Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieaktualne logo Audi w "plakacie" spotów puławskich :decayed::tongue4:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nieaktualne logo Audi w "plakacie" spotów puławskich :decayed::tongue4:

ale ładnie się komponuje czyż nie? :tongue4::polew:

Opublikowano

Skoro rozmowy ze spotów LRY przeniosły się do LPU.

Pragnę poinformować, że nie szukam już klapy USA. Przeczytałem parę wypowiedzi na wątku Dibo, popatrzyłem na zdjęcia i potwierdzam, że wąska i długa rejestracja powoduje optyczne podniesienie tyłu. A ma być nisko i szeroko, w końcu nie po to mam gładką klapę.

Zamiast klapy USA kupię chyba 15' na zimę. Takie:

947212764

Tylko nie mogę znaleźć w przyzwoitej cenie i bez opon. Ale w sumie do zimy jeszcze dużo czasu. Kowi, a Ty gdzie szukasz tych alufelg? Nie rzuciły Ci się w oczy "słoneczka" ze zdjęcia ?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 14:09_________________________________________________A właśnie może by połączyć wątki spotów LRY I LPU :mysli:

Opublikowano

ale ładnie się komponuje czyż nie? :tongue4::polew:

:no:

Opublikowano
  • Autor

ale ładnie się komponuje czyż nie? :tongue4::polew:

:no:

:foch:

Opublikowano

mi tez pasi :D

Opublikowano
  • Autor

mi tez pasi :D

:thumbup: :th:

Opublikowano

Skoro rozmowy ze spotów LRY przeniosły się do LPU.

Pragnę poinformować, że nie szukam już klapy USA. Przeczytałem parę wypowiedzi na wątku Dibo, popatrzyłem na zdjęcia i potwierdzam, że wąska i długa rejestracja powoduje optyczne podniesienie tyłu. A ma być nisko i szeroko, w końcu nie po to mam gładką klapę.

Zamiast klapy USA kupię chyba 15' na zimę. Takie:

947212764

Tylko nie mogę znaleźć w przyzwoitej cenie i bez opon. Ale w sumie do zimy jeszcze dużo czasu. Kowi, a Ty gdzie szukasz tych alufelg? Nie rzuciły Ci się w oczy "słoneczka" ze zdjęcia ?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 14:09_________________________________________________A właśnie może by połączyć wątki spotów LRY I LPU :mysli:

Na zimę ta felga w sam raz, ale ja już na nią patrzyć nie mogę :sick3: [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________a tematy połączyć w sumie można by

Opublikowano
  • Autor

Skoro rozmowy ze spotów LRY przeniosły się do LPU.

Pragnę poinformować, że nie szukam już klapy USA. Przeczytałem parę wypowiedzi na wątku Dibo, popatrzyłem na zdjęcia i potwierdzam, że wąska i długa rejestracja powoduje optyczne podniesienie tyłu. A ma być nisko i szeroko, w końcu nie po to mam gładką klapę.

Zamiast klapy USA kupię chyba 15' na zimę. Takie:

947212764

Tylko nie mogę znaleźć w przyzwoitej cenie i bez opon. Ale w sumie do zimy jeszcze dużo czasu. Kowi, a Ty gdzie szukasz tych alufelg? Nie rzuciły Ci się w oczy "słoneczka" ze zdjęcia ?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 14:09_________________________________________________A właśnie może by połączyć wątki spotów LRY I LPU :mysli:

a takie felgi by Ci nie pasowały na zimę? Ja mam takie

911d9f460b339bdemed.jpg

Opublikowano

Pany ja to bym wątku nie łączył :gwizdanie: nie zawsze kazdy do puław bedzie mógł gonić, a czasem chłopy na warszawe gonią to tam zajeżdżali do nas :rolleyes: więc niech beda sobie dwa :decayed:

Adam bierz na zime jak za dobrą kase :good: zawsze to nie stalowa felga juz i mniej pertolenia z przekładką :decayed:

To jak jest ten spot :chytry:

a takie felgi by Ci nie pasowały na zimę? Ja mam takie

911d9f460b339bdemed.jpg

16ki też nie głupie, chociaż najładniejsze były by takie jak Hanson ma :good:

Opublikowano

Nie nie nie, pietnastki na zimę mają być takie jak ma Robert tzn janjazda. Albo czarna stal albo "słoneczka".

Opublikowano
  • Autor

Nie nie nie, pietnastki na zimę mają być takie jak ma Robert tzn janjazda. Albo czarna stal albo "słoneczka".

Szkoda bo chciałbym je sprzedać :wink4: Miałbym wtedy na oponki :>

31e513857419908fmed.jpg

Mój dzisiejszy tuning podstawki pod akumulator :polew: :polew: :polew:

Była tak zardzewiała że mało co i aku by wypadł, przewód masowy prawie odleciał i audiczka przestała praktycznie palić :evil:

Opublikowano

Nie nie nie, pietnastki na zimę mają być takie jak ma Robert tzn janjazda. Albo czarna stal albo "słoneczka".

Szkoda bo chciałbym je sprzedać :wink4: Miałbym wtedy na oponki :>

31e513857419908fmed.jpg

Mój dzisiejszy tuning podstawki pod akumulator :polew: :polew: :polew:

Była tak zardzewiała że mało co i aku by wypadł, przewód masowy prawie odleciał i audiczka przestała praktycznie palić :evil:

Wyczysciłeś przy okazji podszybie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To już dawno przy wymianie filtra :decayed:

Opublikowano

To już dawno przy wymianie filtra :decayed:

I ja musze jutro pójsć złożyć zamówienie na komplet filtrów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

954796974

961491326

Które fele lepsze?

Opublikowano

Jeśli chodzi o wzór to drugie. Coś w stylu bbs ch :gwizdanie:

Opublikowano

Te drugie :good: tylko kwestia jaki rozmiar :mysli: Sam podbnych szukam ale w graficie jasnym albo normalne srebrne

Jak cos są AVUS 17ki czarne et45 za 1200zł bez opon

Opublikowano
  • Autor

Te drugie :good: tylko kwestia jaki rozmiar :mysli: Sam podbnych szukam ale w graficie jasnym albo normalne srebrne

Jak cos są AVUS 17ki czarne et45 za 1200zł bez opon

Jakieś foty?

To są 16"

Opublikowano

Te drugie :good: tylko kwestia jaki rozmiar :mysli: Sam podbnych szukam ale w graficie jasnym albo normalne srebrne

Jak cos są AVUS 17ki czarne et45 za 1200zł bez opon

Jakieś foty?

To są 16"

16to Ci moge swoje sprzedać :naughty: tam są 17ki

Znasz jakis wulkanizatorów w Puławach :mysli: bo moze bym sie wybrał w poszukiwaniu czegos konkretnego :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.