Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
I tak później zmienisz na S4 :decayed:

U Ciebie na czarnym aucie tylko S4. Ale zerknij na auto Artura82 jak dobrze wygląda tył s-line. Nie wiem czy nie lepiej niż s4:whistling:

Opublikowano

Artura widziałem w Bukowinie i super u niego to wygląda, będziesz miał przód i tył s-line więc będzie to współgrało. Masz rację że przy czarnym niestety zderzak s-line zlewa się :-( zobaczymy jak to u Ciebie będzie wyglądało :whistling:

Wysłane z mojego Lenovo B6000-H przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
I tak później zmienisz na S4 :decayed:

U Ciebie na czarnym aucie tylko S4. Ale zerknij na auto Artura82 jak dobrze wygląda tył s-line. Nie wiem czy nie lepiej niż s4:whistling:

wygląda kozacjoooo :kox: nawet lepiej niż s4 :decayed:

Opublikowano
I tak później zmienisz na S4 :decayed:

U Ciebie na czarnym aucie tylko S4. Ale zerknij na auto Artura82 jak dobrze wygląda tył s-line. Nie wiem czy nie lepiej niż s4:whistling:

wygląda kozacjoooo :kox: nawet lepiej niż s4 :decayed:

nie oj temat ale dzieki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nowy 'mod' 595Evo. Zobaczymy jak się spisze:wink:

ydu5e5an.jpg

Opublikowano
Nowy 'mod' 595Evo. Zobaczymy jak się spisze:wink:

http://img.tapatalk.com/d/14/06/13/ydu5e5an.jpg

Eee partyzant to dla Ciebie jest mod? To Ty jesteś w takim razie niezły mod(el):polew:
Opublikowano

Jakie szerokie masz to koło? 8.5?

Opublikowano
  • Autor
Nowy 'mod' 595Evo. Zobaczymy jak się spisze:wink:

http://img.tapatalk.com/d/14/06/13/ydu5e5an.jpg

Eee partyzant to dla Ciebie jest mod? To Ty jesteś w takim razie niezły mod(el):polew:

Wymuszony bicz:whistling: chyba 8.5 już nie pamietam a guma 235/35:kox: Dupka z szeroka guma + s-line będzie mizadzyc:kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Będzie ten sline czy nie będzie??

Maj Bicz?!

Opublikowano
  • Autor

Będzie ten sline czy nie będzie??

Maj Bicz?!

A żeś odgrzał kotleta :decayed: S-line już dawno zainstalowany i pomalowany. Mogłeś być na oem`ie to byś widział. Ale w moim kolorze sutów nie urywa :kwasny: Troszkę się zawiodłem

Opublikowano

A foty gdzie? :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

A foty gdzie? :whistling::decayed:

Wstyd wrzucać w porównaniu z Twoją :bag: Coś tam wrzucę jak znajdę chwile :wink:

Opublikowano

A foty gdzie? :whistling::decayed:

Wstyd wrzucać w porównaniu z Twoją :bag: Coś tam wrzucę jak znajdę chwile :wink:

Weź przestań, bo jeszcze Sobie ktoś pomyśli że nie wiadomo co posiadam :grin:

wrzuć bo ciekawi mnie jaki efekt końcowy powstał w tym Twoim kolorze :wink:

Opublikowano

Biczez foty prendko nie pie......l !!!! Nie bądź baba.

Opublikowano
  • Autor

ze9avabe.jpg

Foto z tel ale widać ze mocno się nie różni ten czarny pasek:kwasny: W pełnym świetle jest inaczej ale i tak efekt bez szału. Na + ze s-line jest masywniejszy i optycznie powiększa auto:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

to jest jedyny minus tych kolorów aut ze tylny zderzak s-liny wyglada jakby go nie było :facepalm: gratulacje zderzaczka :hi:


moze dlatego s-line wychodziły tylko w kilku kolorach chyba 2 :eusathink:

Opublikowano

Trza było tej dyfuzor w szary dać.

Opublikowano

Dokładnie jak byś pomalować na szaro było by inaczej

Opublikowano
  • Autor

Trza było tej dyfuzor w szary dać.

No ale jak to będzie wyglądać?

Wszystkie kratki i listwy czarne a jedną szara:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dobrze by wyglądało. Moim zdaniem tylko tak powinno to być robione na czarbnym aucie. Kup se folię szary mat u ogień.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.