Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i temacik zaczyna wyglądać :wink:

Opublikowano

Te trytytki cały czas przy zderzaku :polew:

Opublikowano
  • Autor
Te trytytki cały czas przy zderzaku :polew:

No gdzie:decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

MEga kox te fele :kox: :kox: zeby w 18stce były to brałbym od adasia

nawet jakby i 20` było to bym kupił :decayed: Stwierdzam że 19` to optimum do B6 :przebiegly:

ykk Będą dokładeczki i jeszcze planuje 2 rurki jak w 1.8T i będzie malina :kox:

Ciekawe mody, kolego jaka jest dokładna nazwa/kod tego lakieru na feldze RS6 i jakie ET felgi ? Swoją drogą Repliki RS6 wyglądają dobrze tylko i wyłącznie w rozmiarze 19'' :wink:

Opublikowano
  • Autor

MEga kox te fele :kox: :kox: zeby w 18stce były to brałbym od adasia

nawet jakby i 20` było to bym kupił :decayed: Stwierdzam że 19` to optimum do B6 :przebiegly:

ykk Będą dokładeczki i jeszcze planuje 2 rurki jak w 1.8T i będzie malina :kox:

Ciekawe mody, kolego jaka jest dokładna nazwa/kod tego lakieru na feldze RS6 i jakie ET felgi ? Swoją drogą Repliki RS6 wyglądają dobrze tylko i wyłącznie w rozmiarze 19'' :wink:

Kurfa kolega mojego kotleta odgrzał:kox: Nie znam kodu koloru felg bo pewnie koledze chodzi o te grafitowe. Malował je poprzedni właściciel a teraz te białe to po prostu biała perła:wink:Felga ma ET35 i to nie jest replika tylko oryginał:whistling:

Opublikowano

Daj foto tej padaki :banan:

Opublikowano
  • Autor
Daj foto tej padaki :banan:

Spadaj w zime jak rumpel wygląda:bag:

Opublikowano
Daj foto tej padaki :banan:

Spadaj w zime jak rumpel wygląda:bag:

:polew:

sorry :grin:

Opublikowano
  • Autor
Daj foto tej padaki :banan:

Spadaj w zime jak rumpel wygląda:bag:

:polew:

sorry :grin:

Za to na wiosnę ustawie tą Twoją w szeregu:naughty: :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

... w polandzie chyba już wiosna to zdało by się zarzucić jakimś pikczerem :wink:

poka jak w końcu wygląda ten przód z grillem od A6 :naughty:

Opublikowano
  • Autor
... w polandzie chyba już wiosna to zdało by się zarzucić jakimś pikczerem :wink:

poka jak w końcu wygląda ten przód z grillem od A6 :naughty:

Umyję dzisiaj sukę i cyknę foto:naughty: Tylko jeszcze dipa muszę kupić na lustra i dolny grill

:wink:

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 12:19 ----------

Małe foto. Mialem jechać gdzieś w plener ale mnie ta przetwornica wkurfiła:kwasny:

595e1242a7c23203med.jpg

47dcbf16877615eemed.jpg

c0b29fce6468b1e1med.jpg

Opublikowano

...no jest :kox:

poprawisz co trzeba i będzie koks :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały up. Trochę nie równo stała dlatego tył wyżej ale ogólnie zadowolony jestem:kox:

b05bb0b0929106d9med.jpg

313b626d4ce31946med.jpg

cbb281f78f756498med.jpg

c97d046b72623ffamed.jpg

Fotki z d*py jak zwykle ale leje całe dnie i nie chce mi się aparatu nawet wyciagąć:kwasny:

Może być?

Teraz szukam listw S4/S-line i tył zderzak S4 i będzie fajnie:hi:

Opublikowano

No i zrobiło się sympatycznie :decayed: przypomnij mi ile to cali ? 18 ?

Opublikowano
  • Autor
No i zrobiło się sympatycznie :decayed: przypomnij mi ile to cali ? 18 ?

19X9 Ale niestety będzie trzeba podnieść bo mi nadkola zjada:kwasny:

Opublikowano

ale jednego dekielka dalej nie masz?:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
ale jednego dekielka dalej nie masz?:whistling:

Mam ale czeka na wklejenie bo ogarnałęm za free sobie z ułamanym zaczepem:decayed:Felgi już drugi sezon śmigają bez jednego dekielka , nie popisałem się w tym temacie:facepalm:

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 19:13 ----------

Grill z A6 po moim liftingu:naughty:

5abuvehu.jpg

va3apydu.jpg

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

cza było od rsa grill zapodać:naughty:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

ładnie by sie z kratkami zgrał

Opublikowano
  • Autor
cza było od rsa grill zapodać:naughty:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

ładnie by sie z kratkami zgrał

Ni ma nic takiego ładnego do B6:wink: ORI albo S4 jedynie

Opublikowano

Ty masz oryginalny zderzak s-line z czujkami czy dokladana dokladka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.