Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może z Chudym o oponach pogadacie? bo ktoś brał od niego

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spokojnie bierzcie 17. Ja takie mam i jeździ mi się dobrze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To dzisiaj o 16 tak?

Opublikowano

To dzisiaj o 16 tak?

:good:
Opublikowano
  • Autor

Odpowiadasz szybciej niż błyskawica :decayed: Ja właśnie grzebie się z VW Polo wujasa 1.4. Ma ktoś może taki lub takiego znajomego? Potrzeba mi przepustnica na podmiankę

Opublikowano

Odpowiadasz szybciej niż błyskawica :decayed: Ja właśnie grzebie się z VW Polo wujasa 1.4. Ma ktoś może taki lub takiego znajomego? Potrzeba mi przepustnica na podmiankę

:decayed:

Nie znam nikogo kto by miał polo :no:

Opublikowano

Ja też nie mam znajomego z polo, same audi A4 :evil:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 12:03_________________________________________________A tak w ogóle to może jest coś zadaszonego w puławach, bo troszke pogoda nie dopisuje

Opublikowano

Ja też nie mam znajomego z polo, same audi A4 :evil:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 12:03_________________________________________________A tak w ogóle to może jest coś zadaszonego w puławach, bo troszke pogoda nie dopisuje

Nie ma :disgust: zapewne i tak zrobimy spota ze sie postoi 30min na parkingu i pójdzie sie do knajpy :kox:

Opublikowano

uuu to ja kierowce sobie zezme heheh

Se wziołes :decayed:

Drinken to tylko w Rykach :naughty: to spot a nie biba :dziura:

Opublikowano

uuu to ja kierowce sobie zezme heheh

Se wziołes :decayed:

Drinken to tylko w Rykach :naughty: to spot a nie biba :dziura:

Kurcze to mnie zgasił przyjade z podkulonym ogonem :polew:

Opublikowano

uuu to ja kierowce sobie zezme heheh

Se wziołes :decayed:

Drinken to tylko w Rykach :naughty: to spot a nie biba :dziura:

Kurcze to mnie zgasił przyjade z podkulonym ogonem :polew:

:kox::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 12:37_________________________________________________I po spocie

Moze nie było nas tyle ile miało być...

ale i tak było za***iście :kox:

74025649.th.jpg

11181773.th.jpg

Armistead dorzuci wiecej fotek :naughty:

Opublikowano

Mi wypadł wyjazd :thumbdown: Byłem pare minut po 18.00, ale już nikogo nie było...

Opublikowano

Mi wypadł wyjazd :thumbdown: Byłem pare minut po 18.00, ale już nikogo nie było...

No rozjechalismy sie jakoś po 17 :good:

Opublikowano

Pany dopiero wróciłem ;) Jak tam po spocie??

PS jak dobrze pojdzie dogadam upusty na opony i wymiane u znajomego w zakładzie wólkanizacji, ceny ma zaje... ja pytałem o opony i mnie z butów wycięło, podobno obskakuje już klub hondy :decayed:

czyżby konkurencja?

Opublikowano

Pany dopiero wróciłem ;) Jak tam po spocie??

PS jak dobrze pojdzie dogadam upusty na opony i wymiane u znajomego w zakładzie wólkanizacji, ceny ma zaje... ja pytałem o opony i mnie z butów wycięło, podobno obskakuje już klub hondy :decayed:

czyżby konkurencja?

no zobaczymy kto będzie lepszy :tongue4:

a tak na poważnie to w Rykach i tak jest tego od groma a koleś powiedział że jak ktoś się powoła na mnie to będzie jeszcze troszkę taniej. Zobaczymy co z tego wyjdzie byle z plusem dla klienta :naughty:

Opublikowano

Moja paczka zdjęć:

BLiBA.jpgBLWvS.jpgPU320.jpgPFoIr.jpg

PFyH0.jpgBMuqS.jpgPV9T0.jpg

i bonus :naughty::

o5a60.jpg

Opublikowano
  • Autor

Mi wypadł wyjazd :thumbdown: Byłem pare minut po 18.00, ale już nikogo nie było...

Piterex następnym razem [o ile taki będzie :wink4:] musisz być ,bo tak to sam świeciłem oczami :oops: Jak masz jakiś znajomych z A4 to bierz ich za bety :guma:

ale muszę przyznać ludzie w porządku :good: nie podlizując się :kox:

Opublikowano

ale muszę przyznać ludzie w porządku :good: nie podlizując się :kox:

Że niby ta banda oszołomów z ryk? :decayed: Takie se człowieki... :decayed::naughty:

Dużo coś Was było na tym spocie :naughty:

Dobra dość szydery :decayed: Ryki team dobre chłopy :good: Z nimi mozna zawsze spotować :good: A na następnym spocie w LPU ma być więcej miejscowych a nie przyjezdnych :naughty::wink4: Może kiedyś wybierzecie się do LU albo LU zawita do Was :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.