Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja jak złoże zacisk to wyhamuje może pod Urzędem. :polew: Szkoda że reszta z Puław znowu nie wie o spocie :wallbash: Za szybko się wyklarował :>

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I po spocie :kox: fotek nie bedzie :gwizdanie: następnego spota jak juz ustalilismy robimy pod Tesco :decayed: a ja teraz ide na przygody :wink4: pewnie hansona jak zwykle spotkam :hi:

Opublikowano
  • Autor

No to ludziki mailowe ogłaszam wszem i wobec że następny spot jest na parkingu TESCO. Pisać terminy jakie odpowiadają. Chyba że zawitamy do DĘBLINA :naughty: Podobno Adam robi grila :naughty::polew:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 21:49_________________________________________________

Cysiek

Anthrax

Paweł Puławy

zostają napiętnowani za nieobecność :tongue4::polew:

Opublikowano

Nie spotkałem nikogo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie spotkałem nikogo :gwizdanie:

Z wyjątkiem paru piwek :polew:

Opublikowano

I po spocie :kox: fotek nie bedzie :gwizdanie: następnego spota jak juz ustalilismy robimy pod Tesco :decayed: a ja teraz ide na przygody :wink4: pewnie hansona jak zwykle spotkam :hi:

tak Kowi mi dobrą reklame robi: pijak i imprezowicz rycki

PS> HEh w piątek się nie widzieliśmy, za to nadrobiloiśmy to w sobote :naughty:

Opublikowano

I po spocie :kox: fotek nie bedzie :gwizdanie: następnego spota jak juz ustalilismy robimy pod Tesco :decayed: a ja teraz ide na przygody :wink4: pewnie hansona jak zwykle spotkam :hi:

tak Kowi mi dobrą reklame robi: pijak i imprezowicz rycki

PS> HEh w piątek się nie widzieliśmy, za to nadrobiloiśmy to w sobote :naughty:

:decayed:

Opublikowano

no jak odbiorę audi od mechanika do piątku to tez mogę się pokazać

Opublikowano
  • Autor

no jak odbiorę audi od mechanika do piątku to tez mogę się pokazać

To kiedy będzie się można "spocić" w Puławach lub okolicznych "bLRYczkach"? :kox:

Opublikowano

ja juz mam auto :) a dzis i jutro moge byc dostepny gdzies do 21:30 bo potem ide do pracy

Opublikowano
  • Autor

ja juz mam auto :) a dzis i jutro moge byc dostepny gdzies do 21:30 bo potem ide do pracy

To kiedy spocimy? :kox:

Opublikowano

mi to rybka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co tu taka cisza :mysli: Sebek kiedy macie teraz zjazd na uczelni bo ja mam 24-25 kwiecień

Opublikowano
  • Autor

Co tu taka cisza :mysli: Sebek kiedy macie teraz zjazd na uczelni bo ja mam 24-25 kwiecień

Cisza jak makiem za...ał :decayed:

Opublikowano

ej pany robimy spota w ten piatek??ładnie zaczyna sie robic wiec mozna spróbowac

Opublikowano

ej pany robimy spota w ten piatek??ładnie zaczyna sie robic wiec mozna spróbowac

Mnie pasuje :good:
Opublikowano

w sumie i ja będę. może być

Opublikowano

w sumie i ja będę. może być

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.