Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko ja 4 razy u siebie i raz u kumpla awx. nie musisz się dowartościowywać bo tu naprawde nie ma czym...

heh nawet o tym nie myslalem,cos czesto ci sie zapieka skoro 4razy czysciles

Czyżby PSJ :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Sorki za :ot:

Opublikowano

spoko ja 4 razy u siebie i raz u kumpla awx. nie musisz się dowartościowywać bo tu naprawde nie ma czym...

heh nawet o tym nie myslalem,cos czesto ci sie zapieka skoro 4razy czysciles

Czyżby PSJ :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Sorki za :ot:

chyba niestety

Opublikowano

nie nie niestety, bo to nie od PSJ. Swoimi czasy potrafiłem i 180 po mieście np Aleja Włókniarzy itd. cisnąć tak więc, chyba nie wiecie co mówicie :)

turbo brało olej, na uszczelce puszczało do tego ciśnienie przestało trzymać i podkopcał i co chwile sie syfu zbierało.. dlatego je wymieniłem.

Ostatnio trasa Łódź-Giessen w 7 godzin. (950km).

Na os'ach mnie nie ma bo te auto się do tego nie nadaje.

Zanim napiszesz pomyśl, zapytaj na PW itd a nie insynuacje jakieś dziwne robiące gówie :sick3:nko w wątku.

Opublikowano

dobra mistrzu,mam nadzieje,ze nikogo nie zabijesz. bo chwalic sie nie ma czym,ze 180 po miescie jezdzisz, dla mnie idiotyzm .

Opublikowano

dobra mistrzu,mam nadzieje,ze nikogo nie zabijesz. bo chwalic sie nie ma czym,ze 180 po miescie jezdzisz, dla mnie idiotyzm .

dlatego napisałem "swoimi czasy". dla mnie to też idiotyzm. młodym się było i głupim. Ale żeby mnie o PSJ osądzać.. dobra koniec OT.

tak jak napisałem wcześniej, stawki są zbyt wygórowane. lepiej zrobić to samemu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dużo roboty z wyjęciem turbo w AWX? Są jakieś zestawy naprawcze? Da się wirnik wymienić samemu? Da się w ogóle gdzieś kupić? Kiedy się wymienia wirnik? Jak ma luz? Brudne turbo mam na pewno bo notlaufa łapie tylko nie wiem jak i kiedy się do tego zabrać

Opublikowano

nie wyciagasz wirnika, zdejmujesz czesc gorącą i czyscisz dokładnie kierownice

skladasz i po temacie,

wirnik nie moze miec luzu wzdłuznego, jedynie delikatny poprzeczny

ubywa Ci oleju?

Opublikowano

Po 11k kilometrów (w tym 2k ostrej jazdy) z max mi zeszło do minimum więc trochę ubywa

Opublikowano

demontaż- czyszczenie- montaż 250 pln

Opublikowano

to tyle co nic, ale tak czy owak trzeba zajrzec do turbiny

odepnij dolna rurę od intercoolera i zobacz czy jest duzo oleju

podstaw jakąs miske bo na pewno cos tam bedzie[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 12:25_________________________________________________

demontaż- czyszczenie- montaż 250 pln

w Irlandii 500€ :> :> :> :> :>

Opublikowano

w Irlandii 500€ :> :> :> :> :>

W Irlandii nie czyszczą. Wymieniają na nowe. :D

Opublikowano

Dokładnie... No nic, sam będę musiał to ogarnąć... Wyciągał ktoś turbo w awx?

Opublikowano

Dokładnie... No nic, sam będę musiał to ogarnąć... Wyciągał ktoś turbo w awx?

Tu powinieneś znaleźć wszystko ( no może prawie wszystko na ten temat ) >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=63377.0;highlight=czyszczenie+vtg

Opublikowano

A czy przy czyszczeniu nie wymienia się jakiś uszczelek w środku turbiny? Bo uszczelki przy kolektorze wymieniałem jak czyściłem kolektor + egr. Uszczelkę z turbiny do kata też wymieniałem

Opublikowano

masz tam dwie uszczelki

jedna pomiedzy kolektorem a turbo

a druga pomiedzy turbo a katem (jak ktos go tam ma :decayed: :decayed: :decayed:)

Opublikowano

uszczelke ze splywu oleju mozesz wymienic,ale nie koniecznie. w srodku nic sie nie wymienia.

pewny jestes ,ze jest uszczelka miedzy kolektorem a turbo? ja w afnie nie mialem, a napewno robilem to pierwszy raz w tym aucie.

Opublikowano

Aha Okej, czyli rozbieram turbo i składam na tych samych gratach. A da się wyczuć czy jest jakiś luz na wirniku przed wyciągnięciem dmuchawki?

Opublikowano

Da sie... odkręć wąż do IC przy turbawce.

Opublikowano

da sie wyczyc luz przed demontażem

tutaj masz link, co nie co widac:

Opublikowano

Taki luz to jeszcze OK czy już za duży?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.