o czyszczeniu wyciagnietej sprezarki, a nie o mordowaniu sie z zapieczonymi srubami za przyslowiowe 4 piwa :facepalm:

Opublikowano

Koledze bylo drogo :) wiec teraz bedzie tanio :) 2 razy ta sama robota :)

Ile u ciebie taka robota? :)

Gdybys mieszkal we Wroclawiu to bym ci za 4ro paka ja ogarnal heh

Dobrze wiedzieć :dance2:-pozdrawiam.

Gniady gdybys mial kiedys potrzebe, to i wyciagnac Ci pomoge :) Za 2 czteropaki :naughty: hehe Pozdrawiam!

Opublikowano

Dzięki ale ja jestem majsterkowicz wszystko staram się robić sam a turbiny nigdy nie rozbierałem dlatego kontrolnie można na początek we dwóch ale to może kiedyś bo dobrze chodzi - będzie okazja do wypicia browara.

Opublikowano

przeciez on mowil o czyszczeniu wyciagnietej sprezarki, a nie o mordowaniu sie z zapieczonymi srubami za przyslowiowe 4 piwa :facepalm:

Skoro czyścił to i pewnie wyciągał, jak sam widzisz też dałoby radę za większy zapas browara ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam, panowie moglibyscie mi polecic jakiegos mechniora z krakowa ktory wyczysci turbo dokladnie i za normalne pieniadze :) ? dzieki :)

Opublikowano

witam, panowie moglibyscie mi polecic jakiegos mechniora z krakowa ktory wyczysci turbo dokladnie i za normalne pieniadze :) ? dzieki :)

a sam nie masz

- rąk

- warunków

- czasu

- inne ? :decayed:

Co do krakowa i mechanika nie pomogę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.